ازدواج ساخته شده در بهشت – Hitcher راهنمای دبی

[ad_1]

آیا پدر و مادر ، که ساقدوش عروس بود ؟ خواهد باج یک پادشاه بود به اندازه کافی برای پرداخت هزینه برای این روز بزرگ? اینها همه سوالاتی است که به ناچار می آیند تا زمانی که هر زن و شوهر تصمیم به کراوات گره و به همین دلیل بیشتر و بیشتر مردم در حال امید بستن برای تبادل پاکستان در خارج از کشور.

قیمت به طور متوسط از یک عروسی در بریتانیا قرار داده شده است در هر نقطه بین £4000 و £18,000 بسته که در آن نظرسنجی است که به اعتقاد شود و آنچه که در نظر گرفته شود از نظر هزینه های عروسی. با این وجود هر کدام شکل استفاده می شود, بدون شک وجود دارد که یک عروسی گران کسب و کار است که می تواند بسیاری از زوج ها به بدهی; نه راه ایده آل برای شروع زندگی مشترک!

شاید نه به عنوان آشکار عروسی مقصد به عنوان, می گویند, کارائیب, دبی, در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای محبوب با انتخاب زیادی برای ارائه بیش از دیگر سنتی گیر کردن تو بازی نقاط و حتی لقب ‘لاس وگاس خاورمیانه’ اما آنچه باعث می شود آن را بسیار محبوب ،

وجود دارد در دسترس است. وجود پرواز مستقیم از گلاسکو منچستر و بیرمنگام و نیوکاسل و لندن و پروازها عمدتا تحت 7 ساعت. علاوه بر این پروازها می تواند برای عنوان کمی به عنوان £200. ثانیا دبی آفتاب در طول سال و, بارش نادر است, به معنی یک عروسی عملا تضمین شده است به امن از شستشو.

دبی خود یکی از هفت امارت تشکیل امارات متحده عربی و ثروتمند منطقه محبوب با کسب و کار و گردشگران به طور یکسان. آن مشهور است برای آن مراکز خرید بزرگ و بلند پروازانه پروژه های املاک و مستغلات مانند جزایر نخل, بزرگترین جزایر مرد ساخته شده که در نهایت خانه مسکونی متعدد در اوقات فراغت و امکانات سرگرمی است. و نیز وجود دارد اسکی دبی, جهان سوم بزرگترین سرپوشیده پیست اسکی غذا برای اسکی بازان و snowboarders. در بالای این, دبی ارائه می دهد فوق العاده طیف وسیعی از دوره های گلف و برخی از عالی, غواصی را با متعدد wrecks در اطراف خط ساحلی پس قطعا وجود دارد هیچ کمبود فعالیت در دبی.

مانند بسیاری از شهرستانها عمده دبی خود ساختار نمادین در جمیرا برج العرب بر بلندترین هتل جهان ساخته شده بود که شبیه به یک بادبان مواج و از آن helipad تایگر وودز معروف ضربه توپ گلف در سال 2004. نیز وجود دارد مدینه جمیرا که ترجمه را به “شهر جمیرا’, آلاینده های لوکس رفت و آمد مکرر فراگیر آبراه و با شکوه دریا-گستره رستوران ها و مغازه ها و حتی یک ساحل خصوصی ساخت آن را به یک محل مناسب برای مراسم عروسی در دبی.

از همه مهمتر زبان انگلیسی به طور گسترده ای رایج در سراسر دبی و بسیاری از نشانه های نوشته شده در هر دو زبان عربی و انگلیسی ساخت مسائل عملی مانند رفت و آمد و خرید یک نسیم است. نیز وجود دارد هیچ ویژه ویزا برای بسیاری از کشورهای غربی است.

دبی بلند پروازانه و جسورانه محل آن را انجام نمی, همه چیز در نیمی از اقدامات. آب و هوا دسترسی و فعالیت های غنی از فرصت های آن را به محل مناسب به کراوات گره. Viva دبی!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.