آگاه رزرو هتل خدمات

[ad_1]

یک هتل است که مسکن پرداخت می شود معمولا بر اساس کوتاه مدت است. هتل ها اغلب ارائه تعدادی از مهمان اضافی خدمات مانند یک رستوران و یک استخر شنا و یا مهد کودک. برخی از هتل ها خدمات کنفرانس و اتاق جلسه و تشویق گروه به برگزاری کنوانسیون ها و جلسات را در محل خود. هتل متفاوت از متل که در اکثر هتل ها باید درایو های خارجی ورودی به اتاق هتل ها تمایل به داخلی ورودی به اتاق که ممکن است افزایش مهمانان ایمنی و در حال حاضر بیشتر شهرهای جهان تصویر. محل اقامت اولیه از یک اتاق تنها با یک تخت و یک کمد و یک میز کوچک و یک طشت تا حد زیادی جایگزین شده است که توسط اتاق با حمام en-مجموعه حمام و سرویس بهداشتی و کنترل آب و هوا. ویژگی های دیگر یافت می شود ممکن است یک شماره تلفن یک ساعت زنگ دار تلویزیون و پهنای باند اتصال به اینترنت. مواد غذایی و نوشیدنی ممکن است عرضه شده توسط یک مینی بار (که اغلب شامل یک یخچال کوچک) حاوی تنقلات و نوشیدنی (برای پرداخت می شود در خروج) و چای و قهوه و امکانات (فنجان, قاشق, کتری برقی و ساشه حاوی قهوه فوری و چای کیسه ای و قند و قهوه و یا شیر).

در انگلستان یک هتل است که توسط قانون مورد نیاز برای خدمت به مواد غذایی و نوشیدنی به تمام comers در برخی اظهار داشت: ساعت; برای جلوگیری از این شرط آن است که غیر معمول نیست برای آمدن در سراسر “هتل خصوصی” که موضوع به این نیاز. اما در ژاپن این هتل کپسول تامین حداقل امکانات و فضای اتاق. هزینه و کیفیت هتل ها معمولا نشان دهنده محدوده و نوع خدمات در دسترس است. با توجه به افزایش عظیم در گردشگری در سراسر جهان در طول آخرین دهه از قرن 20th, استاندارد, به خصوص کسانی که از موسسات کوچک تر اند بهبود قابل توجهی. به خاطر بیشتری در مقایسه امتیاز سیستم های معرفی شده با یک تا پنج ستاره طبقه بندی که شایع ترین.

“هتل بوتیک” یک اصطلاح است که منشاء آن در آمریکای شمالی به توصیف صمیمی معمولا لوکس و یا دمدمی هتل محیط. هتل بوتیک افتراق خود را از بزرگتر های زنجیره ای و یا مارک هتل ها با ارائه استثنایی و سطح شخصی اسکان خدمات و امکانات. بوتیک هتل ها مبله در مضمون و شیک و/یا aspirational شیوه ای. اگر چه معمولا بطور قابل توجهی کوچکتر از یک جریان اصلی هتل (اعم از 3 تا 100 اتاق مهمان) بوتیک هتل ها به طور کلی مجهز به تلفن و wi-fi قابلیت اتصال به اینترنت و صداقت میله و اغلب کابل/تلویزیون پرداخت. خدمات مهمان حضور دارند به 24 ساعته کارکنان هتل. بسیاری از بوتیک هتل ها باید در سایت امکانات ناهار خوری و اکثر ارائه کافه ها و سالن آن نیز ممکن است برای عموم باز کنید. از کل بازار مسافرت درصد کمی هستند فهیم مسافران که محل اهمیت بالایی در حفظ حریم خصوصی لوکس و خدمات تحویل.

