اورری – مهمان نوازی سرمایه از جنوب شرق نیجریه

[ad_1]

از زمان ایجاد آن در سال 1976 اورری پایتخت Imo دولت شرقی Heartland رشد کرده و به تدریج اما به طور مداوم به فرض وضعیت مهمان نوازی hub کل جنوب شرقی نیجریه و مقصد گردشگری جهان است.

Imo دولت بود که قبلا بخشی از شرق مرکزی, دولت, یکی از 12 متحده ایجاد شده در سال 1967 و سپس نظامی رئیس دولت نیجریه, General Yakubu Gowon در تلاش برای تحکیم صلح در کشور bedevilled مدنی بحران و در آستانه فروپاشی است. که فقط در آستانه نیجریه/Biafra جنگ داخلی. در سال 1976 اما شرق مرکزی و دولت که سرمایه خود را در انوگو شد تقسیم Anambra و Imo متحده است. انوگو باقی مانده پایتخت Anambra دولت در حالی که اورری شد پایتخت جدید Imo دولت است. در طول سال Imo شده به دولت دیگر, Abia, با پایتخت آن در یومواهیا در حالی که Anambra به هنگام تولد به انوگو و بعد ابنیی دولت که همچنین شامل بخش هایی از Abia دولت است. جدید انوگو دولت حفظ سرمایه خود را در انوگو; اوکا شد پایتخت جدید Anambra; در حالی که ابنیی تاسیس پایتخت آن شهر در ابکلیکی.

در میان همه این پایتخت دولت اورری باقی مانده است بیشتر توسعه یافته از نظر زندگی اجتماعی, هنر, موسیقی, نوازی, سرگرمی و گردشگری. حتی انوگو که پایتخت این کشور از منطقه شرقی در روزهای اولیه حکومت استعماری در نیجریه می تواند به رقابت با اورری در این جنبه.

روی زمین به درایو این مهمان نوازی و سرگرمی ماشین آلات است که بیش از 25 سال پنج ستاره Imo کنکورد هتل. پس از پشت سر آن نیز بسیار نزدیک به آن در حال تمام فصول هتل ها, لینک ها, هتل ها, د افسانه هتل سان سیتی هتل Kelvic سوئیت Bonbolini هتل ها همه بالا ابرو, نفیس, استخر طرف و میله میان وعده عالی برای استراحت و آرامش. فقط یک فاصله کوتاه وجود دارد اورری هتل پلازا واقع در پورت هرکورت جاده اورری; نیوکاسل, هتل, سرزمین خواب وخیال هتل و ایده آل سوئیت و استراحتگاه تمام واقع در بانک جهانی و منطقه جدید اورری. نیز وجود دارد Modotel واقع فقط در Okigwe جاده/Wetheral میدان.

برای بازدید کنندگان از آمدن از Akwakuma منطقه Owerri, پورت اول تماس بگیرید به احتمال زیاد Elix هتل واقع در مدت کوتاهی قبل از Akwakuma اتصال. به عنوان یک حرکت کردن به سمت اورری اصلی شهر وجود دارد Bestway هتل مونت رویال متل Rapour هتل پاینوود هتل و افقی هتل. اگر توسط هر فرصتی یک شاخه به کار می کند و طرح و پس از آن است به احتمال زیاد برای آمدن چهره به چهره با تابستان سوئیت و تفریحی مهد هتل میلتون هتل ها و سوئیت های سه گانه M هتل ها و غیره. همراه انیتشا جاده است که لباس مبدل در امدن بزرگ, دیزنی, هتل ها و سوئیت و همچنین چلسی سوئیت. همراه Orji جاده Eastgate Imo بهشت هتل ویویان هتل Heartland, رفت و آمد مکرر سنگ قلعه هتل Jaykay هتل ها و اجرایی باغ همراه Okigwe جاده ها است. Ikenegbu و Aladimma مناطق از جمله به رخ کشیدن کاملأ پیچیده مبله هتل ها به عنوان Aladinma رویال سوئیت Lodan هتل بین المللی ادینبورگ, هتل, معیار هتل رویال نوردیک سوئیت و…. همین امر در این منطقه ساخته شده است که چنین ذوق هتل ها به عنوان هالیوود هتل های بین المللی, عظمت, هتل ها و شهرستان میخانه. نیز وجود دارد که هتل د Andrea همراه MCC/Uratta جاده Shangrilla هتل همراه آبا جاده و دومینو هتل در قلب شهر. این فهرست بی پایان است.

علاوه بر این عمده هتل ها نیز وجود دارد مهمان کوچک خانه ها و کاروانهایی dotting هر بخشی از اورری. این شامل Stayfine Villa Maria, مهمان خانه Alvan مهمان خانه ،

نیز وجود دارد فست فود مفاصل برجسته در میان است که Renny سریع مواد غذایی واقع در داخل Ikenegbu و همراه Wetheral جاده; د شمعون را; آقای Biggs’; آقای طرفداران; Crunchies مرغ سرخ شده; Dickson; مرسوم است; Jevinik’ محل; KFC, ماهی, جزیره, Trance, باغ Destinee; کوره فلفل آیه یکی Entizer مرغ, جمهوری, و غیره. نیز وجود دارد که کوچکتر مفاصل خوب Africana. این شامل کلاسیک رستوران Eferenkuwa Ama JK پارک تفریحی; Ukwu, انبه, Funniter رستوران و بار, و منحصر به فرد بوش میله مانند گرمسیری روستای آشپزخانه; Ibari Ogwa ایجاد کرد (برای بهترین “نقطه و کشتن’, ماهی, مرغ و بز); تاتا ماهی; Vandoz محل; atelier phusis ،

وجود دارد nite باشگاه برای تعطیلات آخر هفته خود را آرامش بعد از یک هفته پر تنش. چماقی در اورری آغاز می شود در روز سه شنبه. وجود قند, باشگاه 40-40 Ace Nite باشگاه آسمان و زمین Nite باشگاه (Dreamland), اقیانوس, 11, اجرایی, باغ, و غیره.

بعلاوه اورری تولید اولین زن DJ در کل از جنوب شرق DJ کلر و چنین بسیار جشن نوازندگان به عنوان Kelly Hansome, سارو توسط مافيا دانسته Ugo استیونسون, Owigiri سونی بوبو Nze Dan Kennedy و خود را طاووس Band آبابا درام Chima Eke دکتر آقا خارجی Ederi, Pizzow Nwafor, Ogadimma شرقی برادران و بسیاری از دیگران بیش از حد متعدد به ذکر است.

با این همه در جایی که می تواند در تضاد با این واقعیت است که اورری است مهمان نوازی پایتخت جنوب-شرق و مقصد گردشگری جهان ؟ هنگامی که شما یک دلیل به تصویب از طریق Owerri, فقط سعی کنید یک توقف بیش از گذر شب و لذت بردن از مهمان نوازی بسیار عالی است که تنها اورری می دهد. فقط دادگاه می تواند شما را متقاعد کند. طعم پودینگ در غذا خوردن. خوش آمدید به فرهنگ شرقی انجامید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.