اتحادیه مربع – یک خریدار's بهشت

[ad_1]

اتحادیه میدان یکی از سان فرانسیسکو,'s هیجان انگیز ترین مناطق جذب یک میزبان از بازدید کنندگان هر دو از درون ایالات متحده و خارج از کشور. به طور دقیق اتحادیه مربع است که نام واقعی پلازا, اما آن نیز استفاده می شود به معنی اطراف بلوک خود را با هتل ها, تئاتر و خرید مناطق. نام پلازا مشتق از میهنی تظاهرات و توابع برگزار می شود در اینجا در حمایت از اتحادیه ارتش در زمان جنگ های داخلی آمریکا. امروز این سه ماهه میزبان یک آرایه وسیعی از بازار خرده فروشان و فروشگاه و گالری های هنری و مغازه های سوغات و پایان بالا سالن. این تحسین قسمت خرید نیز از ویژگی های جذاب صمیمی تئاتر که ارائه لذت بخش سرگرمی برای بازدید کننده است.

دو تن از برجسته تئاتر مناطق هستند کوران و Geary تئاتر که متصل مازو محله. یکی دیگر از ویژگی قابل توجهی در اتحادیه مربع است TIX منطقه خلیج بلیط فروشنده ارائه می دهد که بلیط برای بسیاری از هنرهای نمایشی در سان فرانسیسکو; بلیط را می توان به دست آمده در نرخ تنزیل در روز عملکرد.

یک زن و شوهر از بلوک به جنوب خیابان بازار, بازدید کنندگان می توانید مشاهده کابل خودرو تغییر جهت و نمونه ارائه شده از تعدادی از بوتیک در این سرعت در حال توسعه منطقه است. به شمال غربی میدان اتحاد نهفته است قلنبه با آن ساختمان و اعمال قصرها. در شمال شرقی است مشهور چینی با یاد اژدها دروازه.

همچنین در مجاورت نزدیک است مشهور فرانسوی چهارم که دارای آرایه ای از فرانسه با مضمون کافه ها و رستوران ها و بسیاری از آنها را باز جاذبه های. این منطقه محل برگزاری پرشور جشن روز باستیل در نظر گرفته می شود بزرگترین چنین جشنواره در ایالات متحده است.

اتحادیه مربع است که شاید بهترین و شناخته شده برای خود فرصت های خرید با یک میزبان از نام تجاری معروف جهان نام بوتیک واقع در منطقه مانند جورجیو آرمانی, Prada, باربری, Gucci, Dior, Louis Vuitton, Chanel, و بسیاری دیگر. علاوه بر این وجود دارد که شش برجسته فروشگاه – بلومینگدیل's, میسی,'s, Nordstrom, Barneys New York, Neiman Marcus و Saks Fifth Avenue.

در هنگام انتخاب میان سان فرانسیسکو هتل یک انتخاب ایده آل خواهد بود به پورتال آنلاین SanFranciscoHotelseye.com. مناسب این منابع را فراهم می کند دسترسی به هتل سان فرانسیسکو ارائه می دهد ارائه یک راه راحت برای رزرو.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.