ارزان, خانواده, سرگرم کننده, تعطیلات مقصد در ایالات متحده آمریکا – منحصر به فرد و مقرون به صرفه ایده های

[ad_1]

یادبود ملی شکسته سرو واقع در جنگل ملی دیکسی در جنوب غربی ایالت یوتا یک نقطه بزرگ برای کمپینگ با خانواده بدون شکستن تعطیلات خانواده بودجه. مکانی بسیار زیبا و ارزان نیز می باشد. این منطقه محبوب برای دره مسس رودخانه ها و صخره ها. در تابستان با شکوه سبز مراتع کوهستانی و زیبا wildflower نشان می دهد که هر کسی را جذب کند. این نقطه عطفی ارائه می دهد بسیاری از امکانات مانند ماهیگیری, قایقرانی, پیاده روی, دوچرخه سواری, تماشای حیات وحش و یا کشف محل با دوربین خود را. سرو شهرستان-برایان رئیس اداره گردشگری می تواند راهنمای برنامه تور خود را در ساخت آن کودکان و نوجوانان دوستانه و مقرون به صرفه است.

یکی دیگر از ایده تعطیلات خانواده خود را سرگرم کننده در یک راه مقرون به صرفه است که با استفاده از امکانات ارائه شده توسط RV انجمن صنعت. یکی می توانید استخدام یک موتور از ال مونته RV برای سفر با کودکان. شما می توانید با شما همه چیز مورد نیاز در طول سفر به عنوان شرکت موتور lust مانند یک خانه بر روی چهار چرخ است. شما می توانید که در آن شما می خواهید به. این یک حس ماجراجویی. وجود دارد بدون نیاز به پرداخت هزینه بلیط هواپیما و اقامت در نخ نما متل و هزینه هتل ها. شما می توانید وعده های غذایی خود را و لذت بردن از آن را در هیئت مدیره و جلوگیری از هزینه های گران قیمت اقلام مواد غذایی است.

فورت کالینز واقع در شمال کلرادو با کلرادو کوه در پس زمینه فوق العاده است و کاملا مناسب خانواده نقطه تعطیلات. فورت کالینز صدها مایل از دوچرخه آهنگ ها و مسیرهای پیاده روی طبیعت ایده آل برای دوچرخه سواری و picnicking. وجود دارد بسیاری از خانواده پسند فعالیت های انجام کار در شمال کلرادو. Poudre, دره عمیق و باریک است که برای پیک نیک, پیاده روی و دوچرخه سواری. علاوه بر این وجود دارد Westville وحش; باغ در اسپرینگ کریک; Greenway مسیرهای; و زنبور عسل خانواده Centennial مزرعه یک موزه تعاملی که در آن یکی می توانید بدانید که در مورد کشاورزی در گذشته و حال است.

فورت کالینز بسیاری از پارکها پوشش بیش از 800 هکتار از منطقه پارک اختصاص داده شده به علاوه به راحتی قابل دسترسی در زمین بازی جدید بهار کانیون پارک. جاذبه های دیگر عبارتند از: علم با-راه – کش لا Poudre/شمال پارک خوش منظر Byway میدان قدیمی شهر زندگی می کنند, موسیقی, کنسرت, Fort Collins, موزه و محیط زیست مرکز آموزش مجازی که در آن یکی می توانید به تماشای بازسازی پرندگان قدم زدن در طبیعت مسیر و یا در زمان فعالیت های آموزشی. همه این ایده های منحصر به فرد می تواند خانواده خود را در تعطیلات سرگرم کننده پر و ارزان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.