افزایش محبوبیت این سرویس آپارتمان

[ad_1]

Serviced apartments در حال پدیده ای جدید است. آنها به طور کامل مبله آپارتمان که دارای امکانات مشابه برای اتاق های هتل ها و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هر دو کوتاه مدت و یا دراز مدت باقی می ماند ارائه یک خانه بیشتر-از-خانه نوع تجربه است. برخی از مزایای اصلی از اقامت در یک آپارتمان سرویس به عنوان مخالف به یک اتاق هتل هستند که آنها را به طور متوسط 30 درصد فضای بیشتر حریم خصوصی بیشتر و بیشتر مقرون به صرفه از نظر وجود اضافی بدون هزینه های پنهان و به طور کامل مجهز به آشپزخانه وعده غذایی را کاهش می دهد هزینه های. با توجه به آپارتمان, سرویس, سرویس آپارتمان ها حدود 15 – 30 درصد ارزان تر از اتاق های هتل ها, اضافه کردن به درخواست تجدید نظر خود را به کسب و کار و فهیم توریستی به طور یکسان.

در سال های اخیر سرویس آپارتمان – یک subsector از مهمان نوازی صنعت رشد کرده است بیش از هر دیگر اقامت موقت کلاس در اروپا است. این می تواند در بخش توان به جهانی شدن و نیاز به کارگران به سفر بیشتر به دفاتر واقع در خارج از شهر و شرکت ها به دنبال گران قیمت کمتر راه به جای آنها. همچنین ممکن است خانواده ها باید یک اولویت برای با هم ماندن و نیاز به مجموعه ای متفاوت به آنچه هتل ها ارائه می دهد در شرایط که مایل به نگه داشتن سالمندان نسبی نزدیک داشتن فضای اداری به گرفتن بر روی وظایف کار و یا اجازه می دهد تا کودکان بزرگتر بیشتر حفظ حریم خصوصی.

شواهد محبوبیت خود را نهفته در نرخ اشغال. Serviced apartments در انگلستان به طور متوسط یک 81 درصد نرخ اشغال در سال 2016 و عملکرد بهتری نسبت به اتاق های هتل کدام بود در 77.2%. در میان کسب و کار و استفاده از آنها نیز در حال افزایش است. با توجه به بررسی های اخیر انجام شده توسط این سفر کسب و کار نشان می دهد در ماه نوامبر سال 2016 چهار در ده خریداران شرکت گزارش داده اند که آنها را مورد استفاده serviced apartments بیشتر تا پایان سال 2016 از آنها در سال 2015.

همانطور که ما در بالا ذکر شد serviced apartments در حال outperforming اتاق های هتل از نظر نرخ اشغال. با توجه به مقرون به صرفه, طبیعت, آنها در حال تبدیل شدن به محبوب را با شرکت های ارسال کارکنان در سفرهای کسب و کار و کسانی که سفر برای اوقات فراغت است که نیاز به انعطاف پذیری بیشتر در محل اقامت خود را از آنچه یک هتل می تواند ارائه دهد.

آپارتمان سرویس شرکت ها relishing موفقیت خود را و پس از آن در حال گسترش در یک سرعت سریع. ساکو در حال حاضر یکی از بزرگترین اپراتورهای serviced apartments و در طول چند سال گذشته ساخته شده اند چندین ادغام. پس از شروع سال ساکو باید امن اضافی تحولات در لندن و کمبریج دوبلین و یک چهارم است که در این خط لوله در منچستر. این نشان می دهد که اعتماد به نفس در بازار و در واقع یک 2016/17 گزارش Savills پیش بینی کرد که تا سال 2017 خواهد بود “رکورد رشد” از نظر تحولات جدید در انگلستان است.

تمایز بین serviced apartments و Airbnb.

دولت باید سرکوب Airbnb اجاره که در قسمت اجازه می دهد تا برای موفقیت در آپارتمان سرویس بازار است. برلین را ممنوع کرده است گردشگران از اجاره کل آپارتمان از Airbnb برای محافظت از مسکن مقرون به صرفه و Airbnb ممنوع از لیست کوتاه مدت اجاره در نیویورک است. Serviced apartments متفاوت است که در آنها نه آپارتمان متعلق به افراد به دنبال رسیدن به یک درآمد مکمل بلکه آنها متعلق به یک شرکت با تنها هدف از اجاره آنها در هر دو کوتاه مدت و یا دراز مدت بر اساس به افرادی که نیاز به جایی برای اقامت. بر خلاف Airbnb آپارتمان هستند و نه شخص دیگری اقامت دائم.

سرکوب Airbnb اجاره در برخی از مکان های است که اجازه می دهد serviced apartments این فرصت را به جای کسانی که استفاده کرده اند Airbnb بیشتر تقویت تقاضا برای این واحد است.

سرویس آپارتمان به عنوان یک سرمایه گذاری

سرمایه گذاران به دنبال سرمایه گذاری در بخش آپارتمان سرویس شاداب خواهد شد با آن اصول. در شرایط خاص سرمایه گذاری افراد دنبال خواهد شد و برای ساختمان های با کیفیت بالا و امکانات خوب, مرکزی, مکان است. نگه داشتن در ذهن است که افرادی که با استفاده از آپارتمان خواهد بود یا مسافران کسب و کار و یا اوقات فراغت مسافران (یا ترکیبی از هر دو) آنها نیاز به دسترسی آسان به حمل و نقل و منطقه را به جاذبه ها و امکانات. با توجه به باقی می ماند که به طور کلی دیگر (تحقیقات نشان داده است که 91 درصد از باقی می ماند از 14 شب+) ساکنان می خواهد اطمینان از درآمد با ثبات تر و آپارتمان خود خواهد بود اشغال شده برای یک دوره محدود. دیگر نسبت به میانگین مدت اقامت همراه با کاهش هزینه های اجرا به این معنی است که serviced apartments به طور کلی رسیدن به بالاتر عملیاتی خالص درآمد در مقایسه با هتل ها به طور منظم. این کمک می کند تا برای کاستن از نگرانی های افراد با توجه به اتاق هتل, سرمایه گذاری, اما نگران احتمال شکاف در اشغال.

Sir Thomas خانه یک مثال عالی از یک سرمایه گذاری جذاب در لیورپول. آن را به اشغال مرکز شهر نزدیک محل سکونت به لیورپول در کافه ها و رستوران ها و جاذبه های حمل و نقل. لیورپول خود می بالد نه تنها رونق صنعت گردشگری بلکه یک اقتصاد رو به رشد – صفحه اصلی به بزرگترین دین در حال رشد سریع کسب و کارهای جدید در کشور است. یک گزارش در صنعت هتل در سال 2017 توسط PwC نیز شناسایی لیورپول به عنوان یک محل است که تجربه رشد از نظر درآمد به دست آورد در هر اتاق نشان می دهد افزایش تقاضا و تمایل به صرف بیشتر در این شهر است. این عوامل اطمینان حاصل شود که وجود خواهد داشت یک پایدار مورد نیاز برای آپارتمان از گردشگران و مسافران کسب و کار به طور یکسان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.