بالی در مختصر – نهایی مختصر راهنمای سفر

[ad_1]

بالی است که یک مقصد ارائه بسیار به مسافر که یک راهنمای مختصر توضیح برخی از جنبه های این جزیره کمک خواهد کرد به کشف بسیاری از گزینه های و امیدوارم با کمک و تعطیلات خود را انتخاب کند. هر تعطیلات است که در مورد به حداکثر رساندن زمان خود را حتی در صورتی که به سادگی به معنی آرامش و انجام هیچ چیز نیست. شما هنوز هم می خواهید برای رسیدن به اهداف به شما در تنظیم در بهترین راه ممکن است و ترک با اعتقاد به این که شما حداکثر تجربه خود را. به منظور کمک به شما در دستیابی به این اهداف من وارد یک مختصر توضیحی راهنمای شمار از گزینه های جزیره بالی را ارائه کرده است.

Amed

این یکی از بالی بهترین راز نگه داشته است. Amed میزبان برخی از جزایر دلربا ترین سواحل در یک کشور صلح آمیز و کاملا محیط آرامش بخش. با بسیار کمی در رفتن با توجه به شب زنده داری این است که مقصد مناسب برای خانواده ها و مسافران است.

Amlapura

Amlapura اصلی شهر در کرنگسم ریجنسی و خانه را به برخی از جزایر ترین جاذبه های کشنده از جمله Tirta Gangga (آب قصر).

Asahduren

بالی میخک کشت و زرع واقع در 20 کیلومتری داخلی از نگارا. شکوه سبز جسورانه از کشت و زرع است و دید فوق العاده ای.

برات پارک ملی

بالی بزرگترین پارک ملی واقع در سمت غربی جزیره و اشغال حدود 10 درصد از جزایر زمین جرم است. این پارک در نظر گرفته شده است آخرین پناه از یکی از پرندگان در معرض خطر در جهان بالی سار.

Bangli

Bangli ارائه می دهد قابل توجه منظره کوه و دریاچه Batur. واقع صدها متر بالاتر از سطح دریا نسیم در Bangli است که هر دو خنک و با طراوت است.

بنجر

ارائه یک فرصت نادر را شاهد cockfighting (برای کسانی که دوست دارند که نوع از چیزی) Banjar نیز ارائه می دهد فرصتی برای تجربه این مناطق فوق العاده چشمه های آب گرم.

Batubulan

Batubulan روستای هنری روستایی منطقه در قسمت غربی Glanyar بردارند. معروف است برای هنری ‘برکت رقص’ از Barong. روستای پایدار هنری صنایع دستی منبت کاری و سنگ sculpturing.

Bedugul

این است که یک روستای کوچک در کوه ها بین مناطق شمالی و جنوبی بالی.

Besakih معبد

به رسمیت شناخته شده به عنوان مهم ترین و مقدس ترین معبد در بالی. شناخته شده به عنوان مادر معبد Basakih می توان نمایش های دیدنی و جذاب از گرمسیری احاطه کرده است.

Blahmantung آبشار

این بکر آبشار واقع شده است در Pupuan منطقه تبنن. با بالاتر از متوسط بارندگی در این منطقه بسیار حاصلخیز است. ارائه می دهد محل ایده آل برای یک خنک کننده شیب در آب روشن در زیر می افتد.

باغ گیاه شناسی

یک گیاه شناسان لذت! Eka Karya باغ گیاه شناسی در Bedugul تاسیس شد و در سال 1959 و جوانترین و در عین حال بزرگترین از چهار اندونزی باغ گیاه شناسی.

کاندی Dasa

کاندی Dasa واقع شده است در کرنگسم ریجنسی فقط 10 دقیقه از Tenganan villiage. در ابتدا یک دهکده ماهیگیری آن به تازگی دستخوش یک تحول سريع به رونق گردشگری حوزه.

Celuk

واقع در زیر منطقه از Sukawati, Celuk در نظر گرفته شده است از طلا و نقره صنایع دستی در بالی.

