بالای هشت Restarants در ملبورن

[ad_1]

ملبورن مترادف با هر دو لبه برش ناهار خوری و کلاس جهانی میله به نظر می رسد در اطراف هر گوشه و پنهان کردن هر مربی یک رستوران جدید باز می شود هفتگی و خود را بزرگترین تصمیم گیری است و تصمیم گیری که در آن به خوردن.

وجود دارد به معنای واقعی کلمه همه چیز را در ارائه از تاپاس اسپانیایی به آمریکا کوفته یا چینی کوفته در چینی. سر تا به یکی از میله پشت بام برای دیدن شهر از بالا, و یا به دنبال یکی از مخفی رستوران پایین ambling laneways و احساس به عنوان اگر شما تصادفا در سراسر یک گوهر پنهان است.

ملبورن است انگشت خود را بر روی نبض وقتی که می آید به همه چیز آشپزی. ناهار خوری و نوشیدن واقعا جاذبه ستاره از هر سفر به ملبورن است.

در حالی که حجم خالص باور نکردنی کافه ها و رستوران ها آن را سخت به انتخاب هر کسی با مدت زمان محدود در ملبورن باید به عنوان خوانده شده زیر لیست بالا هشت رستوران های شگفت انگیز در ملبورن.

Nobu در تاج

The world's شناخته شده ترین رستوران ژاپنی شناخته شده برای آن نوآورانه “سبک جدید” غذاهای ژاپنی راه اندازی استرالیا آن محل در سال 2007. مشرف بانک ها از Yarra River نابو ملبورن ارائه می دهد یک نمایش خیره کننده در داخل و خارج.

اروپا

نشستن در مقابل ویکتوریا عظمت پارلمان اروپا به دست آورده است وضعیت نمادین میان Melbournians و بازدید کنندگان به طور یکسان. یادآور پیر جهان اروپا معادن سنت روستایی و فرانسه و ایتالیا و اسپانیا. خدمت صادقانه و ساده, مواد غذایی و منابع تنها بهترین تولید از استرالیا و اروپا است. باید بازدید از موسسه.

شهر موش

متعلق به سه کیوی شهر موش یکی از Melbournes جدیدترین و داغترین رستوران. منو تنها یکی از بسیاری از نکات برجسته یک وعده غذایی در اینجا و به طور چشمگیری روشن اتاق ناهار خوری طراحی شده توسط Allistar کاکس یکی از مهمترین و کشنده در ملبورن. مطمئن شوید که به کتاب یک جدول به عنوان از دست ندهید.

کومولوس, Inc.

باز در سال 2008 در ملبورن's معروف هنر و مد حوزه Flinders Lane, کومولوس, Inc. جشن تاریخی نوبه خود از قرن کهنه تجارت ساختمان که در آن واقع شده است و فضای شلوغ social hub ارائه اندرو مک کانل's تحسین مواد غذایی است.

Vue de Monde

واقع در سطح 55 ملبورن's یاد ریالتو ساختمان آن عهد به این باور است که رستوران ناهار خوری را می توان شگرف فراموش نشدنی و تجربه می پردازد ادای احترام به کلاسیک, ناهارخوری زیبا در یک پیچیده و مدرن زمینه.

MoVida

یک نوار کوچک واقع در یک گرافیتی تحت پوشش بنیاد لین در نزدیکی کلیسای جامع خدمت تاپاس اسپانیایی و صفحات به اشتراک گذاشته شده در پایین روشن اتاق بازی funky tunes. آن's نوع محل شما بروید در یک آبجو و در نهایت ماندن در تمام شب.

آتیکا

به رهبری بن Shewry که معتقد است که مواد غذایی می تواند یک معنای عمیق تر از فقط یک مورد دیگر به مصرف آن می تواند خاطره انگیز و عاطفی و تفکر برانگیز و جذاب برای تمام حواس. آن است که این باور است که باعث می شود Attica ثابت در هر لیست از رستوران بالا نه تنها در ملبورن اما در سراسر جهان است.

کاتلر & Co

واقع در یک فلز با این نسخهها کار کارخانه های اخیر نوسازی به ارمغان می آورد آشپزخانه طرح باز به جلوی رستوران ایجاد پویا نقطه کانونی. قابل توجه سالن منطقه در حال حاضر اجازه می دهد تا به صورت حلقه در سمت ناهار خوری, نور, نیش و نوشیدنی با extablished کاتلر & Co. تجربه بودن حفظ داخل رستوران. تعادل کامل بین ظرافت و سادگی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.