آشنایی با بورل شهر – بالا-کلاس مقصد تعطیلات

[ad_1]

بورل از آن ریشه به معنای “بالا و بزرگ” در نظر گرفته شده است به عنوان بزرگترین شهر و غول پیکر است hub برای کسب و کار در جنوب ارتفاعات, New South Wales, استرالیا است. به رسمیت شناخته شده به مشهور منطقه از سرگرمی و بورل حوادث بسیاری از نگاه کردن به آن به عنوان یک تابستان گریز عقب نشینی و متولد اجتماعی-نخبگان از سیدنی.

به عنوان یک جاذبه توریستی محبوب و مقصد تعطیلات آن را پرورش بسیاری از بوتیک ها و فروشگاه های عتیقه و شیک کافه ها و رستوران ها در سطح جهانی. بسیار غنی و سابقه تاریخی آن است که یک خانه را به بسیاری از ارزش اقلام ذخیره شده در موزه ها و شهر میزبان یادبود جنگ ویتنام. علاوه بر این, آن را بیشتر شبیه به یک, درجه یک, زبان انگلیسی, شهر, مردم محلی کاشته درختان که رشد در اروپا همراه با گیاهان دیگر در اطراف شهر برای یک نگاه جذاب تر. علاوه بر این بورل شهر املاک بخشی از زرادخانه خود را در تبدیل شدن به یکی از مشهور ترین شهرهای کشور است. همانطور که برای بیشتر محصولات کشاورزی ویژگی های شهر بورل نیز در نظر گرفته خانه به باغ های انگور برای آن است که نزدیک به کارخانه شراب سازی مرکز Southern Highlands. وجود دارد که در مجموع 60 تاکستان همه در همه, در جنوب ارتفاعات است که بسیار شناخته شده است به یک شراب در منطقه. جنوبی ارتفاعات Wineries شاخص دارای یک لیست از همه از wineries در بورل شهر.

در گذشته بورل در خدمت به عنوان یک مخزن بزرگ بسیاری از شهرت رویدادهای تاریخی است. و به همین دلیل ظهور بسیاری از جشنواره بزرگ رویدادهای دنبال کرد. در نظر گرفته به عنوان یک موقعیت استراتژیک بورل نزدیک به بسیاری دیگر از شهرهای تاریخی است که در آن از آن است که 5 کیلومتر از Mittagong, 9 کیلومتر از هر دو خزه واله و Berrima.

حومه شرق بورل و روستای Burradoo نیز در این نزدیکی هست. بسیاری از خارجی ها بازدید در طول بورل تعطیلات سالانه است که تولید درآمد برای مردم محلی است.

بورل پاییز جشنواره موسیقی به تدریج تاسیس خود را به عنوان یکی از شهر برجسته در سال است. به عنوان یک جشنواره است که در واقع در قلب جنوب ارتفاعات مدیر Myee Clohessy دعوت کرده است طیف گسترده ای از استثنایی نوازندگان و هنرمندان که قادر به ارائه سرگرمی برای تمام انواع موسیقی مجلسی عاشقان.

این بورل مالی و اقتصاد عمدتا رانده شده توسط تعداد زیادی از گردشگران در سفر. اگر شما به اروپا ظرافت و شما اتفاق می افتد به از سیدنی سپس بورل جشنواره به احتمال زیاد پاسخ کامل رفع آن نیاز دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.