این زندگی یک سگ در لوکس هتل ها حیوان خانگی دوستانه

[ad_1]

امروز هتل مجلل رفته به سگ. هتل ها از جمله چهار فصل خوابگاه loews W هتل موناکو و Starwood زنجیره ای در حال حاضر به گرمی استقبال و حتی wooing-مسافران با حیوانات خانگی. آنها می دانند که بسیاری از مردم در نظر خود را سگ اصحاب به اعضای خانواده و نمی خواهد در هر نقطه سفر بدون آنها. آنها همچنین درک می کنیم که باز کردن درهای خود را به چهار پا مهمانان می تواند تولید بزرگ درآمد.

لوکس هتل ها حیوان خانگی دوستانه ساخته شده اند قاچاق Fido از طریق درب پشت در زیر یک کت یا یک سرویس آسانسور یک چیزی از گذشته. آنها را حذف کرده اید استرس kenneling یک سگ و یا جستجو برای یک اعتماد نگهدار حیوان خانگی و احساس گناه و نگرانی از خروج از یک سگ که دچار اضطراب جدایی. آنها همچنین جذب مشتریان که ترجیح داده اند یک هتل لوکس اما با توسل به ماندن در یک ارزان تر از حیوان خانگی دوستانه متل کنار جاده ای.

ظاهرا که بسیاری از مشتریان بالقوه است. با توجه به واشنگتن سفر Industry Association of America, 62 میلیون نفر در ایالات متحده در حال صاحبان سگ و 29 میلیون نفر از آنان ضربه بزرگراه با سگ خود را سوار تفنگ ساچمهای. این روند باعث شده است تا هتل های مجلل برای باز کردن درهای خود را گسترده ای به بینی مرطوب و wagging دم و ارائه pooches چهار ستاره خدمات.

سگ در لوکس هتل ها حیوان خانگی دوستانه در حال درمان به امکانات رفاهی از جمله در اتاق ماساژ, ناخن قطع یک آشپز که caters به هر آشپزی باید غذا و آب کاسه شخصی ID دسته و bandanas. تعدادی از این هتل ها ارائه حیوان خانگی خدمات اتاق منوها با انتخاب لذیذ لذت نظافت و تمیز کردن دندان های سگ, تخت ایجاد شده توسط یک حیوان خانگی outfitter در خانه, دامپزشک, monogrammed doggie لباس کوکی ها و حتی ویدئوها از “دکتر.,” “کودک” و “Lassie.”

قبل از اینکه سگ شما شروع به سرازیر شدن آب دهان در همه این رفتار وسوسه انگیز در اینجا چند راهنمایی به دنبال قبل از شما رزرو خود را:

o تماس هتل و بپرسید اگر آنها مسئول هر گونه حیوان خانگی هزینه و یا نیاز به سپرده. همچنین پیدا کردن اگر آنها در اجرای هر اندازه و یا وزن محدودیت. آنها همچنین می توانید اطلاع رسانی به شما در مورد هر گونه نزدیکی حیوان خانگی دوستانه, رستوران ها, سگ پیاده روی مناطق یا پارک.

o حتی اگر لوکس هتل ها حیوان خانگی دوستانه دوش را سگ خود را با موضوعات را آشنا اسباب بازی رفتار میکند و مواد غذایی است. لانه قابل حمل نیز ممکن است کمک به توله سگ خود را بیشتر احساس پناه و امن در محیط ناآشنا. را به یاد داشته باشید هر گونه داروها سگ خود را طول می کشد به عنوان به خوبی.

o آیا ترک سگ خود را به تنهایی در اتاق هتل و نگه داشتن او و یا او را در یک دسته سه تایی در خارج از اتاق.

o پس از پاک کردن سگ خود را و یا شما ممکن است به اتهام خسارت.

o سگ ها موجودات عادت بنابراین مطمئن شوید که به چوب به عنوان نزدیک که ممکن است به حیوان خانگی خود را معمول خواب, تغذیه, راه رفتن و در حال پخش برنامه است.

o قبل از سفر خود را برای پیدا کردن اگر این هتل را فراهم می کند به طور موقت ID تگ خود را از جمله نام و شماره تلفن. اگر نه آوردن موقت دسته با اطلاعات در مورد که در آن شما می توانید تماس گرفته شود در حالی که شما در تعطیلات هستید.

در حال حاضر شما آماده برای فرار خود را به انتخاب خود را از لوکس هتل ها حیوان خانگی دوستانه که در آن سگ خود را خواهد بود زمانیکه به اندازه کافی به احساس مانند رهبر بسته است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.