اقامت در یک کشور انگلیسی کلبه

[ad_1]

تصور کنید فکر باشکوه فارسی کلبه کشور روابط خود را با آن را بیرون کشیدن خاطرات دوست داشتنی از یک اجاق گرم خامه چای و یک لیوان شکلات داغ. آن را نیز ممکن است به شما یادآوری از فوق العاده خط ساحلی چشمگیر صخره و آسمان پوشیده از ابر خطوط. شما حتی ممکن است به اندازه کافی خوش شانس به نزدیکی به یک زرق و برق دار مناظر کوهستانی با بسیاری از گاو خوردن در سبز شیرین بوی خوش منظره و مراتع. با این حال شما تصور کنید که به زبان انگلیسی منطقه روستایی به شما و مردمی خود را هرگز نا امید خواهد شد آن را به عنوان یک منطقه فوق العاده به پرداخت مراجعه به برای تعطیلات.

وجود دارد یک انتخاب فوق العاده از کشور به زبان انگلیسی کلبه در کمبریج و تعداد زیادی از دیگر لذت بخش استان ها در انگلستان است. به سادگی تعیین اگر شما و بچه های خود را در حال جستجو برای اجاره در نزدیکی به ساحل و یا اگر شما نیاز به ماندن در کشور است. شما و فرزندان خود را پس از آن ممکن است تعیین اگر شما به دنبال اجاره با چهار اتاق خواب و اگر شما نیاز به اجاره است که قدیمی یا مدرن.

وجود دارد مقدار زیادی از چانه زنی برای اجاره در شبکه است که شما مطمئن برای پیدا کردن یک اجاره که شما و روابط خود را دوست دارم. پس از صرف برخی از جایزه لحظات با بچه های خود را و رفتن در کوتاه پیاده روی و یا دوچرخه سواری در مناطق روستایی و عشق تازه و تمیز را به عنوان شما خودتان لذت ببرید و استراحت کنید.

زمانی که شما وارد شما را متوجه نفس خود را دور گرفته شده توسط افکار روشن و اقیانوس, آسمان پوشیده از ابر سفید سواحل شنی محض صخره ها و کوه ها بالا. لذت بردن از اجازه دادن به زبان انگلیسی کلبه کشور خواهد سبقت گرفتن هر گونه ایده ها از آرامش و لوکس و البته ارائه برجسته سفر خانواده. به عنوان یک اقامت کوتاه یا حتی یک تعطیلات آخر هفته خود را با شریک زندگی و یا شکستن و دور از فشارهای معمول زندگی و اقامت در یکی از این ملک را اسیر و جلب نیازهای شما. اگر شما بسیار خوش شانس شما می تواند اجاره یک کلبه با سقف کاهگلی و یا شاید مدرن تر است. هر آنچه که شما تصمیم به استخدام شما خواهد بود با اعتماد به نفس به یک با همه منفی وزارت دفاع به عنوان بسیاری از با واشر و خشک کن و انواع دیگر لوازم خانگی شما می تواند نیاز.

دوستان ارزش آزادی و ارزش فوق العاده که اجاره تعطیلات اجاره فراهم می کند. شما ممکن است غذا خوردن در نزدیکی کافه ها و سپس تصمیم بگیرید که چه انواع مختلفی از مواد غذایی که شما میل. را انتخاب کنید از رستوران ها و از بین بردن شوهر خود را به یک شمع روشن وعده غذایی قبل از رفتن برای یک پیاده روی رمانتیک در ساحل. شما می توانید پس از بازگشت به خود پذیرایی اجاره و جمع شدن نزدیک به آتش وارد شوید و تعجب در زیبایی از منطقه محلی. از آن آسان است به درک که چرا بسیاری از گردشگران را انتخاب کنید به یک تعطیلات در حومه شهر. وجود دارد فوق العاده مناظر, توده های غیر معمول چیزهایی که برای بچه ها انجام دهید و شما و روابط هرگز حوصله خواهد کرد. شنا, بازی برخی از کدو یا پیاده روی بروید و یا صرفا باز کردن از پیچ و لذت بردن از حلقههای تعطیلات خانواده در انگلستان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.