بازدید از نایروبی? راهنمایی سریع برای مسافران مستقل

[ad_1]

نایروبیکه هر دو سیاسی و اداری پایتخت کنیا است چیزهای زیادی برای ارائه. آن را مدرن شهر جهان وطنی. این یکی از بزرگترین شهرستانها در قاره آفریقا. در سفر جبهه نایروبی می توان به نام سرمایه صفری آفریقا است. آن واقع شده است در ارتفاع بیش از 1600 بالاتر از سطح دریا.

به طور خلاصه این است چگونه نایروبی به دنیا آمد: زمانی که سازنده از کنیا-اوگاندا راه آهن رسیده مکان فعلی از نایروبی در سال 1899 آنها راه اندازی یک پایه کمپ و عرضه تبعید. در این زمان آنها به سادگی با برچسب اردوگاه سایت که مایل 327. محلی و قبیله ماسایی به نام این highland باتلاق Ewaso نائینی’robi – محل از آب سرد است. این اردوگاه در نهایت روستایی ایجاد کرد و سپس تکامل یافته را به یک کلبه شهر که توسط 1907 سرمایه از همه انگلیسی ها در شرق آفریقا است. آن را به زودی به یک مرکز مهم برای مستعمره و مکه برای ماجراجویان شکارچیان و مسافران از سراسر جهان است. به عنوان کنیا استقلال از حکومت بریتانیا در سال 1963 نایروبی حفظ شده بود به عنوان پایتخت.

به صورت مستقل مسافر در کنترل دست یک تور اپراتور چند دستورالعمل و نکات ممکن است از کمک به شما مراجعه کنید.

ورود خود را در Jomo فرودگاه بین المللی کنیاتا

Jomo فرودگاه بین المللی کنیاتا (JKIA) اصلی فرودگاه در نایروبی. آن بزرگ در مقایسه با بسیاری از فرودگاه های دیگر در شرق و مرکز آفریقا. مسافران از دیگر نقاط جهان – اروپا و آسیا و آمریکای شمالی و جنوبی خواهد شد با این حال پیدا کردن آن بسیار کوچک است. پس از مهاجرت و روش های آداب و رسوم در مربوطه میز شما به راحتی پیدا کردن تاکسی ها است که می تواند شما را به مرکز شهر. جمعیت این شهر در حدود 20 دقیقه از فرودگاه.

دیگر فرودگاه فرودگاه ویلسون دسته نور هواپیما و تعداد زیادی از برنامه ریزی و اجاره پروازهای داخلی. اگر شما پس از رسیدن به Jomo فرودگاه بین المللی کنیاتا و شبانه روزی پرواز دیگر در فرودگاه Wilson یا دیگر راه های دور, لطفا اجازه می دهد زمان کافی برای این اتصال است. شما ممکن است نیاز به چیزی بین 30 دقیقه تا 2 ساعت بسته به چه سنگین ترافیک است.

زبان

زبان انگلیسی و Kiswahili در حال گسترده ترین زبان های گفتاری در نایروبی. انگلیسی صحبت کردن مسافران خواهد بود که در سهولت در داخل و اطراف نایروبی.

گرفتن در اطراف

حمل و نقل در اطراف شهر آسان است و به طور کلی امن است. مطمئن شوید که به استفاده از تنها رسمی تاکسی که زرد باند در هر طرف. تاکسی ها نمی محفظه و یک رای باید توافق با راننده قبل از خروج است.

اتوبوس می توانید سوار در هر توقف و بلیط خریداری شده از هادی.

عمومی, اتوبوس مینی شناخته شده به عنوان Matatuعمل در مسیرهای شهر در طول روز و محبوب ترین شکل از حمل و نقل محلی.

شما همچنین ممکن است در نظر گرفتن اجاره ماشین. اجاره یک وسیله نقلیه بسیار آسان در کنیا. وجود دارد بسیاری از شرکت های کرایه خودرو حتی در Jomo فرودگاه بین المللی کنیاتا زمانی که شما می رسند.

ایمنی و امنیتی

بازدید کنندگان توصیه به ترک پول نقد و اشیاء با ارزش خود را در اتاق هتل خود را به استفاده از هتل صندوق امانات و سفس.

بازدید کنندگان باید حمل مبالغ زیادی پول نقد در حالی که راه رفتن در خیابان, طلا و جواهر و اشیاء قیمتی باید به سمت چپ صفحه اصلی و یا نگهداری در هتل بازداشت کرده است.

