اقتصاد ایمیل سفارش عروس – در حال حاضر زمان برای در نظر گرفتن خارجی عروس ؟

[ad_1]

اقتصاد افتضاح است. مگر اینکه شما زندگی می کنند در زیر یک سنگ و یا اتفاق می افتد به یک مرد مخزن چیز خیلی غم انگیز. با این حال ممکن است زمان مناسب در نظر بگیرید به دنبال عشق در خارج از کشور. اول, قیمت سفر بیش از وجود دارد برای دیدار با دختر از رویاهای خود را در حال سقوط سریع. خطوط هوایی و هتل ها و حتی آژانس های مسافرتی در حال تمام کاهش نرخ های خود را. در آوریل هر دو Expedia و Oribtiz کاهش هزینه های خود را. تمام شرکت های هواپیمایی در حال ارائه تخفیف و هتل ها در سراسر جهان در حال از جان گذشته برای پر کردن اتاق خود را. پس از بررسی اطراف و نگاه به معاملات و نگران نباشید در مورد درخواست در مورد حتی بهتر از تخفیف از آگهی.

این بازار خریدار برای مسافرت مربوط به کالا و خدمات است. حتی اگر شما تصمیم به رفتن در یک رمان تور که بسیاری از بزرگتر ایمیل سفارش عروس, آژانس های ارائه سعی کنید به مذاکره بهتر هستند. معمولا تور از محبوب ترین عروس های سازمان مانند امور خارجه و یا النا مدل به طور کامل رزرو شده است و شانس زیادی برای مذاکره اما در این اقتصاد این است که ارزش یک شات. شما یک فرصت بسیار خوبی برای گرفتن یک معامله بهتر و یا حداقل آنها را به پرتاب در برخی از اضافی و یا ارتقاء دهید.

این درست است به خصوص در تور به اوکراین یا دیگر دوستیابی بین المللی نقاط داغ در شرق اروپا به دلیل وجود مقدار زیادی از رقابت برای عاشقانه تورهای در آن بازار. بنابراین شما ممکن است نگاهی به برخی از سازمان های کوچک مانند خوشحال امروز یا Appolinaria چرا که آنها احتمالا واقعا گرسنه است. شما همچنین بهره مندی از اقتصاد پایین هنگامی که شما در رسیدن به مقصد خود را, چرا که در این اقتصاد هر کسب و کار خوب است از جان گذشته برای راضی نگه داشتن مشتری. شما باید هر گونه مشکل رزرو رستوران های بزرگ خوب راهنماهای یا اجاره ماشین تقریبا در هر نقطه.

همچنین زمان رکود اقتصادی است و ضربه زدن به کشورهای از بسیاری از ایمیل سفارش عروس حتی سخت تر از آن را ضربه زدن به ایالات متحده و یا اروپا به ویژه روسیه و اوکراین است. بنابراین زنان بیشتر شده است ثبت نام و شاید آنها بیشتر جدی در مورد پیدا کردن شوهر از خارج از کشور از آنها می خواهد در یک اقتصاد خوب. در نهایت اگر شما به پایان رسید تا رفتن در واقع ازدواج یک زن جوان از خارج از کشور و آوردن او را به آمریکا و اتحادیه اروپا و یا دیگر کشور های غربی شما یک همسر جدید که احتمالا درک اهمیت صرفه جویی.

وجود مطالعات متعدد نشان می دهد که ازدواج یک گام مثبت برای مردان در هر دو نظر کلی ثروت و امید به زندگی و این ممکن است همه توان مضاعف درست در این اقتصاد است. پس از همه, اگر شما مایل به گرفتن خطر برای پیدا کردن یک عروس خارجی در این اقتصاد نشان می دهد که شما مایل به گرفتن کنترل زندگی شما و سعی کنید به بهبود بسیاری خود را. که طول می کشد بسیاری از خوش بینی و خوش بینی و انرژی که یک عروس جوان می تواند تزریق به زندگی شما است که شاید حتی مهم تر است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.