بالا 5 مدارس پرستاری در ایالات متحده آمریکا

[ad_1]

یک حرفه ای در پزشکی است که یک راه برای تبدیل شدن به یک قسمت با ارزش از جامعه محلی خود و جامعه به عنوان یک کل. گزینه های بسیاری برای اشتغال و رضایت شخصی وجود داشته باشد در زمینه پزشکی است. وجود مشاغل مانند پرستاری رادیولوژی حجامت ، که از طریق آن مردم می تواند کمک به حوزه بهداشت و درمان و پزشکی بدون نیاز به سرمایه گذاری های متعدد در سال در یک کالج پزشکی برای تبدیل شدن به یک پزشک. پرستاری پزشکی شغل است که سودآور است و بسیار انجام. در حال حاضر وجود دارد این است که تقاضا برای حضور در بهترین دانشکده پرستاری به منظور بالا آموزش پرستاری در دسترس است.

برخی از مردم فکر می کنم این نوع از مشاغل نمی نیاز به هر نوع آموزش و پرورش و که شما می توانید شروع به کار در این حرفه با کمی در کار آموزش. هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد کار بر روی دیگر مردم باید آگاه در مورد چگونه بدن انسان کار می کند و روش به دنبال داشته باشد. پرستاری ارائه برنامه های لازم پس زمینه و مجموعه ای از مهارت های برای ورود به این رشته تخصصی می شود و آماده به کار شایستگی. این برنامه ارائه آموزش در زیست شناسی, آناتومی, فیزیولوژی و درک درستی از پزشکی دستگاه شما استفاده خواهد شد به صورت روزانه. در زیر برخی از بالا کالج در ایالات متحده آمریکا برای پرستاری:

دانشگاه جانز هاپکینز:

واقع در بالتیمور دانشگاه جانز هاپکینز است که شناخته شده برای آن دانشکده پرستاری و Bloomberg School of Public Health – هر دو مشهور در ارائه صدر در آموزش بهداشت. رتبه # 1 در کشور هاپکینز در نظر گرفته شده است یکی از برجسته مدارس برای آموزش پرستاری. آن است که یکی از دریافت کنندگان کمک های مالی برای تحقیقات از NIH دریافت حدود 7 میلیون دلار در بودجه هر سال. بالتیمور پر جنب و جوش و artsy شهر با مقدار زیادی انجام دهید و سایت های مانند ملی آکواریوم و بالتیمور اسکله.

دانشگاه پنسیلوانیا:

دانشکده پرستاری واقع در فیلادلفیا و بهترین و شناخته شده برای آن فارغ التحصیل پرستاری و پرستاری کودکان برنامه های. آنها رتبه شماره یک در این کشور در کارشناسی ارشد's آموزش و پرورش در زمینه هایی مانند پزشکی / جراحی پرستاری پرستاری بیهوشی پرستاری و مامایی. آنها ارائه برنامه های متعدد از لیسانس از طریق یک دکترای پرستاری. واقع در شهر تاریخی فیلادلفیا این مدرسه است که احاطه شده توسط رستوران ها و موزه ها و باشگاه ها و تئاتر. به عنوان یک آیوی لیگ مدرسه پن دانشکده پرستاری دارای جای خود را بصورتی پایدار و محکم در این لیست است.

دانشگاه واشنگتن

در نظر گرفته شده یک پیچک نهاد دانشگاه واشنگتن دانشکده پرستاری در سیاتل شناخته شده است برای ارائه عالی آموزش و پرورش در هر دو کلی پرستاری و پرستاری مامایی. دانشگاه's بودجه پژوهش است که یکی از بالاترین در آمریکا صدها نفر از دانش آموزان گله در اینجا هر سال به ثبت نام در برنامه های پرستاری. در علاوه بر این به پرستاری وجود دارد برنامه های بهداشت عمومی, دستیار پزشک, داروخانه, کاردرمانی ، فارغ التحصیلان این مدرسه هستند بسیار پس از دنبال و پول خوبی را. سیاتل یک شهرستان است که ترویج فضای زندگی و اکتشاف محیط طبیعی از واشنگتن است. پیاده روی, دوچرخه سواری, ماهیگیری و قایقرانی در حال تمام سرگرمی های بسیار محبوب در این منطقه است.

دانشگاه کالیفرنیا – سان فرانسیسکو

بهترین فارغ التحصیل پرستاری دانشگاه کالیفرنیا سیستم واقع در سان فرانسیسکو است. تمرکز صرفا بر بهداشت و, علوم پزشکی, دانشکده پرستاری واقع در Parnassus همراه با دانشکده های دندانپزشکی و پزشکی و داروسازی و علوم پزشکی. دانشگاه بهترین و شناخته شده برای آن's نوآورانه تحقیقات پزشکی خدمات عمومی و مراقبت از بیمار است. تخصص های پرستاری شامل پرستار پزشک اعصاب و روان / بهداشت روانی و علم پیری شناسی / طب سالمندان. سان فرانسیسکو است متنوع و پویا شهرستان با معروف trolly سیستم و مکان های شگفت انگیز به مانند بازدید از Fishermans Wharf, چینی, اتحادیه میدان و قلنبه – فقط به نام چند. کشف گلدن گیت پارک و پل معروف در فرد در حالی که کاوش در این بسیار تحسین مدرسه.

دانشگاه کارولینای شمالی:

دانشگاه کارولینای شمالی-دانشکده پرستاری و دانشکده بهداشت عمومی به رسمیت شناخته شده است استثنایی برای آموزش و پرورش ارائه آنها در منطقه چپل هیل کارولینای شمالی. به طور مداوم در بالای رتبه بندی 10 آنها ارائه مدارک تحصیلی از لیسانس به دکتری رتبه # 4 به طور کلی در سال 2012 آنها در تخصص اعصاب و روان / بهداشت روانی پرستار متخصص بالینی, پرستاری, خدمات, دولت, اطفال پزشک پرستار و پزشک پرستار. واقع در زیبا چپل هیل سایت های محلی عبارتند از افلاک نما, باغ گیاه شناسی, سینما و هنر, موزه ها و دوره های گلف. جنوب پخت و پز فراوان و منطقه تاریخی ارائه می دهد بیرون و خانه تاریخی تور.

آموزش و پرورش در پرستاری از بالا رتبه دانشگاه یا کالج می توانید سرعت بخشیدن به زندگی حرفه ای خود را و آن را آسان تر برای به دست آوردن یک کار خوب پرداخت موقعیت در شهرستان از انتخاب شما. فقط سعی کنید برای به دست آوردن یک دست احساس برای کالج قبل از اینکه شما می گویند بله. هر یک از دانشگاه های ذکر شده ارائه بالا پرواز آموزش و پرورش و باز کردن درب به یک معتبر و رضایت شغلی در پرستاری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.