اجتناب از دادن و فعالیت های جعلی در سایت آگهی طبقه بندی شده!

[ad_1]

من به یاد داشته باشید اولین بار من مواجه می دادن بعد از ارسال به Craigslist در. من دانشجوی سال دوم در دانشگاه و استفاده از Craigslist در به تبلیغ تنیس, درس در بتسدا (که درست در نزدیکی واشنگتن دی سی). من به یاد داشته باشید یک ایمیل از یک پدر که زندگی در خارج از کشور و می خواستم به سیم من یک مقدار مناسب و معقول از پول برای درس برای پسرش که ظاهرا زندگی در بتسدا. او ارائه مقدار زیادی از اطلاعات مربوط به حمل و نقل برای پسر, بار, و قیمت گذاری. در ابتدا من احساس دل و روده احساس خاموش بر این من بلافاصله به ایمیل بسیار هیجان زده در مورد فرصت است. پس از چند ایمیل مبادلات من تا به حال یک احساس است که این صدا کمی بیش از حد خوب درست باشد, و شروع به صدا ماهی. قرار “پدر” شروع به درخواست برای یک مقدار زیادی از اطلاعات شخصی و محرمانه از طریق ایمیل خواهد بود و حاضر به تماس با من به بحث در مورد درس از طریق تلفن. در ضمن من متوجه بسیاری از غلط املایی و شکسته انگلیسی در بعد ایمیل. من مشورت اینترنت و خانواده/دوستان به افکار خود را و همه آنها گفت: آن رز قرمز پرچم. من پس از آن گوگل این ایمیل و متوجه شد که دیگر Craigslist و طبقه بندی شده کاربران تجربه شد این همان ایمیل. خوش شانس برای من متوقف, تمام, تماس, و هرگز از دست هر گونه پول و یا فریب خوردن کردم… اما آن تماس نزدیک! پس از این تجربه من فکر کردم که این امر می تواند مفید برای برجسته کردن چند راه برای جلوگیری از این کلاهبرداری و یا چه به نگاه کردن. من توصیه چک کردن این گلوله می تواند صرفه جویی در کیف پول خود را!

  • همیشه با دل و روده خود احساس و آنچه در آن باعث می شود شما احساس می کنید در داخل. اگر بلافاصله ایمیل برای تلفن های موبایل عجیب و غریب بیش از حد خوب درست باشد, و/یا افزایش یک پرچم قرمز احتیاط!
  • استفاده از یک موتور جستجو مانند گوگل و جستجو واقعی پتانسیل کلاهبرداری ایمیل. شما شگفت زده خواهد شد که گاهی اوقات مردم یا آگهی طبقه بندی شده به کاربران هشدار دادن به دیگران در مورد کلاهبرداری.
  • فقط پاسخ نمی دهندآن را به ارزش آن. وجود دارد بسیاری از خریداران مشروع وجود دارد بنابراین فقط با آنها کار می کنند.
  • نگه داشتن یک چشم را برای listings است که بسیاری از غلط املایی, گم, تماس, اطلاعات, بدون, تصاویر و غیر منتظره پایین یا بالا لیست قیمت. موارد است که با استفاده از تمام یا بسیاری از این باید بالا بردن پرچم قرمز.
  • اجتناب از تماس با لیست که در حال تکرار چند بار در سایت آگهی طبقه بندی شده. این ممکن است کلاهبرداری اما ممکن است دادن. متوجه شدم این در بسیاری از بزرگتر طبقه بندی شده لیست آگهی سایت. که حاوی بسیاری از تن دادن و واقعا کنترل آن. خسته کننده برای مردم به دنبال کیفیت listings/محصولات که در واقع دیدار با معیارهای جستجوی خود را! علاوه بر این می تواند سرخوردگی برای مردم, لیست, محصولات, اما پس از آن نمی دید به دلیل مقادیر فراوان از دادن.
  • سعی کنید آنها را بر روی تلفن. اگر شما نگران در مورد یک کلاهبردار را ببینید اگر شما می توانید به یک واقعی فرد حتی قبل از اقدام به هر چیز دیگری.
  • مقابله با مردم محلی! بررسی محصول/خدمات شما دیدن ذکر شده و در فرد است یک راه ایده بهتر نسبت به انجام همه چیز را بیش از ایمیل. با انجام این کار در فرد شما می توانید بررسی کیفیت محصول و اجازه می دهد تا برای بیشتر قابل اعتماد تر معامله.
  • مراقب باشید از لیست که نیاز به آنلاین معاملات سیم کشی و یا جعلی صندوقدار چک.
  • مراقب باشید از لیست و یا ایمیل که نیاز به اطلاعات مالی تامین اجتماعی کارت اعتباری و اطلاعات حساب بانکی و اطلاعات شخصی و یا کارت اعتباری چک.

امیدوارم که این راهنمایی کمک! اگر شما همیشه می خواهید به گزارش کلاهبرداری به مقامات شما می توانید با گزارش آنها را به IC3 یا FTC آنلاین.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.