آنچه شما باید هنگامی که شما در اسکاتلند

[ad_1]

با وجود شهرت خود را برای نیاز خاصی داش شجاعت از خود مصرف کنندگان اسکاتلندی مواد غذایی بسیار متنوع است.

بله شما زیبا و بحث برانگیز ‘haggis کارگردانی شده’ در هر اسکاتلند منو (و در بسیاری از تراشه-مغازه ها که برای ماده) اما وقتی که می آید به اسکاتلندی مواد غذایی haggis کارگردانی شده است صرفا نوک کوه یخ است.

اسکاتلندی سرآشپزها به طور معمول ترکیب انواع غذاهای دریایی و اسکاتلند گوشت تولید مانند آبردین آنگوس گوشت گاو با تعدادی از خوشمزه سبزیجات محلی ، میوه است که اغلب مورد استفاده برای ایجاد سس پوره و sorbets به تعریف این تا حد زیادی مبتنی بر گوشت قرمز در وعده های غذایی. اسکاتلندی پنیر به خصوص بز پنیر نیز از ویژگی های منظم در اسکاتلند منوها.

به عنوان یک نتیجه اسکاتلندی رستوران تمایل به خدمت دلچسب کرایه قدردانی منحصر به فرد و تا حد زیادی غیر منتظره طعم. حتی فرانسوی ها به نوبه خود می تواند بینی خود را در آن! اگر شما فهرست را از طریق منوی Stac پولی رستوران در ادینبورگ شما خواهد بود به عقب گرفته شده توسط طیف گسترده و تنوع ظروف در ارائه.

به نظر من شما تا به حال واقعا اسکاتلندی تجربه اگر شما سعی نمی محلی تولید کند. ما ممکن است ‘fois gras” اما ما باید خیلی خوشمزه و به یاد ماندنی ‘آشپزی’ دلخوشیها است که شما تلاش برای پیدا کردن جای دیگر. ترک نمی ادینبورگ بدون تلاش آنها…!

معروف جهان Haggis

پس از سالها فریب زبان انگلیسی را به باور که haggis کارگردانی شده بود و موجودی چهار پا ساکن در خالی از سکنه دره از ارتفاعات اسکاتلند, آن را در نهایت نشان داد که این “موجود” بود به سادگی یک ظرف.

شاید این ادعا که haggis کارگردانی شده بود و دو پا کوتاه تر از دیگران به طوری که برای راه رفتن در یک خط مستقیم در کوه-جانبی که در نهایت این بازی رو ریختم دور…

واقعیت موجود این است که برخی مراتب بیشتر رنگ پریده. Haggis کارگردانی شده است به طور موثر یک گوسفند را با معده پر از گوسفند قلب و کبد و ریه خرد کرده با پیاز و بلغور جو دوسر, پیه و ادویه جات و نمک و سهام. ترک خوردگی! زباله نه….می خواهید نیست.

معده باید بجوش و خروش آمدن برای حدود 3 ساعت قبل از اینکه قطعه قطعه باز (به dulcet تن از رابرت برنز’ شعر ‘آدرس به یک Haggis’) اجازه می دهد مطالب را به معنای واقعی کلمه ‘فوران کردن’.

هنوز هم با من است ؟ خوردن این جای تعجب خوشمزه خورش از انواع با شلغم و سیب زمینی (neeps و tatties) بنابراین شما می توانید ادعا می کنند برای لذت بیشتر سنتی اسکاتلندی ظرف از همه آنها را.

آن رتبه را در کنار دیگر زندگی شگفت انگیز-تغییر لحظات مانند عبور آزمون رانندگی خود را و روز عروسی خود را. باور نمی کنم من……?

پودینگ سیاه و سفید

پس از فتح آشپزی وحش است که haggis کارگردانی شده, پودینگ سیاه و سفید باید یک پیاده روی در ضرب المثلی پارک. در دسترس در هر فروشگاه تراشه در اسکاتلند سیاه پودینگ محلی مورد علاقه و به خصوص خوشمزه هنگامی که غرق در قهوه میوه ای با سس.

در ورود به ‘chippy’ به سادگی تلاوت خط “یک پودینگ سیاه و سفید, شام, لطفا” (با پودینگ و چیپس) به گرم cockles از قلب خود را.

آنچه در آن است شما بپرسید ؟ نیز وجود دارد هیچ گوسفند معده من می ترسم. در جای خود, اما شما می توانید خوک خون. ترکیب که با برخی از چربی و بلغور جو دوسر و شما باید فروتن پودینگ سیاه و سفید.

البته اسکاتلند است که نه تنها در کشور که در آن پودینگ سیاه و سفید زندگی پس از آن است که به شدت اسکاتلندی مواد غذایی است. اما نسخه ما این است که در اغلب موارد تحت پوشش در خمیر و سرخ شده برای اضافه کردن یک پوسته ترد. تا زمانی که شما آن غرق در سس قهوه ای است.

بنابراین هنگامی که شما سفارش خود را کامل اسکاتلند صبحانه در 9 در صبح روز یکشنبه و پیشخدمت می پرسد, ‘قارچ یا پودینگ سیاه و سفید?’, شما می دانید چه باید بکنید!

Stovies

وجود دارد هیچ چیز بهتر از یک وعده غذایی خوب با یک داستان برای رفتن با آن. Stovies سنتی اسکاتلند وعده غذایی ناشی از زمانی که خانواده ها بودند و بزرگ مواد غذایی نسبتا کمیاب است.

