بالا 10 چیزهایی که در آتلانتا و جورجیا

[ad_1]

آتلانتا است که در یک شهر شلوغ و هیجان از آن فعالیت های تجاری چیزی است که ترجیح داده می شود. آتلانتا ارائه شده است که شما در حفظ و اشتیاق برای بیشتر. خانه بزرگترین آکواریوم مرکز عروسکی, هنر, و خیلی بیشتر. شما می توانید خودتان را بیشتر خوب آن را به اتمام!

  1. گرجستان آکواریوم: واقع در مرکز شهر آتلانتا در نزدیکی گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک المپیک از گرجستان آکواریوم بزرگترین در جهان است و بیش از 500 گونه های موجودات دریایی از سراسر جهان است. این آکواریوم جادویی دارای ظرفیت بیش از 10 میلیون گالن در هر دو تازه و دریایی آب است و یکی از معدود مکان هایی در جهان که باید ببینید.
  2. آتلانتا تاریخچه مرکز: آتلانتا تاریخچه نمایش مرکز غنی و یاد تاریخ و میراث فرهنگی شهرستان بزرگ است. آن است که واقع در قلب تاریخی Buckhead و میزبان برنده جایزه نمایشگاه, سخنرانی, تاریخچه برنامه ها و جشنواره های سالانه. مرکز خانه به آتلانتا تاریخچه موزه که یکی از بزرگترین موزه ها در کشور است.
  3. مرکز عروسکی هنر: این نهاد یکی از جذاب ترین مکان بود. آن را با تمرکز بر آموزش روشنگر و سرگرم کننده کودکان و بزرگسالان با استفاده از هنر باستانی به نام عروسکی. مرکز واقع شده است و در قلب این شهر در Midtown و آن را از میان چند عروسک خیمه شب موزه ها در جهان است. یکی از دلایل شما باید آن را چک کنید.
  4. مارتین لوتر کینگ جونیور ملی سایت تاریخی: این سایت ایجاد شده بود برای ادای احترام و بزرگداشت یاد رهبر جنبش حقوق مدنی; مارتین لوتر کینگ جونیور از آن در سال 1980 تاسیس شد و این خانه به چندین ساختمان که تا به حال تاثیر زیادی در زندگی یاد کرد. مرکز گسترش برای حدود 35 هکتار است و یک جای خنک برای دیدن اگر شما تا به حال به خودتان پیدا کنید در آتلانتا.
  5. موزه طراحی: این موزه است که آیا بهترین خود را برای روشنگری و آموزش بینندگان خود را به درک و قدردانی از طراحی. آن واقع شده است در درخت هلو خیابان در قلب مرکز شهر آتلانتا. موزه, نمایش, نمایشگاه ها و انجام برنامه های که پوشش تمام جنبه های طراحی از جمله معماری و صنعتی و طراحی محصول, گرافیک, مد, و غیره.
  6. حوزه آبخيز در Peachtree: تاریخی Brookwood تپه خانه به رستوران که تولید برنده جایزه غذاهای; آبخيز در Peachtree. طراحی شده توسط صاحبان آن امیلی Saliers و راس جونز به شکل یک ترکیب زیبا است که ترکیبی از سنت جنوب با سبک معاصر است. رستوران میزبان ویژه برنامه های; مانند مرغ سوخاری چهارشنبه به نگه داشتن چیزهای در ظاهر.
  7. به ناحیهای در شمال غربی پارک: ناحیهای در شمال غربی پارک واقع شده است در بین ویرجینیا ارتفاعات محله و Midtown از آتلانتا. آن است که فرهنگی و تفریحی فضای استفاده شده توسط شهر و امتداد آن را برای بیش از 189 هکتار است. این پارک پس از خدمت به عنوان یک میدان بیس بال و یک زمین فوتبال است, اما از آن است که در حال حاضر گریز فضایی که در آن شهروندان از شهر می توانید استراحت و تازه کردن.
  8. Michael C. کارلوس موزه: این هنر موزه دارای یکی از بزرگترین باستان مجموعه هنر در جنوب شرقی. آن است که واقع در منطقه تاریخی از پردیس اصلی این دانشگاه اموری در یک ساختمان طراحی شده توسط معمار معروف میشل گور. آن را تا بیش از 16 ، 000 مجموعه از اشیاء باستانی و قطعات از سراسر جهان است.
  9. موزه بالا از هنر: یک موزه با بیش از 14 ، 000 مجموعه از هنر است که یکی از شما باید از دست ندهید ، موزه بالا از هنر واقع در Peachtree خیابان و خانه ها مجموعه ای از 19th و 20th century هنر در سراسر جهان است.
  10. مورفی: واقع در ویرجینیا کوهستانی محله این رستوران شده است یکی از مورد علاقه های شما محلی برای بیش از سه دهه است. آن را چک کنید, آن را یکی از بهترین نقاط ناهارخوری در منطقه است.

لذت بردن از این شهر و غنای خود را در تاریخ به عنوان نشانه ها و مکان های دیگر داستان. نگاه کردن https://www.partybus.com/rentals/atlanta/ga/united-states فوق العاده سوار دور شهر.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.