اجتناب از تله توریستی در آلگاروه, پرتغال

[ad_1]

در دور در جنوب پرتغال پرتغال ارائه می دهد یکی از اروپا گرمترین و بیشتر آب و هوای آفتابی با چشم انداز نفس گیر از سواحل شنی جنگل ها و تپه ها است. در دهه های اخیر آن را تکامل یافته از آن کشاورزی و ماهیگیری پس زمینه برای تبدیل شدن به یک مقصد توریستی عمده ای. جلوگیری از تولید انبوه آپارتمان و یکنواخت ویلا مجتمع و کشف برخی از Algarve بهترین راز نگه داشته است.

گردشگران بسیاری در حال رفت به مرکزی پرتغال ترک زیبا ترین و دست نخورده مناطق در شرق و غرب به صورت مستقل گردشگران است. در کشور تنها مایل دورتر از مقصد توریستی بسیاری از روستاها و شهرهای کوچک باقی می ماند دست نخورده با کمی شناخته شده روستایی در بهار گل و سایه جنگل.

قابل توجه ترین در شرق پرتغال است شهر تاریخی تاویرا با آن بسیاری از کلیساها و مرکزی قلعه. این منطقه نزدیک به ریا Formosa پارک طبیعی ارائه مایل از لاگون و سد سلیمان که در آن فلامینگو و متعدد پرندگان آبزی زندگی می کنند و نان است. ساحل در ilha de Tavira را می توان در فصل تابستان با استفاده از یک کشتی از مرکز شهر و یا معادل آن را 20 دقیقه پیاده روی به خارج از شهر به سمت جزیره و هاپ در یک قایق است که شما را در سراسر جزیره است. این کشش از شن و ماسه است که بسیار محبوب با پرتغالی اما همچنان به صورت مایل اجازه می دهد برای تنهایی حتی در فصل تابستان مشغول است.

در غرب شهر لاگوس یک قسمت را محبوب و با همین دلیل خوب. این شهرستان دارای یک تاریخ مهم است آن را به عنوان بود و از اینجا است که ستاره پرتغالی خود را آغاز کرد اعزامی در امتداد ساحل آفریقا در عصر کشف. لاگوس در حال حاضر به طور کامل pedestrianised مرکز در شهر قدیمی است که احاطه شده توسط دیوارهای قلعه. وجود دارد بسیاری از مغازه ها و رستوران های عالی خدمت ماهی و در شب لاگوس بدنام است برای آن نوار ، از دست ندهید در بازار را در صبح شنبه که در آن شما می توانید خرید منطقه ای تخصص و تازه برداشت میوه و سبزیجات قبل از رفتن به بازار ماهی برای روز گرفتن. راه رفتن در امتداد صخره به Ponta da Piedade (رحمت نقطه) با این فانوس دریایی و یا شنا کردن در کمی شناخته شده ساحل در Praia do Carnavial.

کوه منچیقو به راحتی به ماشین رسیده از هر نقطه در غرب پرتغال. در کالدس د منچیقو هستند درمانی حرارتی حمام و منطقه است ایده آل برای یک قدم زدن در تپه های پوشیده شده از درخت و یا توسط bubbleing جریان. رانندگی به روستای Marmallate یا صعود به بالای کوه که در آن شما می توانید در بازدید از تمام خط ساحلی پرتغال و لذت بردن از طراوت سرد هوا کوه. وجود دارد فراوان مغازه های فروش صنایع دستی محلی و محلی تولید ژامبون دودی و پنیر و همچنین خوشمزه Artbitus بری هویج و رستوران ها در اینجا معروف برای مرغ پیری پیری.

پس از لاگوس پرتغال خط ساحلی غرب همچنان نسبت عقل از سر فرزانگان و منطقه یک بار به نام “پایان جهان” به عنوان کمی شناخته شده بود از آنچه در دراز فراتر از امواج. شهر رفت و آمد مکرر مانند Praia da Luz با آن arced خلیج و سنگ سیاه پرتگاه راه را برای پارک طبیعی از کاستاریکا Vincentina که در آن بسیاری از راز سواحل کشف می تواند به خصوص همراه آهنگ خاک غرب Vila do Bispo. اطلس غلطک دیدار با یک چشم انداز زیبایی های طبیعی بسیار زیاد. محبوب با wechat سواحل در جزر و مد کم باید امواج است که سقوط خود را دوباره و دوباره و نشسته در ساحل در یک بعد از ظهر آفتابی دست نخورده با جهان مدرن گوش دادن به سر و صدا در پس زمینه در حالی که به دنبال به ورطه یکی می توانید ببینید که چگونه ملوانان بودند گرفتار به سرمایه گذاری جلو به کشف آنچه دراز فراتر از آن.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.