راه رفتن در شب به تنهایی باید اجتناب شود; کنیا کارآمد نیروی پلیس به عنوان به خوبی به عنوان یک ویژه پلیس گردشگری واحد با شدت افسران آموزش دیده. علاوه بر این بسیاری از هتل ها با تجربه استخدام پرسنل امنیتی. اما بهتر است همیشه کسانی که اقدامات احتیاطی شما می توانید در هر نقطه دیگری در جهان است.

حفظ کپی از اسناد مهم خود را در این رویداد شما جا گذاشتن اصل.

ارتباطات

کنیا تاسیس خدمات پستی برای هر دو محلی و بین المللی پست. بهتر است به استفاده از یک شرکت پیک برای اسناد مهم هستند که حساس به زمان.

اگر شما یک تلفن همراه با رومینگ اتصال شما می توانید با استفاده از کنیا شبکه تلفن همراه را پوشش می دهد که بیشتر به این کشور عبارتند از: Safaricom زین و Telkom کنیا.

اکثر هتل ها ارائه بین المللی تلفن و فکس خدمات و بهتر است آن را برای بررسی نسبی قیمت ها در پیش است. نایروبی همچنین تعدادی از ارتباط مراکز – کافه های اینترنتی – که در آن شما می توانید تماس های بین المللی و دسترسی به اینترنت در نرخ مقرون به صرفه.

خرید

نایروبی است پیچیده سوپر مارکت ها ، بوتیک ها و مراکز خرید و همچنین باز هوا بازار که در آن شما می توانید خرید محلی دست صنایع دستی و سوغاتی. اصلی مناطق خرید در نایروبی هستند: روستا بازار Sarit مرکز تقاطع بازار و چهارراه کارن .

کارت های اعتباری عمده پذیرفته شده. اکثر گوی خودکار دستگاه های خود پرداز (atm) قابل قبول بین المللی ویزا و مسترکارت کارت های اعتباری. دستگاههای خودپرداز را می توان در فرودگاه ها و شعب بانک در مراکز خرید و ایستگاه های گاز.

چک مسافرتی و خواهد بود بهترین و امن تر راه به حمل پول به نایروبی. آنها نیز پذیرفته شده توسط اکثر هتل ها. اما شما هنوز هم نیاز به پول نقد سخت به امن و بسیاری از خدمات دیگر. ساده ترین ارز به ارز دلار استرلینگ پوند و یورو.

واحد ارز است کنیا شیلینگ. آن است که به صورت مختصر به عنوان Ksh یا KES. یادداشت ها در دسترس هستند در فرقه کنیا شیلینگ 1000 و 500 و 200 و 100 و 50. سکه های موجود در 40, 20, 10, 5 و 1.

غذا خوردن و غذاهای

وجود دارد بسیاری از رستوران ها ارائه طیف گسترده ای از غذاهای. و بیشتر ارائه جهان کلاس خدمات. در واقع گوشتخوار رستوران رای داده شده است میان جهان بالای 50 رستوران. حضور تعداد قابل توجهی از مهاجران در این کشور رو به وجود یک غرقه شدن انواع معتبر و رستوران کلاس بالا در نایروبی. برای مثال در Panari مرکز در مومباسا جاده شما را پیدا خواهد کرد پامپا کوره. در اینجا مهمان لذت بردن از برزیل Churrascaria سبک ناهار خوری. آسیایی, تاثیر قوی است و شما نمی خواهد که نگاه سخت برای پیدا کردن چینی و ژاپنی و هندی رستوران. و بسیاری از این رستوران ها باز هستند و تا اواخر شب.

سرگرمی و به طور کلی زندگی شب

این گوشتخوار رستوران علاوه بر اینکه یک بازی به خوبی شناخته شده-گوشت رستوران نیز نگه داشته و خود را قوی و موقعیت به عنوان یک پیشرو و سرگرمی منحصر به فرد مشترک در نایروبی.

به طور کلی نایروبی است چه یک تماس 24/7 زندگی شب. از مرکز شهر به حومه شهر شما پیدا کردن یک طیف وسیعی از قمار باشگاه بارها و رستوران ها است که کار در طول هفته!

دیگر راهنمایی مفید و اطلاعات

استفاده از یک نقشه و یا درخواست اطلاعات مناسب هنگام رفتن در هر نقطه.

تنها نوشیدن آب بطری و اجتناب از خوردن مواد غذایی خام.

اوج اجباری نیست در کنیا اما آن ممنوع می باشد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.