انتخاب بهترین منو پوشش برای کسب و کار شما

[ad_1]

بهترین منو را پوشش می دهد لزوما پرهزينه ترين آنهایی که! انتخاب از منو را پوشش می دهد برای کسب و کار شما یک تصمیم مهم است که ممکن است در دراز مدت تاثیر خود را در کسب و کار به خصوص اگر شما در حال برنامه ریزی برای شروع یک کافه یا رستوران.

حتی اگر شما صرف صدها هزار دلار در دکور داخلی, منوهای بالای جدول اقلام کارد و چنگال و چیزهای دیگر اما منو شما کارت نمی جلب مشتریان به کاوش منو به طور کامل و یا ایجاد تاثیر بر بازدید کنندگان اولین بار پس از آن همه سرمایه گذاری خود را در حال رفتن به یک مطلق زباله!

در مقابل حتی اگر شما صرف چند دلار در این پوشش با طراحی زیبا و جذاب تصاویر و موفق به گرفتن توجه بازدید کنندگان اولین بار, سپس شما در حال رفتن برای به دست آوردن سود دهی بالا خود را با جدید کافه یا رستوران سرمایه گذاری خیلی زود. هدف اصلی شما باید برای ایجاد محیط بزرگ و ارائه آنها را به چیزی منحصر به فرد که ممکن است آنها را وادار به re-بازدید محل – هیچ کس می خواهد به دانستن چقدر شما واقعا صرف شده برای شروع رستوران/کافه!

حتی پوشش وینیل می تواند این کار را انجام دهید و اجازه دهید مشتریان مشاهده تمام آگهی ویژه در صفحه اول از طریق آنها. شما می توانید سفارش این پوشش در رنگ های همه فن حریف است که ممکن است همراه با موضوع و decors از محل خود.

آمدن به تعمیر و نگهداری ملاحظات برای کسانی که کافه ها و رستوران های کوچک که معمولا خانواده ها در افت با فرزندان جوان, روشن, وینیل پوشش می دهد بهترین معاملات آنها به عنوان آسان برای تمیز کردن. پس نگران نباشید در مورد لکه, مواد غذایی, ریخته, اثر انگشت, و نه خرج کردن حتی یک پنی در تعمیر و نگهداری برای چند سال آینده با وینیل منو را پوشش می دهد.

در حال حاضر بسته به ماهیت کسب و کار شما, شما باید در نظر منو مناسب کارت از گزینه های مختلف در زیر مورد بحث.

چرم, منو, کارت

چرم, منو, را پوشش می دهد به سادگی انتخاب ایده آل برای رستوران ناهار خوری خوب و لوکس-کلاس آویزان outs. شما ممکن است استفاده از چرم منو را پوشش می دهد برای کافه خود را بیش از حد, اگر آن را بسیار شیک و درجه یک محل. اگر چه چرم منو را پوشش می دهد می تواند بسیار گران قیمت هیچ یک از دیگر منو را پوشش می دهد می توانید بازی خود را در کلاس عزت و سبک.

آنها باید برای هر کلاس لوکس رستوران – به یاد داشته باشید که آنها در حال سرمایه گذاری است که به شما واکشی بازگشت بزرگ نه زیاده بر خلاف هزینه نقاشی های دیواری!

فلز کارت منو

آنها یکی از داغترین انتخاب و دکوراسیون برای بارها و باشگاه و کازینو که در آن شما نیاز به جذب جمعیت جوان و فریب آنها را به منظور بیشتر نوشیدنی و برخی از تنقلات به جویدن همراه است. در چنین مکان های سنتی کارت منو فراموش نکنید در خدمت هدف. بنابراین شما ممکن است می خواهم به سعی کنید از این فلز منوی کارت های برجسته با تصاویر و یا برخی از نوع عجیب و غریب منو پوشش که ممکن است جلب مشتریان به از بند باز کردن شیطان درون آنها نوشیدن بیشتر و بیشتری به شما بدهد کسب و کار!

یکی دیگر از انتخاب های محبوب است که مس با پوشش فلزی منوی این برنامه شامل برخی از نوع از هنر مدرن. خط پایین این است که منوی خود را پوشش باید منحصر به فرد و چشم نواز است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.