بالا 10 ارزان مکان برای غذا خوردن در والت دیزنی جهانی

[ad_1]

ناهار خوری یکی از بزرگترین و سریعترین تخلیه کیف پول خود را هنگامی که شما در تعطیلات در دیزنی. مردم را به خوردن و دیزنی طول می کشد استفاده کامل از این دانش ارائه شده توسط رستوران ها در فقط در مورد هر گوشه و بیشتر از آن بسیار شدت قیمت. اما ممکن است برای پیدا کردن مکان های متعددی در داخل دیزنی به خوردن ارزان با یک بیت از حفر.

پادشاهی سحر و جادو

— خیابان اصلی پخت فروشگاه بهترین گزینه برای نیش از صبحانه. آنها را پخته محصولات در 2-3 قیمت دلار در محدوده و همچنین به عنوان یک صبحانه quiche یا پنیر با میوه حدود 4 دلار است. شما همچنین می توانید گرفتن ساندویچ در زمان ناهار برای یک قیمت مناسب و معقول به عنوان به خوبی.

— کلمبیایی هاربر خانه گیاهی فلفل قرمز و صدف آبگوشت. شما می توانید یک کاسه سوپ برای حدود 5 دلار وجود دارد. آنها همچنین پیشنهاد صفر ترانس چربی غذاهایی مانند کتلت مرغ و ماهی سرخ شده به عنوان سالاد و ساندویچ.

– شما همچنین می توانید ناهار خوردن در اشعه کیهانی را دریافت و دوار جهت کباب کردن مرغ, مرغ با پوره سیب زمینی و سبزیجات برای حدود 9 دلار است. آنها همچنین باید پیچد و ساندویچ, سالاد, کباب, دنده, همبرگر و هات داگ, در میان چیزهای دیگر. ناهار و شام تنها اما سرگرم کننده با animatronic گروه از بیگانگان.

حیوانات پادشاهی

— Kusifiri قهوه خانه و نانوایی است بهترین شرط بندی شما برای صبحانه خوردم. ماست و میوه فنجان اجرای حدود 2-3 دلار و کلوچه و شیرین رول اجرای شما در مورد 3-4 دلار است.

— برای kiddies Pizzafari است مورد علاقه و مناسب ارائه می دهد انتخاب های غذایی مانند پیتزا, ساندویچ مرغ, اسپاگتی و کوفته و حتی کره بادام زمینی و ساندویچ ژله.

— Anadupur مواد غذایی محلی کافه ارائه می دهد رول تخم مرغ و برنج سرخ شده کمتر از 4 دلار و همچنین, بنابراین اگر شما اتفاق می افتد به مانند غذا شرقی از این امر می تواند نقطه ای برای شما.

Epcot مرکز جهانی

— الکتریکی چتر رستوران جایی برای رفتن در داخل پارک پروازی اپکوت اگر شما به دنبال برای صبحانه, ناهار و یا شام. وعده صبحانه burritos در صبح نان تست فرانسوی و حبوبات و نان ساندویچ. پس از 11 ناهار و شام خدمت کرده است و در این راه از مرغ مناقصه پیچد و همبرگر.

– اگر شما اشتیاق برای سبک ژاپنی, غذا, شما نمی توانید به اشتباه در یاکیتوری خانه. آن را مقرون به صرفه ارائه می دهد و تا گوشت و مرغ کباب سبزیجات و برنج و مورد علاقه شخصی من سوشی!

استودیوهای هالیوود

— استودیوهای هالیوود است که بسیاری از مقرون به صرفه مکان برای خوردن اما یکی که در آن شما می توانید پیدا کردن صبحانه و ناهار و شام همه نورد را به یکی خواهد بود ABC هنر. فکر می کنم معمولی فست فود و این چیزی است که شما را خوردن. صبحانه بلغور جو دوسر و میوه و تخم مرغ و پنیر شیرینی. ناهار چیزهایی مانند چیزبرگر و سیب زمینی سرخ کرده, پیچد, کتلت مرغ و دیگر معمولی آمریکایی کرایه.

– اگر نیست که کت و شلوار علاقه داشتن به خود را شما می توانید استودیو پذیرایی Co. Flatbread کوره. برای وعده های غذایی زیر 7 دلار نمی تواند آن را ضرب و شتم. سفارش کبابی مرغ یا گوشت خوک کشیده, یونانی, سالاد مرغ و کاری ادامه داده اند. هر آنچه که شما جوانه های چشایی اتفاق می افتد برای پیدا کردن جذاب است.

بنابراین وجود شما آن را دارند. 10 از برخی از حداقل هزینه مکان برای غذا خوردن در داخل والت دیزنی جهان. متعدد دیگر وجود دارد مقرون به صرفه مکان از دوره و پس از آن بسیاری نه چندان مقرون به صرفه هستند. اما این باید یک نقطه شروع عالی برای شما به طوری که هیچ کس به مرگ گرسنگی خود را بزرگ تفرج!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.