بازدید ادینبورگ

[ad_1]

ادینبورگ یکی از باید سفر مقصد سفر در جهان است. در علاوه بر این به اسکاتلند شهرستان پایتخت آن نیز یکی از شهرستانها محبوب ترین در انگلستان است. آن واقع شده است و در جنوب شرقی اسکاتلند نزدیک به دریای شمال. این شهرستان دارای مقدار زیادی برای ارائه به همه بدون در نظر گرفتن سن و نژاد و موقعیت اجتماعی و یا کلاس. از مهمان نوازی گرم از ساکنان شهر پر جنب و جوش شب زندگی به معروف تاریخی, سفر به ادینبورگ را به اثبات یکی از مهمترین و انجام تجربیات شما تا به حال.

ادینبورگ بسیار منحصر به فرد شهرستان. آن را ترکیبی از هر دو تاریخ و مدرنیته در یک راه شگفت انگیز. وجود دارد بسیاری از جاذبه های تاریخی متعدد و رستوران ها و کافه ها. این علاوه بر سواحل زیبا و خنک روستا ارائه یک بازدید کننده به ادینبورگ یک تجربه فراموش نشدنی. ادینبورگ ساختمان های بزرگ معماری نسبت نیز یک میراث جهانی یونسکو اشاره به ارزش.

وقتی که می آید به مواد غذایی و نوشیدنی, ادینبورگ فراهم می کند گزینه های متعدد را انتخاب کنید. بازار ارائه خواهد شد کسانی که می خواهند تازه مزرعه تولید یک آرایه وسیعی از محصولات. اگر شما بعد از مهمانی و سپس مراجعه به منحصر به فرد نوار یا رستوران را به شما ارائه بهترین برای پول خود را. علاوه بر این میچلین ستاره رستوران در اطراف شهرستان به یک unpararelled, ناهارخوری زیبا, خدمات. در بارها و بارها خواهد دریافت خدمت هر دو عجیب و غریب و محلی اسکاتلند نوشیدنی. نیز وجود دارد اشپزی مدارس که در آن یک می توانند یاد بگیرند که چگونه مختلف اسکاتلندی خوراک آماده هستند.

سفر به ادینبورگ نیز ارائه می دهد یک فرصت عالی برای خرید بروید. مراکز خرید واقع شده در کافی مکان هستند و به راحتی در دسترس است. بسیاری از محصولات در دسترس هستند در این مراکز خرید. مغازه ها همه چیز را از آخرین در مد منحصر به فرد هنر و صنایع دستی به فوق العاده اسکاتلندی جواهرات و اشیای قیمتی. چه تر است, صاحبان و مسئولین در این مغازه ها ارزش مشتریان خود را بسیار. یک داده شده است درمان سلطنتی پس از بازدید از این مغازه ها. علاوه بر این محصولات بسیار مقرون به صرفه و حتی به خارجی ها. این مراکز خرید هستند که باید بازدید و پس از بازدید از ادینبورگ.

ادینبورگ نیز بسیاری از باید بازدید از جاذبه های. این شامل قلعه ادینبورگ با یاد پیچیدگی معماری موزه ها است که شما را مجذوب خواهد کرد فوق العاده, تئاتر, تازه گالری های هنری و همچنین به عنوان یک میزبان از خانه های قدیمی با یک تاریخ غنی. وجود دارد همچنین باغ مانند سلطنتی باغ گیاه شناسی که در آن یک موظف است برای استراحت در حالی که قدردانی طبیعت را وقف. سرگرمی های مختلف نقاط نیز برجسته جاذبه های سایت.

سفر به ادینبورگ نیز ارائه می دهد یک فرصت منحصر به فرد از شرکت در بسیاری از وقایع در طول سال برگزار می شود. این وقایع شامل Ceilidh رویداد فرهنگی بین المللی راگبی بازی, St Andrew روز در میان یک میزبان از دیگر وقایع. این حوادث کمک خواهد کرد که باز کردن از پیچ از برنامه پر مشغله خود را.

درست است که شهر ادینبورگ ارائه می دهد بهترین از هر کسی که مایل به سفر می توانید انتظار. هیچ جای تعجب آن رای داده شده است بالا مقصد سفر در بریتانیا است. دفعه بعد که شما برنامه ریزی برای رفتن به تعطیلات را ادینبورگ یکی از گزینه های بالا و در شهرستان کشف برای خودتان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.