ادای احترام به K نمیخوام Gifford, Andrea Doria بازمانده و کندی مشاور

[ad_1]

آقای Gifford خود را آغاز کرد بسیاری از نامی فرصت های شغلی پس از فارغ التحصیلی از دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد و خدمت به مدت سه سال در نیروی دریایی است. او یک بانکدار سرمایه گذاری یک توسعه دهنده املاک و مستغلات یک صاحب رستوران و برای 20 سال گذشته یک نیروی محرکه در جنبش برای ترویج فواید و آشپزی تجدید نظر از رژیم غذایی مدیترانه ای.

پدر او یک جمهوری خواه بود اما آقای Gifford شد حزب دموکرات در زمان او فارغ التحصیل از دانشگاه هاروارد در سال 1960. پس از یک سال با وزارت مسکن و شهرسازی آقای Gifford شد مقننه دستیار سناتور ادوارد کندی محمد, قبل از پیوستن به رابرت کندی پیشنهاد ریاست جمهوری به عنوان یک کمپین ملی هماهنگ کننده.

بوستون گلوب در گزارش “آقای Gifford راه رفتن پشت کندی در لس آنجلس هتل که Sirhan Sirhan شروع به تیراندازی. او در میان کسانی که پنجه Sirhan گفتن مجله پراویدنس در سال 1998 که مردم ستون در هدف قرار دادن او را سرزنش کردن او را…. من رفتم به دانشکده حقوق و خواست که او زنده است و نه مرده.”

پس, تابستان, آقای Gifford بود که در خانواده اش تابستان خانه در نانتاکت زمانی که او به نام به تاکستان مارتا برای کمک به کندی پس از ادوارد کندی سوار ماشین خود را از روی یک پل در Chappaquiddick. یک مسافر Mary Jo Kopechne درگذشت, در تصادف و آقای Gifford همراهی بدن او به خانه و خانواده خود را در پنسیلوانیا است.

ترک سیاست در سال 1970 آقای Gifford مشغول به کار در پروژه های توسعه بزرگ برای چندین سال در کابوت کابوت & فوربس یک شرکت املاک و مستغلات در بوستون و سپس رفت به ایجاد کسب و کار خود را می پردازد.

اگر چه نمیخوام خانواده با افتخار تمام خود را کسب و کار و سیاسی دستاوردهای پسرش خلاصه آنچه که او می خواهد برای به یاد: “مهمترین و فراگیر ترین چیزی که برای من در مورد پدر شد و تعهد خود را به خدمات عمومی که بخش زیادی از او شد که در آن جدایی ناپذیر از زندگی روزانه خود را در او… او همچنین یک استاد از این نوع حرکت.”

آقای Gifford شروع نمایش بشردوستانه خود راه حتی به عنوان یک نوجوان در لحظه ای که او باید نگران خود و بشریت است. خواهر خود را Bambi به یاد می آورد, “نمیخوام ندارد, زندگی, ژاکت (پس از برخورد). بنابراین او رفت و برگشت به کابین خود را. او متوجه زاویه عجیب است که لباس در گنجه حلق آویز شدند; پس او یک ملوان او می دانست که قایق دچار مشکل شد. او برداشت دو کت تفکر است که دو نفر از دوستان خود ممکن است یکی را نداشته باشند. زمانی که او دوباره ما او را دیدم که هر دو آنها تا به حال زندگی کت. او سپس در اطراف راه می رفت تا زمانی که او متوجه شد کسی که یکی را نداشته باشند. آن را تبدیل به یک عضو خدمه.”

این Andrea Doria تراژدی متوقف نمی نمیخوام از به طور کامل با بهره گیری از دریا. در واقع او هدایتگر از صورت فلکی در جام آمریکا در سال 1964. او ادامه داد: به حرکت تا پایان روز است.

ما بازماندگان همکار خود را با تشکر از شما نمیخوام برای شما بشردوستانه اعمال و الهام بخش خود را به حرکت را از طریق چالش های زندگی را با شجاعت و کرامت است.

اسکریپت: آقای Gifford از حمله قلبی درگذشت یکشنبه در اکستر, N. H. پس از بازگشت از سفر به فرانسه و استرالیا است. او در کمبریج زندگی می کردند. در علاوه بر این به او برادر و همراه بائر-Sinnott آقای Gifford برگ دو تن دیگر از فرزندان پورتر کمبریج و کلارنس از شهر نیویورک یک دختر کارولین از Newfane Vt., که شناخته شده است به عنوان اپل; یکی دیگر برادر جان از Brookline; یک خواهر پریسیلا (Bambi) Mleczko از نانتاکت; و پنج نوه.

NB: در آخرین سفر از Andrea Doria آقای Gifford سفر در کلاس اول با پدر و مادر, برادران, سوار کار ماهر, و چاد و خواهر پریسیلا (Bambi). آنها از بازگشت از سفر به لندن, پاریس, بروکسل, هلند, سوئیس, اتریش, ونیز, رم, و در نهایت, Naples. برای یک حساب کامل از خانواده, داستان نوشته شده توسط Bambi Mleczko, http://www.PieretteSimpson.com/blog.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.