دنپاسار

دنپاسار شهر پایتخت بالی با جمعیت یک و نیم میلیون نفر. تعدادی از بالی بهترین موزه واقع در جزایر سرمایه است.

Garuda Wisnu Kencana

جزایر اصلی فرهنگی پارک بازی در صفحه اصلی به یک مجسمه غول پیکر از ویشنو نصب شده بر روی خود سوار است که نیمی انسان و نیمی Garuda پرنده.

Gianyar

این Gianyar ریجنسی مشهور است برای آن هنر و فرهنگ است. برای تصدیق آن مناظر طبیعی شکل کوه به ساحل.

Gilimanuk

این است که بندر اصلی برای ترافیک بین بالی و جزیره جاوا. بندر واقع در غرب نگارا.

گوا گئجه

گوا گئجه یا “فیل غار” است به نام برای شکل ورودی آن. یک ماهرانه حک شده تصویر از حلق آویز, برگ, سنگ, حیوانات, اقیانوس, امواج و شیطانی humang شخصیت های در حال اجرا از دهان است.

گوا Lawah

نام داده شده به یک غار مسکونی توسط هزاران نفر از خفاش ها است که صرف بیشتر وقت خود را حلق آویز از سقف. آن را نیز به یکی از مقدس ترین معابد در بالی, Pura گوا Lawah.

Jimbaran

Jimbaran است و یک دهکده ماهیگیری است که همچنین خانه های برخی از بهترین هتل ها در جهان است. سواحل Jimbaran اندود شده با صدها نفر از رستوران غذاهای دریایی.

Kintamani

روستای کوه چشمگیر با دیدگاه های پانوراما فرم فلات بالای کوه Batur.

Klungkung

این یک قسمت است که دارای جایگاه ویژه ای در بالی تاریخ و فرهنگ. هنگامی که خانه را به پادشاهان Klungkung و نجیب زادگان است که موسیقی و فرهنگ و هنر است که رشد وجود دارد امروز.

کوتا

شاید قابل تشخیص ترین محل در بالی. این beachside حوزه شناخته شده است به عنوان مرکز فعالیت های شبانه در بالی. آن را نیز پر رونق خرید منطقه با خطوط از مغازه ها و بوتیک ها و گالری عکس.

دریاچه Batur

این وسیع ترین دریاچه در بالی و احاطه شده است با شکوه و دیدنی از مناظر. به عنوان یک مکان مقدس توسط مردم بالیایی بازدید کنندگان می توانید لذت بردن از چشمه های آب گرم در نزدیکی.

دریاچه Bratan

واقع در Bendugul دریاچه Bratan دومین دریاچه در بالی. نمایش خیره کننده دیده می شود از دریاچه پورا Ulun Danu معبد در آن ساحل.

Lovina

Lovina, ساحل و 12 کیلومتر کشش از ساحل به طرف غربی سینگراجا در شمال بالی. Lovina در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان بهترین نقطه در جزیره بالی.

کوه Agung

Agung است بالی بالاترین قله کوه. اعتقاد بر این است که خانه خدایان در فرهنگ بالی. بالی مقدس ترین معبد, مادر, معبد Besakih نشسته در دامنه های آن است.

نگارا

نگارا بهترین و شناخته شده برای معروف گاو نر نژاد است. این منطقه از راه دور است و به ندرت بازدید گردشگران و ارائه می دهد یک نگاه اجمالی از واقعی بالی.

Nusa Dua

Nusa Dua خانه را به بزرگترین های بین المللی پنج ستاره استراحتگاه در بالی. صلح آمیز از فضای آرام و با آرامش سواحل این موقعیت مناسب است به فهیم مسافر.

Nusa Ceningan

این منطقه است خانه را به بالی بزرگترین مزارع جلبک دریایی.

Nusa Lembongan

یک جزیره کوچک واقع 20-کیلومتر کردن ساحل شرقی بالی. جزیره شناخته شده است به عنوان یک “جزیره ویرجین’ با آب شفاف و محلی جلبک دریایی کشاورزی. همچنین مشهور جهان برای کیفیت آن گشت و گذار می شکند.

