انجام دهد و اصلا از برخورد با بد سرویس

[ad_1]

شما نشان می دهد تا در یک رستوران خوشحال به دریافت وعده غذایی که شما همیشه و عشق است. سزار سالاد و غذای خوب ribeye پخته شده متوسط هست. فقط یکی وجود دارد گرفتن خدمات خود را وحشتناک بود. استیک نبود پخته راست سرور تنها در جدول خود را دو بار و نوشیدنی خود را خالی است. چه چیزی شما را انجام دهید ؟ وجود دارد مقدار زیادی از افرادی که فقط می خواهد بروید بر روی سرور و یا رفتن یک مدیر بلکه به عنوان یک فرد بالغ این است که هیچ راهی برای رسیدگی به خودتان. شما در تضاد است. در اینجا چند انجام و اصلا مناسب رستوران و مقررات.

انجام دهید: از نشستن در جایی که میزبان کرسی های شما.

مگر اینکه از لحاظ جسمی شما قادر به نشستن وجود دارد به دلیل یک نقص و یا خود را بیش از حد سرد پس از نشستن نزدیک به درب میزبان عمل بر روی یک سیستم که در آن آنها می چرخند جداول به طوری که آنها می تواند به طور مساوی به سرور جداول. آن است که به طور گسترده ای قابل درک است که برخی از مردم ممکن است مناسب در غرفه و که کاملا خوب است. اگر شما ملاحظه ای ناراحت به دلیل کمی نه بار از ده پیام بلافاصله رله به سرور اختصاص داده که در شرایط خاص ممکن است بخواهید به صرف زمان بیش از حد در جدول خود را.

نمی: سفت سرور خود را.

به عبارت دیگر ترک نمی یک نکته از صفر دلار است. اگر چه برخی از خدمات وحشتناکی افتضاح کارکنان در حال کار برای شاد نگه دارید و شکم پر در حالی که تلاش برای خوراک خود را. متوسط سرور باعث می شود نزدیک به 5 دلار در ساعت است که در حقیقت در حدود 40 دلار در یک هفته اگر نیست آن را برای راهنمایی. آنها پول خود را خاموش نکاتی که مشتریان را ترک کنند. زمانی که آنها سخت, آن را تقریبا مانند است که کل جدول و همه انرژی که اتلاف وقت بود. اگر شما به طور منظم که نمی, نکته, شما احتمالا متوجه است که شما در حال دریافت خدمات متوسط شب و شب. چرا که در سرور ذهن شما نیست ارزش وقت خود را اگر شما نمی خواهید به نوک. آنها به جای در گوشه ای که برای اولین بار-تایمر که در حال رفتن به ترک یک زن و شوهر خوب دیگران برای سرور.

اینها فقط دو نکته برای یک سرور فعلی که نمی خواهند مردم به آینده و یا ترک ناراحت است. در جهان از خدمت جداول راهنمایی در همه چیز و یک مشتری خوشحال یعنی خوشحال سرور. اگر یک مشکل رخ می دهد صحبت کردن مانند یک فرد بزرگسال به مدیریت و آرام می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.