بالی اندونزی, هتل های 5 ستاره – 5 بالا توصیه می شود هتل های لوکس

[ad_1]

جزیره زیبای بالی دریافت مسافران از سراسر جهان با یک ترکیب فوق العاده دیدنی از, گرمسیری, محیط, بزرگ فرهنگی تجربه و پر جنب و جوش, مدرن, زندگی شهرستان. این جزیره نقاط مختلف اعم از قابل توجه آن سازه به آن بینظیر چشم انداز طبیعی آن شب شیک زندگی است. متعدد وجود دارد بالی هتل های لوکس. در اینجا پنج توصیه می شود هتل لوکس:

COMO Shambhala املاک Ubud

این COMO Shambhala و مستغلات است که همه چیز در مورد جوانی از بدن, ذهن و روح است. این indulgant عقب نشینی پنهان در میان لذیذ سبز ریه های بالی سنتی جوش قابلمه Ubud. هتل 31 فوق العاده ذوق مهمان تسهیلات ترکیبی از لوکس مدرن و سنتی چوب ساج و مواد. هنگام ناهار خوری و یا زمانی که غرقه شدن در امکانات سلامتی و فعالیت در اینجا منحصر به فرد با توجه به خود را می خواهد و نیاز دارد.

شهیار بالی Ubud

Tucked دور در دامنه کوه در دیدنی سبز طبیعی از Ubud, شهیار بالی باعث واقعا منحصر به فرد دور شو. این خانواده متعلق به هتل بوتیک طول می کشد در یک سبک سنتی بیرونی هر چند فضای داخلی immaculately مدرن و لوکس با مبلمان سنتی. وجود دارد فقط 11 مهمان اقامت در اینجا هر کدام با یک استخر خصوصی. کاربران همچنین می توانید افراط خود را در هتل شگفت انگیز درمانی اسپا و رستوران ناهار خوری خوب.

Desa Seni, Canggu

بر خلاف بسیاری از دیگر مدرن پنج ستاره استراحتگاه در بالی این Desa Seni منحصر به فرد شبیه به یک سنتی بالیایی ایجاد کرد از سر تا پا. مجموعه ای فوق العاده, ساحل, هتل, احاطه شده توسط مزارع برنج و فقط درایو کوتاه از Seminyak. وجود دارد فقط 12 لوکس مهمان ویلاهای آرامش بخش آبگرم, آب شور, دامان, استخر, رستوران, و مقدار زیادی از فعالیت های موجود.

Ubud, باغهای معلق بالی Ubud

Nestled در دیدنی های شیب دار و تپه Ubud, باغهای معلق بالی مشرف به رودخانه Ayung تنگه. اما هر چند که nestled در خوب و با شکوه سبز, این اولین بار نرخ هتل های برتر آخرین بالی طراحی.وجود دارد تنها 38 مهمان اتاق خصوصی با شیرجه رفتن در استخر و با شکوه چشم انداز. اضافه کردن به فضای بسیار خوبی است هتل آبگرم و مرکز سلامتی و رستوران مشهور.

این Elysian بوتیک ویلا, هتل, Seminyak

به زیبایی مجموعه ای در میان شکوه بالی باغ با خوشبو نسیم دریا این Elysian بوتیک ویلا هتل ارائه می دهد منحصر به فرد عاشقانه والنتاین. وجود دارد فقط 26 لوکس ویلاهای خصوصی در اینجا هر کدام با استخر خصوصی خود را. این پنج ستاره بوتیک هتل دارای یک مرکز تناسب اندام, نشست اتاق و یک رستوران.

لوکس ترین هتل های بالی لزوما هتل ساحل. بی شماری وجود دارد استثنایی هتل ها در میان نفیس چشم انداز طبیعی Ubud و برای مثال های بی شماری فوق العاده برجسته هتل ها در شهر و منطقه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.