ایستگاه های بزرگ در لندن انگلستان

[ad_1]

لندن شبکه راه آهن یکی از عناصر مهم است که شامل این شهر سیستم حمل و نقل عمومی. پیدا کردن زیر برخی از شهرستان کلیدی ایستگاه های راه آهن که در خدمت میلیون ها نفر از اهالی لندن و گردشگران هر سال است.

ایستگاه ویکتوریا

Lodnon ویکتوریا کلید تبادل به صورت عمده دیگر مربی و اتوبوس خدمات ساخت آن دوم شلوغ ترین در شهر. دو سفر اپراتورهای جنوب شرق و جنوب راه آهن تابع از طریق این ایستگاه است. آن است که قابل دسترسی توسط اهالی لندن که مایل به دسترسی نزدیک مناطق از خرید مانند پادشاهان جاده اسلون خیابان, Knightsbridge and اسلون مربع است. گردشگران گله به ایستگاه برای بازدید از, معروف, نزدیک, نقاط توریستی مانند تیت بریتانیا در کاخ باکینگهام, Westminster, کلیسای جامع وست مینستر ابی و پارلمان.

Charing Cross ایستگاه

لندن Charing صلیب شهر پنجم شلوغ ترین ایستگاه راه آهن. آن است که متعلق به شبکه راه آهن. آن است که واقع در مرکز لندن نزدیک به پل Hungerford و رشته. همچنین در مجاورت نزدیک به جاذبه های توریستی مانند گالری ملی میدان ترافالگار و Covent Garden. آن ساخته شده بود در سال 1864 بود و به نام پس از دوازده سنگ بنای تاریخی در Eleanor صلیب. که به آن متصل است واترلو به عنوان به خوبی به عنوان پل لندن. طیف گسترده ای از هتل ها و رستوران ها واقع در نزدیکی ایستگاه, ساخت آن آسان مورد علاقه در میان گردشگران است. این دسترسی به عمده خدمات مانند توالت تلفن همگانی و ماشین آلات.

لیورپول ایستگاه

عامل از سال 1874 توسط لندن سوم شلوغ ترین ایستگاه خیابان لیورپول. آن مرزهای شرقی بزرگ خط اصلی و وست آنجلیا خط اصلی است و همچنین پایانه برای استانستد بیان. این یکی از 17 ایستگاه های نگهداری و اداره توسط شبکه راه آهن. برخی از مقاصد اصلی که ایستگاه در خدمت هستند هارویک, کمبریج, Chelmsford و نوریچ. یکی دیگر از ویژگی های کلیدی از ایستگاه است که آن را در خدمت دو, لندن, فرودگاه, فرودگاه استانستد و Southend airport.

ایستگاه Euston لندن

واقع در فاصله پیاده روی کوتاه از ایستگاه کینگز کراس لندن ایستگاه Euston. آن است که عمده دروازه ارتباط لندن به ایرلند. آن را باز در سال 1837 و مدیریت و اداره توسط شبکه راه آهن. این ایستگاه در لندن ششم شلوغ ترین ایستگاه است و خام تاریخچه با توجه به معماری است. اما امروز در آن قرار گرفته است عمده نوسازی و میلیون ها نفر از مسافران در هر سال است. ایستگاه به یورواستار خدمات برای بلژیک و فرانسه است. آن واقع شده است در مجاورت نزدیک به سنت Pancras بین المللی ایستگاه و سواحل شرق mainline.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.