آمریکایی غذاهای چینی در سن فرانسیسکو و هاوایی

[ad_1]

بسیاری از آمریکایی چینی رستوران تحت تاثیر قرار آشپزی کالیفرنیا شده است در سان فرانسیسکو آغاز شده و هاوایی از اوایل 1990s. ظروف خدمت هستند همان آمریکایی ظروف چینی اما تفاوت اصلی این است که در اینجا آنها با استفاده از مقدار زیادی از سبزیجات و مواد خارجی مانند انبه و قارچ Portobello. برنج قهوه ای را ترجیح داده است به جای برنج سفید. در برخی از رستوران ها و کبابی آرد گندم ذرت جایگزین برنج ماکارونی در mu شو ظروف.

علاوه بر این برخی از رستوران در سان فرانسیسکو و منطقه خلیج ارائه بیشتر بومی به سبک چینی مواد غذایی به دلیل تعداد زیادی از سنتی چینی است که در منطقه. این رستوران ها تخصص در مواد غذایی چینی از فرهنگ های مختلف مانند لهجه کانتونی Hunanese شمال, چینی, تایوانی و هنگ کنگ است. نیز وجود دارد که بیشتر تخصصی رستوران, یعنی, رستوران غذاهای دریایی, هنگ کنگ-شام سبک و کافه ها dim sum, چای خانه های اصفهان و قابلمه داغ, رستوران. در بسیاری از چینی مناطق وجود دارد چینی نانوایی boba, شیر, چای, گیاهی, ظروف و گوشت سرخ شده و دسر ها ، نوعی غذای چینی بسیار رایج در سان فرانسیسکو و chow mein کاملا متفاوت از غرب میانه chow mein.

برخی رستوران های چینی داشتن زبان چینی منوها خدمت کانتونی ییل و پینیین که اساسا زرد-feather رایگان-محدوده مرغ بر خلاف سنتی آمریکایی انبوه پرورشی مرغ. زرد-پر مرغ دوست داشتم برای عطر آن, اما آن طعم خوب آن است که اگر به درستی پخته شده. این ظرف است که به طور کلی ارائه شده در زبان انگلیسی-زبان منو. بسیار محبوب چینی گیاهی Dau Miu ارائه شده است نه تنها در زبان انگلیسی-زبان منوها به عنوان “نخود شاخه” اما در برخی از گران غیر آسیایی رستوران نیز می باشد. آن را در دسترس است در طول سال.

هاوایی-مواد غذایی چینی است که تا حدودی متفاوت از قاره ایالات متحده است. بومی غذاهای چینی است که بخشی از آشپزی هاوایی, که توسعه با توجه به ترکیب های مختلف آشپزی سنت در هاوایی و تاریخ نفوذ چینی در هاوایی است. برخی از نمونه ظروف چینی را بخش مهمی از بشقاب ناهار در هاوایی با این حال نام این ظروف ممکن است متفاوت باشد برای مثال Manapua است هاوایی نام (به معنی “خسته کردن گوشت خوک”) برای مبلغ کم بائو اگر چه گوشت است و نه اساسا گوشت خوک. این بود خلاصه ای از آمریکایی غذاهای چینی در سن فرانسیسکو و هاوایی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.