آنچه در دسترس است برای ساختن توالت های عمومی بوی تازه است ؟

[ad_1]

بوی خود را از دستشویی و توالت بسیار مهم است برای کسب و کار خود را, به خصوص اگر شما یک رستوران. اغلب مردم مجبور به خروج از دستشویی های عمومی به دلیل بوی نامطبوع و قطعا نمی آیند. عدم تمیز کردن و استفاده بیش از حد علل اصلی طولانی بد بو در دستشویی های عمومی. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا اطمینان حاصل شود که توالت های عمومی در حال تمیز نگه داشته و از بد بوی.

نکاتی برای از بین بردن بوی توالت

به طور کلی اتاق فرشنرس نمی تواند مراقبت از قوی بوی ادرار. آب و صابون به اندازه کافی قوی برای مقابله با بوی قوی. هیدروژن پراکسید یا سرکه سفید یک جایگزین خوب به عنوان آن شامل عوامل شیمیایی که واکنش طبیعی ترشح تولید شده توسط باکتری ها. یک لیتر سرکه سفید 3 درصد رقیق پراکسید هیدروژن همراه با یک قاشق از ظرف مواد شوینده و ¼ c جوش شیرین به شما خوشبو کننده توالت. پراکسید از بین بردن خام است که باعث بوی.

شمع حتی بدون بو آنهایی که بزرگ هستند در زدودن بوهای بد. مراقب باشید به ارائه حفاظت کافی در برابر خطرات آتش ممکن است در حالی که با استفاده از این راه از بوی پیشگیری است.

آمونیاک است عامل دیگری که می تواند به کاهش حالت تهاجمی کمی شور بوی موجود در توالت عمومی است. تمیز کردن توالت با آمونیاک حل خواهد شد اطمینان حاصل شود بوی رایگان محیط زیست است. آمونیاک و نباید اجازه در تماس با مایع سفید کننده.

جوش شیرین است که معمولا در دسترس ماده ای است که می توان به راحتی در دسترس به عنوان یک بوی جاذب. به سادگی قرار دادن یک مقدار زیادی از بی کربنات سدیم یا جوش شیرین را در یک ظرف باز و خروج از آن در توالت عمومی کار را انجام خواهد داد. افرادی که مسئول مستراح خدمات فقط می تواند جایگزین جوش شیرین بعد از چند روز.

با استفاده از HCL (هیدروکلریک اسید) یکی دیگر پاسخ برای کاهش لجبازی ناپاک بوی. معمولا این ماده شیمیایی استفاده می شود با نهایت احتیاط آن است که بسیار قوی خورنده اسید. لکه ها است که به عنوان قدیمی به عنوان 30 سال می تواند حذف شود و با استفاده مناسب از هیدروکلریک اسید.

زغال چوب دارای خواص مشابه به جوش شیرین آن را به عنوان قوی بوی جاذب. شما می توانید یک درصد خاصی از زغال چوب استفاده می شود در بسیاری از بوی جذب محصولات مورد استفاده توسط مستراح خدمات.

راه های کاهش وقوع ناپاک بوی

تهویه ضعیف است دلیل شماره یک از بوی بد. فرشنرس هوا تنها می تواند به درستی کار می کند در یک به اندازه کافی تهویه مناسب محیط زیست است. در غیر این صورت آنها تمایل به ترکیب با از قبل موجود بو برای تولید یک بوی عجیب و غریب و یا یک پوشش اثر است. عمر طبیعی یک خوشبو کننده هوا 60 روز پس از تعویض دوره ای لازم است.

هر فرد با استفاده از یک توالت عمومی باید به طور خاص در مورد تمیز کردن. اگر شما یک بد تمیز حمام, اطلاع, همراه و یا یک عضو و از او بخواهید آن را پاک. نجس عمومی یک منبع اصلی از باکتری های مضر است. این وظیفه هر شهروند به اطمینان حاصل شود که توالت های عمومی باقی می ماند پاک و sanitised.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.