Nusa Menjangan

این غواصی جزیره شمال غرب سواحل بالی و منحصر به فرد به مجموعه ای از تعداد غواصان در روز است.

Nusa Penida

یکی دیگر از بالی جزایر کوچکتر که مشهور است شانس دیدن کوسه ها و لاک پشت ها و آن صخره سیستم شفاف دید.

Nusa Serangan

بهتر شناخته شده به عنوان لاک پشت جزیره این جزیره کوچک استفاده می شود به عنوان یک لاک پشت پناهگاه. مردم محلی خانه لاک پشت تخم مرغ در هدف ساخته شده کلبه تا زمانی که از تخم در آمده و منتشر شده است.

Padangbai

این است که یک روستای کوچک ماهیگیری در شرق بالی. آن است که به خوبی شناخته شده برای زیبا سواحل شنی سفید.

Sengeh میمون جنگل

واقع در جنوب غرب بالی این بخش کوچک از جنگل مشهور است برای آن پستاندار جمعیت که هر دو ساکن درختان و معبد محلی.

Sanur

Sanur یکی از بالی بزرگترین سنتی روستاها و خوبی تاسیس منطقه توریستی. به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از بالی بهترین غواصی و غواصی مکان.

Seminyak

Seminyak است که به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود بالی اولین مقصد توریستی با آن آرام درخواست اسکان در سطح جهانی و افسانه رستوران ناهار خوری خوب.

سینگراجا

هنگامی که شهر پایتخت بالی سینگراجا شد بندر اصلی در طول هلندی اشغال جزیره و حفظ قوی استعماری احساس.

تبنن

ریجنسی از تبنن به دراماتیک معبد تنه بسیاری است که بهتر است به عنوان شناخته شده ترین عکس معبد در بالی.

Tanah Lot

این یکی از محبوب ترین مکان های مورد علاقه در بالی. تنه بسیاری به بالی چشمگیر ترین اقیانوس جلو معبد هندو.

Tanjung Benoa

یک منطقه زیبا از بالی بهترین شناخته شده برای آن تعداد زیادی از کف دست نارگیل. این یکی از بالی کامل ترین آب-مکان های ورزشی.

Tegallalang

Tegallalang عمده هنر و صنایع دستی در محل با چشم انداز از لایه مزارع برنج.

Tulamben

این است که یک شهر کوچک در سواحل شمال شرق بالی. آن است که در جهان مشهور معروف آن شیرجه سایت که شامل فوقالعاده متنوع زیر آب سیستم سازگار با محیط زیست به ویژه در اطراف خراب از آزادی Glo یک ارتش ایالات متحده حمل و نقل کشتی torpedoed با زیردریایی در سال 1943.

Ubud

Ubud, بهترین و شناخته شده به عنوان بالی مرکز, هنر, صنایع دستی, رقص و موسیقی است. دیدگاه های دیدنی و جذاب از تراس مزارع برنج آن را به یکی از بالی پر بازدید ترین مقصد.

Uluwatu

این سایت معروف آن شکوه صخره بالای صفحه نمایش و شکستن گشت و گذار. با آن دیدنی معبد مشرف به آبی روشن آب اقیانوس زیر. تعداد زیادی از میمون های ساکن این منطقه است.

امیدوارم این مختصر نگاهی به جزیره بالی به شما کمک خواهد کرد با برنامه ریزی سفر بعدی خود را. با چیزهای زیادی برای انجام و پس از زمان کمی آن را بسیار توصیه می شود به جلو برنامه ریزی و لیست برخی از عناصر کلیدی شما می خواهم به ترکیب خود را بالی تعطیلات. هر چه انتخاب خود من هیچ شکی ندارم که زمان خود را صرف در این جادویی تکه از بهشت خواهد بود ارزشمند برای همیشه لطفا برای.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.