ایالات متحده آمریکا – مسافر's رویای بهشت

[ad_1]

دسترس توسعه یافته توسط ایالات متحده بیش از کل جهان است که تقریبا بی بدیل است. آنها در نظر گرفته قدرتمند ترین نظامی و قدرت اقتصادی و نه بدون دلیل. ترین و متنوع از تمام کشورهای ایالات متحده آمریکا است خانه را به بسیاری از جاذبه های توریستی مانند آسمان خراش نیویورک, سواحل کالیفرنیا, Yellowstone, طبیعی, عجایب, فلوریدا, هاوایی و همچنین یک قماربازان بهشت لاس وگاس. جاذبه آنقدر متنوع است که یک مسافر که اغلب اشتباه گرفته می شود چگونه و از کجا شروع کنم. یک راهنمای کوچک به عنوان به که در آن برای شروع به شما یک تصویر چگونه به رفتن با سفر خود را.

سان فرانسیسکو

این شهر در شمال کالیفرنیا و اصلی مالی و فرهنگی مرکز. مقصد مطمئن شوید که شما را شگفت زده بدون در نظر گرفتن چه نوع از گردشگری شما علاقه مند در. از مد به ورزش برای سرگرمی شما خواهد شد همه چیز را به شما برای درخواست. نگاهی به یک تور با اتوبوس از شهرستان به منظور کشف هر مقصد. موزه تئاتر و البته محله مانند محله چینی ها و ماهیگیر's سازی هستند مکان های شگفت انگیز. از Wineries دیگر باید ببینید که در سان فرانسیسکو. جهان به رسمیت می شناسد این شهرستان با جاذبه های مانند پارس مهر غذاهای دریایی و fisherman's سازی, bristos باغ و همچنین موزه آن است.

شهر فینیکس, آریزونا

به درستی به نام “دره خورشید” ققنوس بسیار آب و هوای آفتابی و آن را کامل مقصد سفر. استراحتگاه و دوره های گلف هستند مطمئن شوید که به شما را هیجان زده. قلب شهرستان, مرکز شهر, منطقه, خانه های بسیاری از جاذبه های. تمام رستوران ها و مغازه ها و مراکز ورزشی قرار دارد در این منطقه است. بسیاری از شهرستان's آثار تاریخی و سازه های واقع در اطراف رباط کریم منطقه و میراث مربع است. تمپه است که در آن شما را پیدا خواهد کرد تعداد زیادی از اماکن تفریحی که وزوز با زندگی شب. موزه ها و گالری های هنری بسیار مشهور هستند. معروف ترین آریزونا علم مرکز سالن از شهرت آتش نشانی موزه و Scottsdale موزه هنرهای معاصر چند از جاذبه های موجود در ققنوس.

بالتیمور, مریلند

بالتیمور واقع در ساحل شرقی آمریکا و نیز بندر مهمی است که یک بندر است. این خانه تعدادی از جاذبه های توریستی مانند درونی بندر شهر کمدن متری و همچنین سمت غرب. زندگی شبانه در Fells نقطه منطقه است به خوبی اشاره کرد. ملی آکواریوم کلیسای فرض رابرت شرق لی پارک یادبود به برخی از معروف باید ببینید نقاط توریستی. شما همچنین می توانید از دست مریلند باغ وحش سافاری تجربه کنید.

اینها فقط تعداد کمی از شهرستانها در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا است که معروف برای بازدید توریستی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.