اقامت در امتداد ساحل Coromandel – Chennai Hotels

[ad_1]

چنای یک شهر شهری واقع در امتداد سواحل خلیج بنگال و پایتخت ایالت تامیل نادو. این است که شناخته شده برای خود را تابستانی سواحل و مجلل سرو غذا در ناف برگ. این دومین تمیزترین شهر هند است. چنای آن شناخته شده است خالص Kanchivaram ابریشم ساری که در خواست بزرگ هستند و سنتی موسیقی از این دولت نیز بسیار محبوب است.

چنای بودن یک شهر شهری است که به خوبی متصل به همه محلی و بین المللی به مقصد. هوایی که به آن متصل است در تمام شهرستانها عمده در هند.

در سطح بین المللی چنای متصل است به فرانکفورت و لندن و سنگاپور, کوالالامپور, دلار هنگ کنگ و نیویورک و دبی به عنوان چنای سوم شلوغ ترین فرودگاه در هند. چنای مرکزی متصل شهرستانها عمده مانند بمبئی, دهلی بنگلور و کلکته به Chennai از طریق راه آهن.

هتل در چنای

چنای دارای تعداد پنج ستاره و متوسط قیمت هتل که در شهر واقع شده و همچنین در حومه در امتداد ساحل. گردشگران برای لذت بردن از امواج در سواحل بسیاری همراه با هتل های شهر’ برجسته مهمان نوازی.

پارک

پارک های لوکس پنج ستاره بوتیک واقع در قلب شهرستان. این یکی از شناخته شده ترین چنای هتل ها. آنها 127 اتاق لوکس و 21 لوکس اتاق. آنها همچنین استودیو و سوئیت لوکس. آنها را به معروف 24 ساعته کافی شاپ به نام 601, است که شناخته شده برای آن پاستاها و پیتزا استفاده کرد. Lotus Thai یکی دیگر از رستوران که در خدمت عجیب و غریب غذا تایلندی.

هاله آرامش آبگرم در هتل که مهمانان خود ارائه می دهد استثنایی ماساژ چشمه های معدنی و عطر درمانی. این هتل نیز ارائه می دهد یک مجهز بدنسازی و دیگر فعالیت های تفریحی.

هلال هتل پارک

هلال پارک در چنای است که یک هتل سه ستاره است که مهمانان خود ارائه می دهد عجیب خدمات در نرخ بهره اسمی است. آنها در مجموع از 30 اتاق خواب که به طور کامل مبله. این هتل ارائه می دهد 24 ساعته, اینترنت, تلویزیون کابلی و اطلاعات پورت در تمام اتاق ها در صورت درخواست. این نیز ارائه می دهد 24 ساعته خدمات اتاق و یک سقف بالای رستوران که باز است به زودی.

برای گردشگران, هتل سازماندهی تورهای ویژه است که گشت و گذار راحت را تجربه کنند. این هتل واقع در Nungambakkam است که در حومه شهر محل تا میهمانان به راحتی می توانید سفر خود را از طریق شهرستان.

در حالی که اتاق های هتل در چنای تهویه مطبوع چیزی است که بسیار ضروری است چرا که آب و هوا گرم است در طول سال.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.