دانلود کتاب یادگیری سریع تر زبان

 

نام کتاب : نکات و ایده هایی برای یادگیری سریع تر زبانیاگیری سریع زبان

مترجم : هادی ص

ناشر : www.englishclub.com

زبان کتاب: پارسی

تعداد صفحه : ۹

قالب کتاب : PDF

حجم فایل : ۱۷۶۸ کیلوبایت

توضیحات :

آموزش انگلیسی راهها و روشهای متفاوتی دارد. استفاده از انواع کتابهای آموزش زبان یکی از این روشهاست ولی مشکل اینجاست که کتاب آموزش زبان انگلسی هر کدام از متدهای مختلفی برای آموزش انگلیسی استفاده کرده اند. بنابراین برخی متدها ممکن است کاربردی و سریع و برخی با سرعت کمتری ما را در یادگیری زبان انگلیسی یاری کند. در این کتاب الکترونیکی pdf به نکات و ایده هایی برای آموزش سریع زبان انگلیسی پرداخته شده اس. ایتن کتاب الکترونیکی ترجمه مقاله ای از سایت معتبر englishclub.com می باشد.

در این کتاب راهنمای آموزش زبان انگلیسی به ایده ها بسیار جالبی برای آموزش اشاره نموده است. بدون شک استفاده از این ایده ها و داشتن پشتکار شما را در امر آموزش سریع یاری خواهد کرد.این کتاب تقریبا یک دوره خود آموز انگلیسی کامل را به شما معرفی میکند. تعداد صفحات این کتاب ۹ صفحه بوده و توسط هادی – ص (دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی الیگودرز) تهیه و ترجمه شده است.


دانلود

شما میتوانید دیدگاهی بگذارید، یا بازخوردی از سایتتان.

۷ دیدگاه برای “دانلود کتاب یادگیری سریع تر زبان”

 1. مریم گفت:

  سلام
  خیلی خوب بود
  لطفا کتاب های آموزشی بیشتر بزارید.

   
 2. عماد گفت:

  سلام
  ممنونم
  کتاب عالی بود.از آقای هادی صوفی بسیار سپاسگذارم.ایشون چندتا دیگه مقاله در مورد یادگیری زبان انگلیسی ترجمه کردند .عالیه اگه همین نکات رو عملی کنیم کلی جلو افتادیم

   
 3. فرید گفت:

  راه داره. که صوتی را هم فعال کنید. برای یاد گیری زبان؟ یا نه. همینم بریم خدا رو شکر کنیم…. میدونم که اینجا کتابخانه است. اما گفتم که شاید بشه وبشه یه گریزی هم اونطرفی زد…میشه دل ما زبان اموزان فرانسه راهم شاد کنید….راه داره؟؟؟نداره؟؟؟
  هر طور که باشه دوست دارم مسیو ادمین.

   
 4. سامان گفت:

  ممنون به خاطر کتاب های خوبی که گذاشتید لطفا کتابهی زیادتری را هم بگذارید واز ایزد منان ارزوی موفقیت بیش از پیش را برای شما خواستارم.

   

دیدگاهی بگذارید

لطفا عبارت زیر را کامل کنید.

عضو خوراک مطالب شوید مرا در اینستاگرام دنبال کنید!