انواع روبنده شکار

[ad_1]

روبنده شکار شده اند, محبوب, جوانان, بزرگسالان و کودکان در سراسر سنین. با اخیر محبوبیت “مسابقه شگفت انگیز” و واقعیت تلویزیون نشان می دهد, شکار لاشخور فقط به عنوان محبوب امروز به عنوان آنها که تا کنون بوده است. آنها می تواند انواع اشکال و اصلاح شود با قوانین مختلف و متناسب با انواع تم, مکان, و گروه های سنی. آنها برای ساختمان جامعه تقویت کار تیمی و تولید مقدار زیادی از سرگرم کننده و هیجان.

در اینجا برخی از انواع شایع تر از شکار لاشخور.

کلاسیک Scavenger Hunt

این سنتی شکار روبنده که در آن شرکت کنندگان داده می شود و یک لیست از آیتم های برای بازیابی و بازگرداندن در یک زمان تعیین شده محدود می کند. نمونه شامل هر دو مشترک و سخت برای پیدا کردن آیتم های مانند: بسکتبال 8 آهنگ نوار قاشچنگ یک سکه با یک تاریخ خاص و یا یک تمبر پستی. شکار سپور شامل یک لیست از اشیاء انتخاب شده و برخی از قوانین. تغییرات ممکن است اجازه می دهد عکس از یک شی به جای object خلاق و یا تعویض. قوانین ممکن است ممنوع خرید آیتم ها و یا محدود کردن شرکت کنندگان از رفتن به خانه های خود و یا مراکز جمع آوری اقلام. نقاط مختلف اختصاص داده شده به اشیاء بر اساس دشواری های لازم برای به دست آوردن آنها. تم می توانید تمرکز بر موارد و اضافه کردن سرگرم کننده را به شکار. برای مثال یک ابرقهرمان شکار روبنده ممکن است نیاز به آنها را به لباس های کمیک و دیگر اقلام مرتبط با خاص ابرقهرمانان.

مقصد نامعلوم

در این روبنده شکار سرنخ منجر شود شرکت کنندگان به یک مقصد خاص که در آن آنها پیدا کردن یک سرنخ به محل بعدی. پی در پی سرنخ منجر خواهد شد در نهایت آنها را به یک محل خاص که در آن وجود دارد ، سرنخ ممکن است در قالب معماهای یا جهت به دنبال خدمت به راهنمای شرکت کنندگان به نشانه های معروف و مکان های دیگر. گاهی اوقات یاران قرار دارد در مکان های مختلف به دست سرنخ بعدی. در جاهای دیگر سرنخ ممکن است پنهان در زیر یک نیمکت پارک یا دیگر کم رنگ مکان های که در آن است به احتمال زیاد به آنها را حذف کنید.

پیدا کردن قطعه Scavenger Hunt

پنهان کردن قطعات یک پازل در اطراف تعیین شده منطقه بازی. این می تواند یک مدرسه و یک کلیسا و یا حتی یک پارک محلی. به جای استفاده از پازل شما می توانید با استفاده از هر دستگاه و یا شی که دارای قطعات متعدد. به عنوان مثال برای یک مهمانی هالووین شما می توانید خرید پلاستیک اسکلت و پیاده کردن آنها پنهان استخوان ها قبل از حزب شروع می شود. اجازه شرکت کنندگان جستجو برای آنها و سپس دوباره سوار اسکلت. پنهان کردن باتری یک ضبط صوت و نوار کاست با یک پیام از پیش ضبط شده توصیف سرنخ بعدی. مخفی کردن مهره های شطرنج, مواد تشکیل دهنده برای یک وعده غذایی و یا حتی لباس و لوازم جانبی. یکی از فعالیت های ممکن است به لباس به عنوان سوپرمن اما برای انجام این کار آنها باید به جمع آوری چند تکه لباس که استراتژیک پنهان در اطراف منطقه بازی.

اطلاعات Scavenger Hunt

به جای بازیابی اشیاء و یا عکس گرفتن شرکت کنندگان در این شکار روبنده باید در پیدا کردن اطلاعات است. این می تواند تاریخ روی سنگ قبر, آخرین آیتم در منوی رستوران های کتیبه بر روی یک شالوده و یا هر گونه اطلاعات واقعی است که نیاز به شرکت کنندگان به بازدید از یک مکان خاص. پیروزی می رود به اولین تیم به درستی جمع آوری بیشترین پاسخ و یا به این تیم با بیشترین پاسخ در محدودیت زمانی.

