بالا یابد و در خیابان عجایب

[ad_1]

عجایب خیابان معروف است هیپی خیابان در کاتماندو. نام اصلی خیابان بود Jhochlen Tole اگر چه در دهه های 1960 و 1970 این سایت تبدیل به یک پاتوق و محل هیپی و عجیب و غریب به نام به آن داده شد.

این خیابان معروف بود و هنگامی که آرام گوشه ای در کاتماندو که در آن حشیش یک نوع اعتیاد علف هرز فروخته شد. این است دلیل هیپی در طول این روزها دوست داشتم جای. در نپال استفاده از علف های هرز مانند حشیش یا گنجه بخشی از یک عمل دینی. عجایب خیابان در نظر گرفته شد بهشت برای هیپی.

شما می توانید پیدا کردن کالاهای مختلف فروخته شده در این منطقه است. بهترین چیز در مورد این هیپی خیابان است که به جای بسیار ساکت تر از جاهای دیگر در کاتماندو. این شهر شناخته شده برای آن سر و صدا اما وقتی که می آید آن را از عجایب خیابان شما می توانید فروشگاه در یک فضای صلح آمیز است.

خرید در کاتماندو دمدمی خیابان شما را با کیفیت خوب در می یابد در یک معامله است.

چه برای پیدا کردن در خیابان عجایب

موارد مد

از آنجا که 1970s, خیابان است که از طرف فروشندگان خیابانی فروش اقلام مد از خودخوانده لباس دست باف زیورآلات و لوازم جانبی لباس زیر فانتزی لباس و کیف و روانی زیور آلات فانتزی هیپی موارد, مو لوازم جانبی و بسیاری دیگر.

این موارد مد ارزان تر هستند از کسانی که به فروش می رسد در Thamel. شما همچنین می توانید پیدا کردن با کیفیت بالا و انواع pashmina. محبوب نپال پارچه در برخی از مغازه ها در امتداد تی Freak خیابان..

رستوران ها و Eateries

شما می توانید لذت بردن از سنتی نپال مواد غذایی در رستوران ها و eateries در امتداد کشش از عجایب خیابان. رستوران مانند کافه آدم برفی و جهان وطنی هستند بهترین مکان برای خوشمزه نپال مواد غذایی است.

در صورتی که شما می خواهید برخی از جنوبی, هندی, مواد غذایی, شما می توانید رستوران آناند که در آن آنها در خدمت Dossa نوع ترد کرپ و همچنین idlis. البته انتظار می رود برخی از سس تند, با آن است.

هتل ها و لژ

اقامت در کاتماندو? شاید شما می خواهید به سعی کنید این خیابان بزرگ در معاملات اقامت در هتل و لژ. وجود چندین هتل ها در اینجا مانند هتل Saugat رویال پارک, مهمان خانه, Nippon, مهمانخانه, هیمالیا, مهمانخانه, اسیایی, روز تعطیل, هتل, کمی بال و اقامت گانش هتل.

برای Freak خیابان لژ وجود دارد مهتاب, تسلیم, آناپورنا, تسلیم, خانه سبز, تسلیم, Daulagiri تسلیم جدید به یاد ماندنی, تسلیم, زرد, تسلیم, بتکده, تسلیم, La Casa تسلیم و قرن تسلیم.

هر زمان که شما بازدید کاتماندو, نپال فراموش نکنید که به صرف برخی از زمان در طول عجایب خیابان و کشف برخی از هیجان انگیز گنجینه های از کشور است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.