اورلاندو شهر زیبا

[ad_1]

اورلاندو یک شهر مرکزی فلوریدا. شهر اورلاندو صندلی شهرستان اورنج ایالت فلوریدا است. اورلاندو 6 بزرگترین شهر در فلوریدا.

اورلاندو نیز با نام مستعار به عنوان “O-شهر” و “شهر زیبا” و “شهر خیالی”. چشمه دریاچه Eola نماد اورلاندو. این شهر میتوان به نام بعد از یک سرباز به نام اورلاندو ریوز که گفته بود در منطقه در طول جنگ در برابر سمینول قبیله هندی است.

اورلاندو یکی از پربازدید جهان است, لکه تعطیلات. گردشگری به ارمغان می آورد بزرگترین درآمد به شهر. اورلاندو جذب حدود 52 میلیون گردشگر در سال در طول اوج فصل است. اورلاندو تعطیلات و اورلاندو تعطیلات بسته به شدت دنبال می پردازد.

جاذبه اورلاندو شامل باغ از دانشگاه مرکزی فلوریدا, بهار آبی پارک دولت مرکزی فلوریدا پارک وحش, کلیسا, خیابان ایستگاه, Cirque du Soleil, کرنل, موزه هنرهای زیبا, سرو باغ ماجراجویی پارک یارو کشف Gatorland, سخت, سنگ زنده و هتل بین المللی برقی و قطار, موزه, مرکز فضایی کندی هری P. Leu باغ های قرون وسطی و شام در مسابقات مورس موزه هنر آمریکایی, شهر قدیمی, Orange County Regional تاریخچه مرکز, اورلاندو, موزه هنر, اورلاندو, علم, مرکز لیک ورث امور خارجه پارک جهان از ارکیده و ریپلی آن باور یا نه!.

این شهر به طور گسترده ای شناخته شده برای جهان دیزنی پارک از جمله پارک پروازی اپکوت مرکز و حیوانات پادشاهی. دیزنی جهان رفت و آمد مکرر در Reedy Creek منطقه بهبود.

از دیگر جاذبه های توریستی شامل دریای جهان, جهانی, استودیو فلوریدا, Universal Orlando Resort و بزرگترین مک دونالد.

مرکز شهر اورلاندو جذب تعداد قابل توجهی از گردشگران است. Gatorland یکی از قدیمی ترین جاذبه های این منطقه است.

اورلاندو صفحه اصلی دانشگاه مرکزی فلوریدا است که دومین دانشگاه در فلوریدا.

اورلاندو منطقه است خانه را به بسیاری از دریاچه ها از جمله دریاچه آپوپکا, Eustis, گریفین, Harney, Harris فیتزجرالد, Monroe, شن و ماسه دریاچه کانوی و Tohopekaliga.

این پارک در اورلاندو و مناطق مجاور شامل Azalea پارک بلدوین پارک کالاهان,

کالج پارک هلال پارک Delaney, پارک, دریاچه دیویس/Greenwood Lake Eola ارتفاعات پارک مرکزی پارک دریاچه کوهستانی روزولت پارک و Thornton پارک.

اورلاندو به شدت تاسیس هتل میباشد. هستند mickle از رستوران های لوکس و اورلاندو هتل ها. هتل ها در اورلاندو شناخته شده برای خود را به تجملات وسایل رفاهی و خدمات با کیفیت. هر اورلاندو هتل ارائه می دهد کامل و رمانتیک جهان برای بازدید کنندگان است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.