برترین هتل های دبی – برای دیدار با انتظارات خود را برای اطمینان حاصل کنید

[ad_1]

دبی یکی از هفت امارت امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) در اکثر درآمد خود را از گردشگری است. آن را تبدیل به جهان مشهور از طریق خود دولت واقعی پروژه های, همایش, ورزش, حوادث و توسعه است. افزایش توجه به توسعه همزمان با ظهور آن به عنوان یک کسب و کار جهان hub شده در مجموع نشان داده شده خوب پیشرفت در کشور است.

استقرار تعداد زیادی از هتل های دبی به منظور ایجاد ترتیبات برای مسکن از افزایش تعداد گردشگران صورت گرفته در دهه گذشته است. ده هتل ها در دبی با ویژگی های خاص ذکر شده در زیر:-

1. مدینه جمیرا

این رفت و آمد مکرر مسکن را فراهم می کند به خشم گسترده ای از بازدید کننده هدف قرار دادن هر کس از مدیران به تعطیلات خانواده. این یک هتل بزرگ با 20 رستوران ها برای تهیه هر سلیقه سایت و تئاتر السوق برای خرید. آن نهفته است نزدیک به ظهور ‘جدید دبی’ منطقه.

2. پارک هایت دبی

این اولین حق بیمه مارک اموال هایت در خاورمیانه است. آن است که تنها در فاصله پنج دقیقه از فرودگاه در قلب شهرستان. آن است که مخلوطی از عربی و آفریقایی,, طراحی, طراوت یک تغییر در آسمان خراش زده دبی مشرف به نهر در یک طرف و نهر باشگاه گلف ،

3. Emirates Towers Hotel

کلاسیک لمسی است که هنوز هم حفظ شده توسط این هتل است. آن است که بسیار محبوب در میان مسافران کسب و کار که گاهی به آن همواره خوب خدمات طراحی و رستوران. آن است که در یک فاصله کوتاه رانندگی از فرودگاه تنها نیم ساعت از جمیرا, ساخت, سفر, شرق و غرب قابل تحمل است.

4. دبی

درست است صمیمی عقب نشینی با منحصر به فرد ساحلی جزیره واقع din قلب شهرستان. معروف است برای اروپایی ناهار خوری شیک. شما صرف شب در اینجا با بهره گیری از برخی از جهان برتر خرید ناهار خوری و شب زنده داری. آن است که در مجاورت مونتگمری و امارات از باشگاه گلف.

5. Grosvenor House دبی

این تفسیر مدرن از نام پا در تعالی. بررسي فايلهاي خود را پر اب و تاب بودا بار روی زمین است که تقریبا معادل شیشه کلیسای جامع به مصرف. این هتل در واقع یک نقطه عطفی برای لوکس.

6. Le Meridien Mina Seyahi

هر چند از آن است که قابل توجه ترین از همه, هتل های دبی, اما در عین حال آن مشهور است برای آن قیمت و خانواده سرگرم کننده است. این ارائه می دهد مشتریان خود بسیاری تفریحی فرصت باز کردن به یک استخر و یک زمین چمن با دریا و دو نفر خارج از این رسانه ها هستند ایده آل برای نوشیدنی و شام. این مکان در قلب ‘جدید دبی’ ادامه خواهد داد به انجام این کار به خوبی با خارج از کشور بازدید کنندگان است.

7. Dubai Marine Beach Resort

آن را نیز نمرات خوبی برای محل آن است. این یکی از استراحتگاه که در آن شما می توانید ببینید ملایم جزر و مد زني ساحل. این محل که در آن شما می توانید در سراسر مناظر و صداها را از طبیعت قابل توجه غروب و شکوه و جلال از منزوی سواحل شنی.

8. شانگری لا دبی

این برنده جایزه هتل ارائه می دهد که محل اقامت لوکس بخشنده و مهمان نوازی استثنایی ناهار خوری در قلب شهرستان. آن دنج منطقه استخر در کل از دبی..

9. شرایتون دبی کریک

این هتل به تازگی بازسازی, طراحی شده است برای ارائه نهایی آسایش و راحتی. آن نیز شناخته شده به عنوان ‘عطر و طعم از جهان با آن ویژه بین المللی ناهار خوری در غذاهای نفیس.

10. JW ماریوت دبی

این یکی از پنج ستاره هتل لوکس که مشهور است برای آن قابل توجه از محل اقامت فضای جلسه و رستوران ها.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.