رمز و راز شکار عکس

در این شکار روبنده شما دیده بانی از محل پیش با یک دوربین دیجیتال. گرفتن عکس از بافت اشیاء و نشانه های مشخص در مکان و موارد از اطراف محل. محصول محکم آنها را به طوری که آنها به راحتی قابل شناسایی است. تصاویر باید محکم نابود و لگدمال به یک مربع کوچک است که تنها نشان می دهد که یک بخش از جسم است. مثال: چند نامه در یک خیابان نشانه یک بخش کوچک از یک نقاشی n دیوار یک مجسمه از یک پارک محلی بینی از یک, مجسمه سازی, شماره 8 از آسانسور های پیچیده حک شده قاب چوبی درب شلنگ آتش نشانی این اداره در کابینه و دیگران. شرکت کنندگان پس از آن داده می شود یک پرینت از تمام عکس ها و باید هر شی را شناسایی و در کجا واقع شده است در درون محدودیت زمانی. آنلاین نمونه از این می توان در یافت: http://www.mysteryphotos.com

مردم روبنده شکار

در برداشت های مختلف این روبنده شکار باید گروه جستجو برای مردم و نه اشیاء. این می تواند افرادی که شرکت کنندگان می دانیم و یا کل غریبه. شرکت کنندگان می توانند نیاز به دریافت امضا کارت های کسب و کار و یا عکس با افراد به منظور اثبات آنها آنها را در بر داشت. اهداف ممکن است در لباس مبدل به عنوان شخصیت های خاصی از کتاب معروف و یا به سادگی رومینگ حدود زیادی بازار.

عکس شکار روبنده

در این شکار لاشخور شرکت کنندگان باید عکس های خود را با اشیاء و یا در شرایط خاص. شکار روبنده قالب یک لیست از شرایط و اشیاء را شامل می شود در عکس ها. یکی از رایج تنوع است که شامل یک شی است که باید در هر عکس مانند یک طلسم مدرسه یک پرچم یک خرس عروسکی و یا حتی چیزی به عنوان ظالمانه به عنوان یک نیمکت. شرکت کنندگان ممکن است با توجه فوری دوربین 35mm یا دوربین های دیجیتال. مرزها و محدودیت های زمانی را می توان مورد استفاده برای محدود کردن دامنه و مدت زمان بازی. تصاویر گوناگون کسب امتیاز بر اساس جلسه مقررات از عکس ها و خلاقیت از تیم های.

قبل از مرتب Scavenger Hunt

این شبیه به کلاسیک شکار لاشخور اما موارد قرار داده شده در تعیین منطقه بازی در پیش است. سنتی عید پاک تخم مرغ یک نسخه مشترک از این شکار. شرکت کنندگان ممکن است با توجه به کلی آموزش به “پیدا کردن همه پیچیده کریسمس بسته” و یا داده خواهد شد یک لیست از موارد خاص برای پیدا کردن. در یک تنوع شرکت کنندگان ترک در مورد محل و صرفا توجه داشته باشید محل دقیق این مورد. متناوبا تیم اول برای پیدا کردن آیتم و بازیابی آن را به گرفتن امتیاز. ممکن است بیش از یک آیتم مخفی در مورد منطقه بازی. شما حتی می توانید مخفی کردن یک آیتم برای هر تیم برای پیدا کردن. به سادگی کد رنگ این موارد با یک تکه رنگی حیاط و یا موضوع. رد صلاحیت هر تیم که تداخل با دیگر تیم اقلام است.

صدا Scavenger Hunt

به جای بازیابی اشیاء دانش آموزان داده می شود و یک ضبط صوت یا صوتی دیگر دستگاه ضبط و با توجه به یک لیست از تلفن های موبایل برای ضبط. برای تلفن های موبایل ممکن است شامل کسانی که ساخته شده توسط اشیاء مانند تیک تاک ساعت زنگ زنگ کلیسا چیزی اعلام در رادیو و تلویزیون و یا رادیو تجاری یک پیام از یک فرد برای تلفن های موبایل حیوانات و بسیاری دیگر. این تیم که جمع آوری بیشتر برای تلفن های موبایل از لیست در زمان تعیین شده برنده اعلام شده است.

شکار گنج

در یک شکار گنج وجود دارد یک چیز نهایی به جستجو برای به جای یک لیست از اقلام است. پی در پی سرنخ منجر به یک مقصد نهایی که در آن گنج را می توان یافت. تیم های رقابت در برابر یکدیگر برای حل سرنخ و دنبال آنها را به گنج.

Video Scavenger شکار

در این شکار لاشخور شرکت کنندگان داده می شود یک لیست از اقدامات و موقعیت هایی که باید فیلم های ویدئویی. تیم فیلم فیلم های خود و یا افراد دیگر در مکان های خاص و انجام چالش برانگیز و گاهی اوقات مسخره وظایف. تصویری است که معمولا 30-45 ثانیه برای هر وضعیت در غیر این صورت زمان برای نمایش مطالب خواهد بود بیش از حد طولانی است. این می تواند در ترکیب با خدمات اجتماعی به طوری که برخی از این موارد ممکن است شامل تیم جمعآوری برگ, کمک به کسی که مواد غذایی را به ماشین خود را ،

ترکیب روبنده شکار

ترکیب انواع مختلف از روبنده شکار با هم و خیاط آنها را به تم خود را. در این مورد لیست خواهد شد که شرایط برای ویدئو و یا عکس به عنوان به خوبی به عنوان اشیاء به بازیابی مردم برای پیدا کردن سرنخ برای حل و حقایق را کشف کنید. آیتم های مختلف تجدید نظر به شخصیت به طوری که همه سرگرم کننده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.