بالای هفت رایگان تولد Indulgences در لس آنجلس

[ad_1]

لس آنجلس زندگی می تواند بسیار گران است به طوری که با توجه به فرصت آن را به خوبی برای به دست آوردن چیزی به صورت رایگان. وجود دارد 7 مقصد محبوب است که به شما پاداش برای یک سال دیگر بزرگتر! آن را تقریبا به ارزش مسن تر است.

یکی از نقاط محبوب برای شیرینی آرزو سوزی, کیک, شیرینی, ارائه, از, ابتدا, دسر از جمله کوکی ها و کیک و سفارشی لایه کیک است. در آمده در روز تولد خود را و لذت بردن از رایگان نوعی کیک کوچک. در علاوه بر این به فصلی مورد علاقه کیک شامل وانیلی با پاستل وانیل پوشش کرکی نارگیل, لذیذ, لیمو, توت فرنگی, Mocha, کره بادام زمینی, Red Velvet, & شکلات نعناع. ثبت نام برای لیست پستی خود را و دریافت رایگان نوعی کیک کوچک تولد در هر سال

پس از آن وجود دارد رستوران ها است که به شما یک وعده غذایی رایگان, نه فقط این دسر. اگر شما مانند نوار, مواد غذایی, Hennessey را میخانه در جنوب خلیج, جایی برای رفتن برای شام غذای اصلی. ایرلندی ی Nachos دنده نخست لغزنده و تند بال مرغ بوفالو هستند فقط تعداد کمی از انتخاب.

شما می توانید لذت بردن از کمی مواد غذایی مختلف در Truxton آمریکایی اغذیه فروشی و مشروب فروشی واقع در سانتا مونیکا و Westchester. Truxton را ارائه می دهد انتخاب از جمله همبرگر, پاستا و burritos; خود را ساندویچ فوق العاده هستند. در روز تولد خود را لذت بردن از رایگان entre به ارزش تا $20 به علاوه یک دسر آزاد از انتخاب خود را هنگامی که شما برای ثبت نام آنلاین خود را در لیست پستی. آنها 4 ستاره در Yelp با صدها نفر از بررسی.

احساس بیشتر شبیه به داشتن پیتزا ؟ نگران نباشید. بزرگ مامان و Pap پیتزا فروشی است که فقط در جای مناسب. آنها بیش از 15 مکان و پیتزا عالی است. فقط ثبت نام در وب سایت خود را و آنها را به شما ارسال یک کد. سفارش پیتزا خود را آنلاین و آن را تنها وانت و… به ارزش آن است.

رو آبجو ؟ شما باید یک زمان بزرگ در Wirtshaus, آلمانی رستوران در هیچ. خیابان فرناندز در Miracle Mile. را یک گروه 10 یا بیشتر در طول روز تولد شما ماه, (ID مورد نیاز است) سپس شما را به دریافت رایگان 2 لیتر تولد بوت پر مورد علاقه خود را با پیش نویس آبجو.

احساس لذت بردن از سبزیجات تازه? رفتن به گیاهی کوره. آن را دارای مکان های مختلف در سراسر لس آنجلس و در اینجا سبزیجات هستند ستاره های موسیقی راک. غذاهای خود را در حال, تازه, gluten-free, و فصلی; ظروف ممکن است شامل گیاهی برگر درهم Yams یا طلایی چغندر سالاد. به گرو در اوردن هدیه خود را فقط با پر کردن یک نظر کارت برای پیوستن به لیست پستی خود را و آنها را به شما ارسال یک کوپن برای یک وعده غذایی تولد. با توجه به کیفیت و تخصص طبیعت از, غذا, این یکی از بهترین معاملات در شهرستان.

چگونه در مورد بهره گیری از یک بادبان در روز تولد شما ؟ اتمام کاتالینا بیان و دریافت رایگان خود را دور سفر بادبان به جزیره کاتالینا که می تواند به ارزش $75. کاتالینا بیان است که در طول سال قایق خدمات به جزیره کاتالینا تا 30 دور سفر خروج روزانه و سفر حدود یک ساعت. خروج از ساحل طولانی سان پدرو و دانا پوینت به بنادر آوالون و دو بندرگاه. سوار به صورت رایگان در روز تولد خود را, شما باید ثبت نام آنلاین در کاتالینا بیان سایت.

· شما بلافاصله دریافت یک ایمیل تایید خود را با رایگان تولد منتقل می کند.

· قبل از سفر خود را در قایق رزرو آنلاین و یا تماس بگیرید (800) 995-4386. تولد خود را ارتقاء کد موجود در تولد عبور باید وارد شود برای رزرو آنلاین و یا ذکر شده در زمان رزرو از طریق تلفن.

· چاپ و آن را روز تولد خود را با تصویب و معتبر عکس I. D. به کاتالینا اکسپرس بلیط پنجره در روز تولد خود را و هاپ روی کاتالینا بیان به جزیره کاتالینا!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.