آیا در دسترس رستوران نقشه های آنلاین?

[ad_1]

به طور سنتی زمانی که مردم به دنبال یک رستوران جدید آنها را انتخاب کنید تا یک کپی از Zagat را و یا برخی از دیگر غذاهای فانتزی, راهنمای. اما در فقط چند سال کوتاه آنلاین نقشه ها آمده اند راه طولانی و در حال حاضر ارائه اطلاعات بومی و محلی در کسب و کار مغازه ها و eateries بیش از حد. سایت های مانند نقشه های گوگل اجازه می دهد تا به کاربران برای ایجاد نقشه های خود را از موسسات مورد علاقه است که آنها می توانید ذخیره و یا به اشتراک گذاری با دوستان و خانواده. وجود دارد صدها نفر از مواد غذایی نقشه های آنلاین اگر چه چند ایده های قابل توجه افزایش یافته است به بالا.

در سواحل غرب چه چیزی می تواند بهتر از خوردن واقعی و معتبر تاکو مکزیکی از یک کامیون ؟ با آید تپه بخش بارهای از گزینه های و مامان, در خانه, guacamole, شما فقط نمی توانید به اشتباه. شما فقط نمی تواند به آن سطح از deliciousness از یک رستوران کالیفرنیا می گویند. اما می توان آن را روی حیله و تزویر برای پیدا کردن این کامیون ها به خصوص اگر شما از خارج از شهر. بنابراین Yumtacos متولد شد.

خالق جاشوا Lurie-ترل از ساکرامنتو کالیفرنیا گفت که او تا به حال شده است با نگه داشتن یک لیست از بهترین تاکو کامیون برای مدتی. “به عنوان به زودی به عنوان من می دانستم که من تا به حال به این لیست, مردم خواستار شد و من هم با” او اذعان می کند. از آنجا انتقال داده ها بر روی یک نقشه گوگل هیچ مشکل بود. هنگامی که سایت زندگی می کنند, مردم می توانند خود را اضافه کنید تاکو کامیون رؤیت است. یام Tacos درجه اول در کالیفرنیا اگر چه معتبر مکزیکی تاکو کامیون شده اند رسم از عنوان دور به عنوان Baltimore, Maryland.

یکی دیگر از سایت Chinesefoodmap بر اساس نقشه برداری از رستوران چینی مکان برای مهاجران چینی. وب کاربران همچنین دسترسی به, بررسی منوها مسیرهای رانندگی و دیگر اطلاعات محلی. خالق برایان هوی اول ایجاد این سایت تنها در چین و تمرکز در لس آنجلس و سان فرانسیسکو خلیج مواد غذایی چینی موسسات. این سایت دارای رشد در سراسر کشور برای مترو مانند هوستون سیاتل و آتلانتا و نسخه انگلیسی به ناچار ظهور تا به عنوان به خوبی.

کاربران از نقشه های گوگل ایجاد کرده است تعدادی از رستوران “ترکیب” بر اساس گوگل قالب. یکی از قابل توجه ترین سایت ها Menurequest که ویژگی های بیش از 5000 لینک در نیویورک, سان دیگو, بوستون شیکاگو, لس آنجلس, Napa Valley, فیلادلفیا, سان فرانسیسکو و واشنگتن دی سی. کاربران می توانند رستوران, سایت, بخوانید, بررسی, دریافت مسیرهای رانندگی و رزرو آنلاین از طریق این نقشه. اینها فقط تعداد کمی از غذایی که نقشه های موجود برای آشپزی داران. شاید خود را بسیار خود شهرستان دارای یک سایت طراحی شده فقط برای گرسنه ساکنان محلی مثل شما.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.