است MintVine حلال است ؟ در اینجا من را نقد کنید!

[ad_1]

امروز نقد و بررسی خواهد شد و در یکی از جدیدتر بررسی پرداخت سایت های خارج وجود دارد MintVine. من قصد دارم به فرض بسیاری از شما نیست تا به حال شنیده ام MintVine به عنوان آن به نظر می رسد این شرکت شده است در اطراف از سال 2013. با توجه به این که جدیدتر بررسی پرداخت سایت وجود دارد که بسیاری از این کلاهبرداری ها وجود دارد خارج وجود دارد, و وجود دارد, نه زیادی از تاسیس اعتماد اطلاعات در دسترس و در عین حال من احساس یک بررسی لازم بود در این یکی زودتر و نه بعد.

من می توانم با یقین مطلق است که MintVine است که به عنوان حلال به عنوان آن می شود.

MintVine است که در بسیاری از جهات شبیه به سایت های بررسی پرداخت که در حال حاضر خارج وجود دارد و در برخی بسیار خوب (و مهم) راه های آن بسیار متفاوت است. MintVine اجرا می شود تقریبا درست مثل هر جای دیگری در نظر راه هایی برای ایجاد پول است. از خود MVP ارجاع برنامه که در آن شما دریافت 15 درصد از ارجاع امتیاز و یک جایزه 50 امتیاز زمانی که آنها کامل خود را برای اولین بار بررسی (این می تواند $ مطمئن شوید که برای استفاده از آن!) بررسی و پرداخت می شود ارائه می دهد.

MintVine یک بیت از یک منحصر به فرد (در یک راه خوب) روند با نظر سنجی. آنها را از آنچه به آنها تماس بگیرید “قیف” جایی که آنها اساسا قیف شما از طریق این سیستم تا زمانی که شما پیدا کردن یک نظرسنجی که شما واجد شرایط برای مقابل انتظار یک هفته برای دریافت یک ایمیل دعوت برای یک نظرسنجی شما به احتمال زیاد برای واجد شرایط نیست. شما به احتمال زیاد نمی خواهد زمان زیادی را صرف در “قیف” قبل از اینکه شما واجد شرایط و به احتمال زیاد تا چند بار در روز.

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد از MintVine است که آنها را به نظر سنجی روزانه. آنها طیف وسیعی از 5-10 امتیاز فقط برای دو کلیک. یکی برای انتخاب پاسخ خود را و دیگری را ارسال کنید. که به عنوان آسان به عنوان آن می شود. آنها عملا به شما $3 ماه در سمت راست وجود دارد به تنهایی!

یکی دیگر از ویژگی های منحصر به فرد از MintVine خود را معاملات محلی بخش است. در واقع همان ایده به عنوان Groupon. من زندگی می کنند در یک منطقه روستایی و من از دیدن یک معامله برای یک رستوران در شهر من. در مورد بالا گرفتن 50% خاموش اگر من خریداری که من می خواهم 80 امتیاز. آن را اساسا Groupon با جایزه اضافه شده از نقاط فقط برای خرید از طریق آنها.

MintVine اجرا می شود یک سیستم نقطه به عنوان مخالف به یک مقدار دلار که گاهی اوقات می تواند کمی دارای لیت و لعل زیاد – در این مورد نیست. MintVine دارای یک سیستم بسیار ساده است که در آن 100 امتیاز معادل $1.00. به عنوان به زودی به عنوان شما در رسیدن به 1000 امتیاز ($10.00) شما واجد شرایط برای دریافت پرداخت از طریق پی پال. اعضا باید گفت که به اتفاق آرا MintVine سریع با پرداخت و این که آنها قادر به رسیدن به آن $10.00 آستانه بسیار به سرعت. این مورد مهم ترین دو چیز و MintVine می شود A+ در هر دو فقره.

این است که واقعا خوب بررسی پرداخت سایت در واقع این یکی از مورد علاقه های شما به روز است. MintVine است که واقعا به عنوان حلال به عنوان آن می شود و تا به حال ظاهرا محرمانه محافظت از مصرف کنندگان بررسی در همه جا. اگر شما به دنبال برای یکی دیگر از بررسی پرداخت سایت این یکی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.