این بازار به عنوان به طور معمول شرکت های بزرگ مسافران بخش بازار غیر فصلی پرمحصول و تکرار و بنابراین یکی که بوتیک هتل اپراتورهای هدف خود را به عنوان منبع اصلی درآمد است. تعدادی از هتل ها را وارد آگاهی عمومی از طریق فرهنگ عامه مانند هتل ریتز در لندن (‘قرار دادن در ریتز’) و هتل چلسی در شهر نیویورک موضوع تعدادی از آهنگ ها و همچنین صحنه ادعایی سلاح سرد از نانسی Spungen توسط دوست پسر او Sid باطل است. هتل ها که وارد فرهنگ عامه مانند این دو نیز اغلب آباد توسط مشاهیر به عنوان مورد هر دو با ریتز و چلسی. معروف دیگر هتل شامل بورلی هیلز, هتل, هتل ادم هوا و Chateau Marmont در کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا, واترگیت پیچیده در واشنگتن ,DC, هتل آستوریا در سنت پترزبورگ هتل جورج پنجم و هتل ریتز در پاریس, Palazzo Versace هتل در Gold Coast, Queensland, استرالیا, هتل عزلت و هتل پاریس در موناکو (در شهر کن فرانسه) و در هتل Leningradskaya در مسکو. بسیاری از هتل ها را می توان به عنوان مقصد خود با دندانه های غیر عادی از امکانات مسکن و/یا فوری آن محیط زیست است.

Treehouse هتل های برخی از هتل ها مانند کاستاریکا خانه درختی در Gandoca-Manzanillo پناهگاه حیات وحش کاستاریکا یا Treetops هتل در ابردر پارک ملی کنیا ساخته شده با درخت زندگی به عنوان عناصر ساختاری آنها را treehouses. این Ariau برج در نزدیکی مانائوس, برزیل در وسط آمازون در ریو نگرو. بیل گیتس و حتی سرمایه گذاری کرده و تا به حال یک مجموعه ساخته شده است وجود دارد با ماهواره اینترنت/تلفن. یکی دیگر از هتل treehouse واحد بایرام درخت خانه در Olympos ترکیه, غار, هتل ها کویر غار هتل در Coober Pedy در جنوب استرالیا و Cuevas پدرو Antonio de Alarcón (نام نویسنده) در رکتاس د مار اسپانیا و همچنین چندین هتل در کاپادوکیه ترکیه قابل توجه برای ساخته شده به غار طبیعی تشکل های برخی از اتاق های زیر زمین است.

کپسول هتل کپسول هتل نوع هتل ها مقرون به صرفه است که کاملا رایج در ژاپن است. یخ هتل مانند هتل یخ در Jukkasjärvi سوئد ذوب هر بهار و در حال بازسازی شده از یخ و برف هر زمستان. برف هتل Mammut برف هتل در فنلاند واقع شده است در داخل دیوارهای کمی برف قلعه است که بزرگترین در جهان است. این شامل Mammut, برف, هتل, قلعه, حیاط, برف رستوران و نمازخانه برای مراسم عروسی و غیره. آن مبلمان و تزئینات آن مانند مجسمه های ساخته شده از برف و یخ است. بارش برف وجود دارد مسکن نیز در Lainio برف در لاپلند (در نزدیکی Ylläs), فنلاند. باغ هتل باغ هتل معروف برای باغ خود را قبل از آنها تبدیل به هتل شامل Gravetye مانور خانه ویلیام رابینسون و Cliveden طراحی شده توسط چارلز بری با یک باغ گل رز توسط جفری Jellicoe.

هتل زیر آب و از سال 2005 تنها هتل با یک اتاق زیر آب که می توان بدون غواصی مطلق است مسافرخانه در دریاچه Mälaren سوئد. آن را تنها یک اتاق با این حال و ژول’ زیراب تسلیم در کی لارگو, فلوریدا, که نیاز به غواصی است بسیار بزرگتر است. Hydropolis یک پروژه بلند پروازانه برای ساخت یک هتل لوکس در دبی, امارات متحده عربی با 220 سوئیت تمام در پایین خلیج فارس 20 متر (66 فوت) زیر سطح. معماری آن را از ویژگی های دو گنبد است که شکستن این سطح و زیر آب تونل قطار همه ساخته شده از مواد شفاف مانند شیشه و اکریلیک. دیگر هتل های غیر معمول کتابخانه هتل در شهر نیویورک است منحصر به فرد که در آن ده طبقه در حال مرتب با توجه به دهدهی دیویی سیستم. راجرز مرکز که قبلا SkyDome در تورنتو کانادا تنها ورزشگاه به هتل متصل به آن با 70 اتاق های مشرف به میدان است. برج آل عرب هتل در دبی, امارات متحده عربی ساخته شده بر روی جزیره مصنوعی است که در ساختار شکل یک بادبان قایق است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.