آیا من می توانم استطاعت شام در یک رستوران ؟

[ad_1]

در آب و هوای فعلی مالی بسیاری از مردم داشتن به سلطنت در هزینه های خود را و قطع برخی از اقلام لوکس در زندگی خود را. برای بسیاری از مردم رفتن برای شام در یک رستوران است که از اولین چیزهایی است که آنها احساس می کنند که برای برش به منظور کنترل بهتر امور مالی خود را. اما حتی با صرفه ترین از خانواده ها نیاز به افراط گاهی و گاه به گاه شام در یک رستوران می تواند به خوبی سزاوار درمان است. در واقع وجود دارد بسیاری از راه هایی را به غذا خوردن بیشتر مقرون به صرفه تفریح و سرگرمی.

یکی از بهترین راه هایی برای کاهش هزینه شام در یک رستوران است که به تغییر عادات غذا خوردن خود را با توجه به منابع مالی خود را. محبوب ترین شب برای غذا خوردن بیرون در حال جمعه یا شنبه شب ها و رستوران ها این را می دانند به طوری که آنها بعید است به ارائه بسیاری از معاملات و یا تخفیف در این شب. جستجو در اطراف برای رستوران ها که ارائه معاملات خاص و یا تخفیف در روز دوشنبه تا پنج شنبه شب اگر شما می توانید در این شب به جای. رستوران خواهد بود و صلح آمیز تر و شما می تواند صرفه جویی در مقدار زیادی از پول! بسیاری از رستوران ها نیز ارائه “اوایل پرنده” محصول فوق العاده برای کسانی که قادر به غذا خوردن پیش از آن. اگر چه این نوع از معامله ممکن است مناسب برای افرادی که به کار ساعت دیگر آنها معاملات عالی برای خانواده ها با کودکان خردسال که معمولا غذا خوردن زودتر به طوری که کودکان می توانند به رختخواب بروید.

یکی دیگر از راه برای نگه داشتن هزینه های خود را پایین است به نگاه کردن به کوپن که ارائه تخفیف و یا تخفیف در برخی از رستوران ها و یا رستوران های زنجیره ای. برای بزرگ زنجیره ای شما می توانید جستجو در اینترنت برای تخفیف ارائه می دهد. برای کوچکتر رستوران, بررسی روزنامه های محلی خود را و یا رستوران کسب و کار صفحه وب. شما ممکن است نیاز به ثبت نام برای لیست پستی و یا پیوستن به یک Facebook, گروه, اما می توان آن را به ارزش آن را برای صرفه جویی های بزرگ. قبل از اینکه شما سعی می کنید به استفاده از یک کوپن همیشه بررسی شرایط و ضوابط. برخی از کوپن را روز خاموشی در حالی که دیگران ممکن است مشخص کنید که شما را به یک رزرو برای شام در یک رستوران و ذکر کوپن در زمان رزرو برای آن معتبر است. شرایط و ضوابط همچنین باید به شما بگویم که آیا تخفیف معتبر است برای کل لایحه و یا فقط مواد غذایی (به عنوان مثال نوشیدنی از مطالعه حذف شدند). در برخی موارد هنگامی که شما با استفاده از یک کوپن و هزینه سرویس اضافه شده است به طور مستقیم به این لایحه ممکن است محاسبه شده در قبل از تخفیف در نرخ و تا زمانی که سرور شما شده است از بالا به اندازه کافی و استاندارد این است که منصفانه ترین راه است.

راه دیگر برای کاهش هزینه از غذا خوردن است با وفادار بودن به یک رستوران. اگر چه این به این معنی است که شما ممکن است به همان اندازه انواع هنگامی که شما آن را انجام دهید اگر شما انتخاب می کنید یک رستوران شما را دوست دارم, پس این یک مشکل نیست. اگر شما اغلب از رفتن به شام در همان محل کارکنان خواهد شما را تشخیص دهید و آنها را گاهی اوقات به شما مباحث تخفیف و یا برای نشان دادن قدردانی خود را.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.