افتاده امواج رفت و آمد مکرر

[ad_1]

دسترسی:

حدود 70 کیلومتر از فرودگاه کوچی و به سختی 15 دقیقه رانندگی از کتیم ایستگاه راه آهن افتاده امواج رفت و آمد مکرر دسترسی آسان.

درباره افتاده امواج رفت و آمد مکرر

Vembanadu مرداب lakeshore یک نقطه عطف در خور منطقه مرداب نیست. آن را تقریبا 34 سوپر لوکس اتاق تهویه مطبوع با شکوه کلبه کشیده بیش از 7 هکتار از حومه های بیرونی که ممکن است ارائه بهترین خدمات گرم و دوستانه میباشد.

اقامت در افتاده امواج رفت و آمد مکرر:

مرداب امواج برجسته مقصد برای همه گروه از مسافران از شروع کسب و کار گردشگری در این کنفرانس شرکت کنندگان و بازار لوازم یدکی مسافر زمان. وجود 34 خودمختار کلبه های لوکس است که هر کدام ارائه چشمگیر نظر Vembanadu دریاچه. هر اتاق خواب با تخت است که بی وقفه مربوط به دستشویی و حمام. احساس گرما و لوکس است که به شکل مواد طبیعی مانند چوب و گرانیت و سنگ مرمر.

کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه -رستوران برای ناهار خوری

Vembanadu دریاچه یک اصل منبع برای ماهی در این منطقه است. کمربند جایگزین ارزشیابی دوزبانه چند رستوران فراهم می کند واقعی محلی غذاهای لذیذ مانند میگو و خرچنگ Oyesters و معروف “Karimeen Pollichathu’. بهترین شمال, هندی, تایلندی, چینی, Mughlai و ظروف قاره گرفته شده به عنوان خطر ناک و رمان منوها.

سمت دریاچه Barbeque:

این استثنایی است, باز, آشپزخانه, سمت دریاچه می دهد یک فرصت برای تماس با سرآشپزها در حالی که لذت را در اشتها آور کوره منوها. گالری از آشپزخانه یک محل از جایی که یکی می تواند لذت بردن از نمایش غروب و رعایت گله از پرندگان در هوا از بازگشت به خانه.

شیر اتاق:

شیر اتاق ارائه طیف گسترده ای استثنایی و تجربه های به یاد ماندنی در حالی که تصمیم گیری خود را به نوشیدن از چاه پر بار با تقریبا تمام مارک ها در داخل و یا در تراس رو به Vembanadu دریاچه. این وضعیت قابل تحسین و محل ایده آل برای احزاب خصوصی.

کنفرانس و ضیافت امکانات:

مرکز دادگاه سالن ضیافت تسهیلات تنظیم نزدیک به هزار ضیافت صندلی. قبل از تابع منطقه دریاچه طرف چمن پاسیو و فضای پارکینگ اجازه ملاقات با کارکنان خدمات را به نظم و اداره هر رویداد به طوری که آن را اجرا هموار.

آیورودا در هتل:

Vedasparsh (Ayurvedic مرکز): نزدیک به 5000 سال, معمولی, طب هندی است که ارائه شده توسط Vedasparsh های ‘سبز برگ گواهی آیورودا مرکز’. روش مکی موجود و فقط با راست هماهنگی با طبیعت است آموزش داده شده توسط مشتریان داخلی واجد شرایط پزشک آیورودا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *