آفریقایی-آمریکایی را در سفر به پیامبر اسلام (ص)

[ad_1]

امروز در جهان غرب که ما شنیدن کلمه “مسلمان” یا “اسلام” بسیاری از مردم آمریکا تمایل به فکر می کنم تروریستی و یا مردم را از خاورمیانه(سازمان ملل متحد-تحصیل یکی). از سال 2017 به وجود حداقل 3 تا 3.5 میلیون آمریکایی زندگی مسلمانان در ایالات متحده آمریکا است. اکثر گروه های قومی که باعث می شود تا این جمعیت آفریقایی-آمریکایی به مردم است. هنوز این پرسش که “چگونه این آمد ؟” ناشی می شود. اگر شما می خواهید به دانستن در مورد سابقه مسلمانان در آمریکا و بزرگ آن گسترش یکی نمی تواند صحبت در مورد این موضوع بدون ذکر آفریقایی یا باید ما می گویند که آفریقایی-آمریکایی را در سفر به اسلام مىشود.

در دو سوی اقیانوس اطلس تجارت برده وجود دارد و حدود 15 تا 20 میلیون آفریقایی را به بردگی کشانده و از این بردگان وجود دارد بین 2% تا 4% مسلمانان آفریقایی. این مسلمانان بودند از قبایل ماداگاسکار, Fulani, ولوف, شد, Songhai, Ashanti, Taureg, Nupi, یوروبایی شوش Kanuri, Mandara و Vai. همه ما با آن آشنا و آموخته اند که از الکس هیلی کتاب (و تصویر متحرک) ریشه بود که یک داستان در مورد یک برده آفریقایی مسلمان به نام Kunta Kinte جایی که او زندگی می کردند در یک روستای کوچک در غرب آفریقا تمرین, اسلام, دانشجو بودم از عربی و زندگی روزانه خود را در آفریقا آداب و رسوم. او دستگیر شد و به ارمغان آورد به امریکا به عنوان یک برده فروخته می شود و با توجه به نام توبی. او تلاش برای فرار بارها از اسارت و ازدواج یک خانه طبخ به نام بل که در آن آنها تا به حال یک دختر به نام Kizzy که در ادامه به بسیاری از کودکان است. نیز وجود دارد اسناد و مدارک و داستان های که در آن شما می توانید پیدا کردن اطلاعات در مورد دیگر به بردگی گرفته آفریقایی مسلمانان مانند; S’Quash این مور فیلیپ به فولاه Sambo, Mahommah Gardo Baquaqua, لامینه Kebe, لامینه Ndiaye بومادران Mamout چارلز Larten ویلیام Rainesford و بسیاری دیگر بودند که همه تحصیلکرده و با سواد در ریاضی, عربی, علوم, و متفاوت زبان گفتاری. در طول سال از برده داری آفریقایی مردم مظلوم و فرهنگی و مذهبی و شیوه های سرکوب شدند. بردگان در زمان نام خود برده-کارشناسی ارشد به عنوان هویت یک ملک بود و مسیحیت مجبور بر آنها. نسل بعد از نسل پیامبر اسلام (ص) بود و در نهایت از بین می رود.

در قرن 20 بین 1900 تا سال 1975 وجود دارد بسیاری از آفریقایی-آمریکایی مدنی فعالان حقوق بشر و رهبران مانند مارکوس Garvey, پدر, الهی, نجیب, Drew علی و جناب الیاس محمد که آورده های مختلف تعالیم و ایدئولوژی به آفریقایی-آمریکایی جوامع به سیاه پوستان بیشتر خودآگاه خود به اندازه کافی و برای بهبود خود را به لحاظ اجتماعی و اقتصادی در این جوامع است. از آنجا که موضوع “آفریقایی-آمریکایی از سفر به پیامبر اسلام (ص)” نجیب جلب علی (ع) و مور علوم جنبش یکی از اولین و قدیمیترین جنبش را الاسلام بازگشت به آفریقایی-آمریکایی به مردم است. علی آموزه نبودند از قرآن کریم یا نه مور علم معبد دنبال هر شیوه پیامبر اکرم (ص) اما ادعای او بود تدریس اسلام و یا “اسلام گرایی.” وابسته به اهالی شمال افریقا علم معبد شیوه تا به حال برخی از همبستگی به جریان اصلی الاسلام. به عنوان مثال پیروان خواهد ایستاد و چهره شرقی در هنگام نماز خود را در خدمات مذهبی و نماز بودند در جمعه تفکیک جنسیتی در صندلی زنان دستور به پوشیدن یک روسری سر یا عمامه مردان به پوشیدن لباس های قرمز فاس در همه زمان ها و به لباس متوسط. نجیب به خود جلب کرد علی نیز نوشت: خود قرآن خواستار آن “دایره 7 از قرآن”.

