استراحتگاه های ساحلی در ایالات متحده آمریکا

[ad_1]

ایالات متحده آمریکا حقایق

ایالات متحده آمریکا ایالات متحده آمریکا یا ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ است. آن است که واقع در شمال آمریکا در منطقه. ایالات متحده آمریکا است که اغلب به عنوان ایالات متحده امریکا و یا با ما و فقط به سادگی “متحده”. آن را به یک کل مساحت 9.6 میلیون کیلومتر مربع است که حدود نیمی از کل حجم از روسیه, و در مورد همان منطقه از زمین به چین است.

ایالات متحده نیز دارای داشتن 3 بزرگترین جمعیت در جهان پس از چین و هند (با حدود 300 میلیون نفر جمعیت). این فوق العاده و قدرتمند کشور شامل شهرستانها مانند آلاینده حومه و همچنین وسیع و به طور طبیعی زیبا و مناطق غیر مسکونی. این کشور دارای یک تاریخچه از مهاجرت انبوه است که قدمت آن از قرن 17th. ایالات متحده آمریکا در نظر گرفته شده است به عنوان دیگ ذوب از فرهنگ ها در سراسر جهان است.

ایالات متحده است به تصویر کشیده امریکا از فیلم و تلویزیون است. بلکه این کشور پیچیده و متنوع است. سفر بین مناطق مختلف در این کشور می تواند گران قیمت و وقت گیر با توجه به فاصله آن درگیر هستند.

ایالات متحده آمریکا استراحتگاه های ساحلی در اقیانوس اطلس

لنگرگاه متل – این رفت و آمد مکرر و متل واقع در 51 کوه صحرا سنت Bar Harbor, ME, ایالات متحده آمریکا 04609. آن را جذاب و تمیز و همچنین اتاق بزرگ در قلب Bar Harbor خانواده است و حتی در عمل نیز متعلق به افرادی که می دانند چگونه به ارائه خدمات حرفه ای است.

بهتر آن است که ترتیبات برای ورود پس از 7 در شب. اتوبوس تور دوچرخه اجاره و تماشای نهنگ فعالیت به عنوان به خوبی به عنوان چشم دیدن رایگان کنسرت ها و مغازه ها و رستوران ها و کشتی در روستای سبز هستند و به راحتی قابل دسترس توسط پا از این رفت و آمد مکرر. آن است که فقط در حدود یک مایل از نوا اسکوشیا کشتی و پارک ملی آکیدیا.

این رفت و آمد مکرر شامل 50 اتاق و 2 طبقه است. امکانات هتل شامل تلویزیون کابلی, شهرستان, مرکز, بیدار کردن خدمات و تلفن و همچنین 24 ساعته میز جلو اتاق مطبوع و دسترسی به اینترنت بی سیم. بررسی زمان در این هتل در 2 ساعت در حالی که چک کردن زمان در ساعت 11 صبح روز بعد. شما باید پرداخت به دلار آمریکا.

Bar Harbor مسافرخانه – این هتل واقع شده است و در 1 نیوپورت Dr, Bar Harbor, ME, ایالات متحده آمریکا 04609. این هتل و یا رفت و آمد مکرر در نظر گرفته شده است که در میان Bar Harbor برتر oceanfront سایت آمده است که با شهر و امکانات. آن است که تاریخ به عنوان برتر 1st class رسمی هتل راهنمای. آن را تا بیش از 1000 فوت از oceanfront و همچنین 8 هکتار از باغ های سرسبز و چمن. در این سایت همچنین دارای 3 مجزا ساختمان های زیبا که در آغوش بی سر و صدا ساحل مسیر.

این ظریف سوئیت و اتاق شاه به اندازه و ملکه به اندازه تخت با حق بیمه ملافه. تقریبا تمام اتاق ها در این سایت آمده با اسکله بالکن. هتل امکانات رفاهی از محدوده تعریف صبحانه قاره ای به دسترسی به اینترنت بی سیم و لوکس بدهد. علاوه بر این هتل دارای یک رستوران در سایت به نام “اتاق مطالعه” رستوران ارائه می دهد ناهار خوری خوب انتخاب کند.

این منطقه دارای 153 ظرافت طراحی اتاق و 3 طبقه است. امکانات هتل شامل یک مرکز تناسب اندام, ماساژ سکسی, استخر, کودک, نشسته, خدمات, خدمات نوکر پارکینگ رایگان و تلفن و همچنین ملاقات با امکانات, سالن, کابل تلویزیون و روزنامه. آنها همچنین باید قهوه در اتاق های هتل و امکانات برای معلولین و آنها با ارائه خدمات اتاق.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.