آمریکا تبادل نظر پرنیان – اردک مسخره

[ad_1]

هیچ مسخره اردک است یک آیتم در منوی یک رستوران چینی بلکه به نام یکی از بدنام ترین, چینی, گانگستر برای همیشه پا در امریکا است.

نام واقعی سای بال, مسخره, مسخره اردک در چین متولد شد و در سال 1879. در اواخر سال 1890's, او سفر به ایالات متحده و بلافاصله در زمان اقامت در شهر نیویورک's محله چینی ها که در آن او پیوست هیپ بخوان تانگ یک گروه کوچک از گانگستر رهبری Lem تانگ بخوان. در آن زمان محله چینی ها بود کنترل قدرتمند در Leong تانگ که رئیس شد قاتل تام لی. به زودی, اردک تحت فشار قرار دادند کنار Lem تانگ آواز خواندن به عنوان رهبر هیپ بخوان تانگ و او در زمان کنترل خود را. عمل اول خود را به عنوان رئیس شد به تقاضای پنجاه درصد از سود حاصل از تام لی's Leong تانگ. این را به خوبی نشستن با لی و به عنوان نتیجه تانگ جنگ از اوایل دهه 1900's آغاز شده در نیروی کامل است.

اردک دانستن او هیپ بخوان تانگ تواند't رقابت در مجموع اعضای باند مقابل در Leong تانگ نیروهای با چهار برادر's جامعه حتی تا اعداد کمی. هنوز تانگ جنگ شد ظروف سرباز یا مسافر خونین سه دهه گذشته با بسیاری از تلفات در همه طرف.

در ژانویه 24, سال 1906 به عنوان یک گروه در Leong تانگ اعضای خارج شد یک ساختمان در 32 پل خیابان ده هیپ بخوان تانگ اعضا شروع به پریدن کرد از یک کوچه در Doyers خیابان و شلیک به عنوان بسیاری از یک صد مهمات در رقبای خود را. دو در Leong تانگ اعضای کشته و دو نفر مجروح شدند. این داد و بیداد شد و بنا به گزارش برنامه ریزی شده توسط اردک که دستور قتل داده بود اما بسیار به ندرت درگیر در قتل خود را. این یکی استثنا بود که در سال 1900, اردک, اتهام به قتل نیوجرسی خیاط به نام Ah را در مقابل 23 مات خیابان. اردک محاکمه شد سه بار برای این قتل شد اما هرگز محکوم کرد.

اردک زندگی در یک طبقه آپارتمان با خانواده اش در 21 پل خیابان در قلب محله چینی ها. بقیه از آپارتمان ها در این ساختمان نیز قرار دارد هیپ بخوان تانگ تانگ اعضای. وجود داشته است تلاش های متعددی در اردک's زندگی, بنابراین او مجبور به پوشیدن یک “زنجیره پست” جلیقه, در علاوه بر این همیشه به حمل دو اسلحه و تبر برای حفاظت فقط در مورد. او به دقت فرار از مرگ هنگامی که در 12 ژانویه سال 1912 دو در Leong تانگ اعضای راه می رفت به آرامی به یک آپارتمان در 21 پل و خیابان و افتتاح شد آتش سوزی در یک گروه هیپ بخوان تانگ اعضای آنها به عنوان یک بازی فن-قهوهای مایل به زرد کشتن ریه شما یکی از اردک's بالا مرید. خوشبختانه برای اردک او را از ساختمان در آن زمان بود و نه یک قربانی تیراندازی شد بدیهی است که در نظر گرفته شده برای او.

اردک شد و در نهایت توسط پلیس دستگیر شد و در سال 1912 به صورت جزئی و جنایت از در حال اجرا یک “سیاست بازی” بیشتر معمولا شناخته شده به عنوان “اعداد سر و صدا.” او محکوم به دو سال در خواندن و زندان و هنگامی که او منتشر شد و در سال 1914 او به محله چینی ها و فرض بر این مشخصات بسیار پایین در ران بخوان تانگ. او به طور خلاصه در ظاهر این اخبار در سال 1932 هنگامی که او در رابطه با آمریکا و دولت های چینی مرتب آتش بس رسما پایان چینی تانگ جنگ.

بر خلاف بسیاری از هموطنان چینی تانگ اعضای اردک مرگ طبیعی فوت او در بروکلین در سال 1941.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.