تعداد مور علم پیروان امروز است و به طور خاص شناخته شده است اما برآورد شده است که وجود دارد در مورد 10,000 پراکنده در سراسر 15 شهرهای مختلف در ایالات متحده است. پس در وسط این جنبش بود كه معبد از اسلام بود که آغاز شده توسط فرد محمد در سال 1930; نام را تغییر دهید به از دست-یافت در ملت اسلام که در آن وزیر الیاس محمد خواهد موفقیت فرد محمد به عنوان یک رهبر و در نهایت منجر به ملت اسلام است. که بر او فرض عنوان پیامبر و رسول خدا و فرد شد به وضوح شناسایی شده به عنوان خدا و یا تجسم خدا. این چیزی است که مسلمانان اعتقاد دارند. مسلمانان بر این باورند که وجود دارد تنها یک G-d و تنهایی او هیچ شرکای هیچ همکاران و نه او متولد شده و نه خواهد او بمیرد و یا هر گونه مولود کودکان و این که محمد (ص) خاتم پیامبران است و او آخرین پیامبر است. جناب الیاس محمد تدریس دانش G-d خود و برای خود مستقل است. در سال 1960 ملت اسلام تا به حال 69 معابد پراکنده در سراسر 27 متحده و عضویت اعتقاد بر این بود که رسیده اند به عنوان بالا به عنوان 100,000.

دو سال بعد برخی برآوردها قرار می گیرد عضویت در NOI در 250,000 و در اوج آن از 1 میلیون عضو دارد. این NOI نیز بسیار فعال در ترویج آفریقایی-آمریکایی اقتصاد و تاسیس کرده بود تعدادی از کسب و کار موفق در 1950s و 1960s. برای مثال NOI متعلق به فروشگاه های مواد غذایی, فر, لباس, فروشگاه, رستوران ها, فروشگاه های بزرگ و متعدد موسسات ارائه خدمات مختلف. جناب الیاس محمد بود یک مربی به Malcolm X, محمد علی لوئیس فرخ و امام Warith دین محمد. جناب الیاس محمد تا به حال 7 کودکان و از آن هفت فرزند بود امام Warith دین محمد به دنیا آمد و به عنوان والاس Delaney محمد. نام او انتخاب شده برای او توسط فرد محمد که پیش بینی شده است که این نوزاد که یک روز موفق الیاس محمد به عنوان رهبر ملت از اسلام است. والاس بود و تنها حدود 12 سال پیر زمانی که او برای اولین بار آگاه شد اگر اختلاف میان پیام قرآن و آموزه های پدرش است. به دلیل امتناع خود را به پیش نویس در ارتش در سال 1961 او محکوم به زندان به مدت سه سال. او هم به مطالعه قرآن و هنگامی که او بازگشت و به ملت اسلام او امیدوار بود که آن را تبدیل به یک واقعا جنبش اسلامی است.

پس از مرگ پدرش در فوریه 25, 1975, Wallace شد عالی وزیر کشور از اسلام و بلافاصله شروع یک فرایند تغییری است که در نتیجه بزرگترین تبدیل مردم به پیامبر اسلام (ص) در تاریخ امریکا است. او در سال 1976 تغییر نام ملت اسلام به جامعه جهانی از پیامبر اسلام (ص) در غرب و تغییر نام خود را به Warith دین محمد. او رهبری یک نظام و جنبش توده ای از پیروان خود را در برابر ارتدوکس الاسلام. او پنج احکام نماز, رمضان, زکات و تشویق ساخت حج. در سال 1992 امام محمد اول شد مسلمان به انجام نماز صبح در ایالت متحده سنا. امروز امام محمد آموزه هنوز هم به عنوان یک خدمت معنوی و مذهبی راهنمای به حدود 2.5 میلیون مسلمان در امریکا است. این احتمال وجود دارد که او شده است با نفوذ در تبدیل بیشتر مردم به پیامبر اسلام (ص) از هر مسلمان در جهان امروز است.

به این نتیجه سفر به پیامبر اسلام (ص) برای آفریقایی-آمریکایی به مردم بوده است و در عین حال موفق مبارزه است. این تصادفی است که وجود دارد در حدود 3 تا 6 میلیون آفریقایی مسلمان در تجارت برده و تا به امروز حدود 2 میلیون آفریقایی آمریکایی مسلمانان در ایالات متحده آمریکا است. این تصادفی است که حتی غیر مسلمان آفریقایی آمریکایی که مسلمان نام مانند: احمد رشید, جمال, کمال, عایشه, Jamela, طارق شکور Jaleel, ملک, ملکه, خدیجه و آمنه, فقط به نام چند. حتی اگر پیامبر اسلام (ص) آمد به آفریقایی-آمریکایی جوامع در یک فساد راه این پیشگامان بودند “سنگ پله” برای آمریکایی های آفریقایی تبار مردم را به آمدن به نور قرآن و پیروی از شیوه of Prophet Muhammed (Pbuh). اگر G-d بخواهد آن را پس از آن خواهد بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.