التقاطی همه را شامل تعطیلات در یونان: سرگرمی شب در آتن

[ad_1]

همه را شامل تعطیلات در یونان نه فقط در مورد حزب تابستان در تعطیلات سلیمان و یا سفر گشت و گذار سراسر کشور معروف سایت. سفر به پایتخت جهانی آتن بزرگ برای گردشگران داخلی است که لذت بردن از یک شب یا چند شب را در یکی از بسیاری از این شهر بسیار سالن های مختلف. این انتخاب التقاطی از ژانرهای موسیقی و سالن های طیف وسیعی از بدون شرمندگی مرسوم به دیدنی و جذاب و همه چیز را در میان. وقتی که می آید برای شروع یک شب وجود دارد یک محل است که به معنای واقعی کلمه بالاتر از همه دیگران Orizondes Lykavitou یک رستوران باز, یونانی, افراد مشهور, آشپز Yannis Geldis.

رستوران views سراسر شهر را که در برخی از آن اصلی سایت های تاریخی مانند آکروپلیس است که می توان از تپه نوار و مساحت سالن. رستوران در Lycabettus هیل بهترین رسیده توسط کابل خودرو یکی دیگر از دیدنی و به یاد ماندنی سفر تفریحی در تعطیلات یونان. وقتی که می آید به لذت بخش شب clubbers که می خواهید برای رفتن از ناهار خوری خارج از منزل به چماقی در خارج از منزل می تواند برای Inoteka. واقع در یکی از شهر های قدیمی بازارهای کک Inoteka را داخل منطقه نقش بهترین الکترو پاپ در حالی که ساکت تر, هوای آزاد, جدول خوب برای clubbers که می خواهند برای لذت بردن از شب درجه.

Bios یکی دیگر از این شهر مرسوم الکترونیک سالن. Clubbers را دوست دارم فضای آرام و باید سعی کنید برای به دست آوردن یک برنامه از وقایع را به عنوان آنها شامل جایگزین کنسرت و تئاتر, اجرای برنامه. Hoxton سهام بیش از نام خود را با trendiest بخشی از شرق لندن است. این باشگاه بزرگ و فضاهای باز است که عمل به عنوان گالری های هنری و نمایشگاه عکس و همچنین باشگاه شب برای مردم که لذت بردن از خود electronica. بازدید کنندگان با آن آشنا لندن Hoxton واقعا لذت بردن از یک شب در پاره کاناپه در یک فضای آرام با یک پیچ و تاب.

Mikes ایرلندی نوار دارای یک کاملا متفاوت ارائه برای کسانی که به دنبال لذت بردن از یک شب در آتن. مصرف کنندگان را به انتخاب از گذراندن یک شب تماشای فوتبال اروپا از لیگ برتر در سراسر این قاره و یا گرفتن میکروفون و محل بستن کمربند خود را از آهنگ های مورد علاقه. اگر چه کارائوکه در دسترس است در همه جا در جزایر یونانی آن را هنوز هم چیزی از تازگی در پایتخت. تنوع موسیقی در آتن می رود بیشتر هنوز هم با سالن ارائه هر چیزی از موسیقی جاز به موسیقی راک.

بهترین چیز در مورد این شهر rock باشگاه است که بسیاری از آنها باید مراحل و اجراهای زنده از خانه رشد و خارجی گروه های راک. یک باشگاه شده است یکی از آتن برتر موسیقی زنده سالن و امکانات rock و alternative اجرای موسیقی. بازدید کنندگان با بهره گیری از تعطیلات ارزان در یونان می تواند تجربه برخی از آمریکای لاتین در طعم بوسیدن, ماتیک, یک, بار و رستوران در خدمت سنتی غذاهای اسپانیایی و یک شب از رقص.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.