ایستگاه قطار لندن

[ad_1]

لندن نیز متصل به سیستم حمل و نقل. قطار و اتوبوس عمل در سراسر مقصد ارائه دسترسی آسان مسافران به این شهر و حومه آن است. برخی از لندن ایستگاه های قطار خود را برای شناخته شده بهترین خدمات.

ایستگاه پدینگتون

Paddington ایستگاه راه آهن رسما به نام Paddington ایستگاه راه آهن و پایانه های زیرزمینی پیچیده است. Paddington تاریخی ایستگاه خدمت به عنوان پایانه پس از سال 1838 و زیرزمینی از سال 1863. آن است که مدیریت شبکه راه آهن و 14 عامل است. این ایستگاه در Travelcard منطقه 1 و به عنوان لندن پایانه برای اولین بزرگ غرب Heathrow Express هیترو اتصال و Chiltern راه آهن. ایستگاه خدمت چهار زیرزمینی خطوط از جمله Bakerloo دایره و منطقه خطوط به جنوب ایستگاه و Hammersmith و شهر و دایره خطوط به شمال ایستگاه. در حال حاضر عبور از ایستگاه راه آهن ساخته شده است که اتصال راه آهن ملی و خدمات زیرزمینی.

مترو, گالری هنر فضای کار و علامت Jason گالری هستند برخی از بهترین مناظر و جاذبه های نزدیک به ایستگاه. فروشگاه در Whiteleys و یا کمد و لذت بردن از نامحدود طعم در مروارید لیانگ خط مقدم باشگاه و نوعی کیک کوچک Emporium. برای یک میخانه شکستن رفتن به ویکتوریا یا قلعه ویندسور.

ایستگاه ویکتوریا

ویکتوریا ایستگاه عموما به نام لندن ویکتوریا یک راه آهن و پایانه های زیرزمینی پیچیده است. آن است که مدیریت شبکه راه آهن و دارای 19 سیستم عامل است. این ایستگاه در Travelcard منطقه 1 و به عنوان لندن پایانه برای جنوب شرقی و جنوبی و ونیز – Simplon Orient Express. ایستگاه خدمت کرده است توسط دو خطوط زیرزمینی از جمله منطقه و دایره خطوط به شمال ایستگاه و خط ویکتوریا از شمال به ایستگاه. ویکتوریا ایستگاه یکی از شلوغ ترین ایستگاه و در خدمت بیش از 80 میلیون مسافر در هر سال است.

کلیسای جامع وست مینستر و کلیسای سنت پیتر برخی از بهترین مناظر و جاذبه های نزدیک به ایستگاه. مغازه در ظرفی شبیه بشاخ یا قیف کاردینال محل یا اریکسون Beamon و لذت بردن از طعم و مزه بسیار خوبی در زرافه, Santini یا Chez جرارد. برای یک میخانه شکستن رفتن به Ebury یا آلبرت میخانه.

St Pancras ایستگاه

St Pancras ایستگاه راه آهن نیز نامیده می شود به لندن St Pancras یا St Pancras بین المللی راه آهن پایانه. این ایستگاه است که به خوبی شناخته شده برای آن ویکتوریا معماری با 15 سیستم عامل و مدیریت شبکه راه آهن و یورواستار. این ایستگاه در خدمت شرق میدلندز, قطار, اولین پایتخت اتصال یورواستار و جنوب شرقی. یورواستار در خدمت مقاصد بین المللی از جمله لیل و پاریس و بروکسل است. ایستگاه خدمت زیرزمینی از جمله خطوط, دایره, خط, Hammersmith شهر و خط, شهری, خط, خط شمالی Piccadilly line و ویکتوریا خط.

انگلیسی, کتابخانه, جان Ritblat گالری و St Pancras کلیسا هستند برخی از بهترین مناظر و جاذبه های نزدیک به ایستگاه. فروشگاه در Foyles نوشیدن فروشگاه & فراموش و یا منابع بازار و لذت بردن از طعم و مزه بسیار خوبی در Carluccio را گیلبرت اسکات یا Megaro رستوران. برای یک میخانه شکستن رفتن به ایستون و یا دوک.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.