خانواده اغلب باقی مانده از شب قبل را به وعده غذایی پرتاب آن همه با هم و پهلو در. اسکاتلندی مواد غذایی در بهترین حالت آن! از جمله تحسین غنی stovies متولد شد.

مواد تشکیل دهنده رایج سیب زمینی (غیر قابل اجتناب در اسکاتلند, آن را حتی محبوب و نام خانوادگی), پیاز, گوشت گاو و گوشت خوک. قلب بهترین دوست!

با توجه به آن تا حدودی ارزان و شاد, طبیعت, شما در تلاش برای پیدا کردن این غذا بر روی هر منو در هر نقطه. بنابراین آن را به خودتان!

با این وجود stovies است که اغلب در خدمت ceilidhs (سنتی اسکاتلند, رقص, پارتی) همراه با اسکاتلند آل (آبجو) و ویسکی به شرکت کنندگان در بهار در گام خود را و شکستن از خود به طور معمول نمونه رژیم غذایی.

نه وجود دارد بسیاری از لذت بخش غذاهای خارج وجود دارد ساخته شده از باقی مانده!

Irn-Bru

سپاس تو Irn-Bru, بزرگترین از همه 33cl کنسرو نوشابه!

دستور غذا برای Irn-Bru (تلفظ آهن دم) هرگز به اطلاع عموم. وجود دارد که دلیل خوبی برای آن است. آن را فقط بیش از حد با ارزش است. Irn-Bru است که تنها در دسترس در اسکاتلند است. وجود دارد که دلیل خوبی برای آن است. آن را املا پایان پیشرو در جهان نرم-نوشیدنی است.

پاپ به هر سوپر مارکت newsagent یا نوشیدنی های فروشنده و خرید می توانید از این لباس سنتی اسکاتلندی نوشابه و لذت بردن از آن در تمام آن نارنجی ،

Irn-Bru شایع است به خواص جادویی آن ساخت اسکاتلند شماره یک خماری درمان است.

اگر شما باید به سرمایه گذاری یکی از ادینبورگ کاباره ها بسیاری از شما ممکن است حزب را برانگیخت جرعه جرعه دور در مرموز مایع نارنجی رنگ. Irn-Bru طعم خیلی خوب با ودکا, بطری از مسائل به طور گسترده ای در دسترس در کافه ها و باشگاه ها.

کماج

اسکاتلند مورد علاقه بیسکویت! چنین محبوبیت و کیفیت کماج آن را می توان در سراسر جهان است. وجود دارد هیچ چیز مانند یک تکه از کماج به پایان ناهار خود را در حالی که سرگردان پایین خیابان بالا!

در واقع یک زن و شوهر از برش کماج احتمالا کافی برای یک کل به دلیل محتوای چربی بالا و این واقعیت است که کماج فوق العاده پر کردن. دو برش معمولا سکوت تمام معده غرش.

در حالی که ویسکی است که ما مهم ترین نوشیدنی, صادرات, کماج است که ما مهم ترین مواد غذایی صادرات است. قرار داده و آنها را با هم و شما باید یک قهرمان ترکیبی!

قرص اسکاتلند

دندانپزشکان در اسکاتلند شده اند ساخت یک ثروت از قرص اسکاتلند برای سال. اجماع عمومی در نظر است که قرص است که ارزش از دست دادن دندان های خود را برای. بله مردم اسکاتلند مواد غذایی به تنهایی نگه می دارد و دندانپزشکی میدان می رویم…

قرص موثر نیمه سخت تکه های قند و شیر و کره است. مخلوط را جوشانده و اجازه crystallise. گاهی اوقات مواد تشکیل دهنده دیگر مانند آجیل و وانیل اضافه می شوند.

این شیرینی محصول به طور گسترده ای در دسترس در ادینبورگ به خصوص در امتداد خیابان بالا و در شهر قدیمی که در آن اکثریت قریب به اتفاق مغازه های توریستی قرار دارد.

قرص می آید در نوار فرم در جعبه و گاهی اوقات کیسه و باعث می شود یک هدیه بزرگ برای کسی. فقط به یاد داشته باشید به آنها را در یک لوله خمیر دندان بیش از حد.

اسکاتلندی, شیرینی بادامی نوار

این است که بدون شک مورد علاقه من شیرینی سازی محصول است. اسکاتلندی, شیرینی بادامی میله تشکیل شده از یک fondant مرکز تحت پوشش در شکلات با نارگیل sprinkles در بالا. خوشمزه است.

ظاهرا این دستور خاص ابداع شد که شیرینی جان درده اقدام به ایجاد یک شکلات fondant نوار و ساخته شده یک ظرف غذا از آن است. در خشم خود را به او انداخت نارگیل بر بالای نوار های مورد علاقه من آب نبات متولد شد!

امروزه درده’ اصلی نان بادامی, نوار, جای تعجب نیست, محبوب ترین و قابل دسترس نان بادامی بار در بازار است. شما می توانید این کار را در خوب ترین newsagents و سوپر مارکت ها.

اما همچنین شما می خواهد پیدا کردن دیگر انواع نان بادامی نوار در همان توریستی مغازه ها که فروش قرص اسکاتلند. لذت بردن از!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.