برتر جهان استراحتگاه گلف: آموزش و بازی برای تعطیلات خود را!

[ad_1]

بهترین استراحتگاه گلف در ایالات متحده و اروپا و مکزیک و کارائیب می تواند انتخاب خود را برای تعطیلات بعدی خود را. آن را به یک قطار-و-بازی گلف تعطیلات! بسیاری از معاملات بسته در دسترس هستند را به سفر خود را بسیار بیشتر از یک استراحت از روال خود را. تعطیلات گلف خواهد بود یک تجربه عملی برای بهبود بازی گلف خود را با بهره گیری از پدیداری صلح و محیط لوکس و بازدید از دولت های مختلف و یا در یک کشور! این راهنمای برنامه ریزی شما را به برخی از بهترین امتیاز استراحتگاه گلف در جهان است.

این که آیا شما در نهایت کتاب را برای خودتان و یا از طریق یک تجربه گلف, سفر, متخصص, شروع تحقیقات خود را آنلاین که در آن شما می توانید حق بیمه های گلف و توافقات سفر. نرخ رفت و آمد مکرر, امکانات و جزئیات زمین گلف در دسترس هستند. اما نگاه بیشتر برای بسته هایی که شامل بلیط هواپیما و هتل و اقامت و هزینه های سبز برای بدست آوردن بهترین ارزش. نمونه بسته بندی گلف رفت و آمد مکرر تعطیلات را شامل می شود بسیاری از این ویژگی ها:

 • بلیط هواپیما
 • تسهیلات رفت و آمد مکرر
 • تایید بار توپ را روی گوه
 • پیش پرداخت هزینه های سبز
 • به اشتراک گذاشته سبد خرید برای 18 سوراخ
 • اجاره تجهیزات
 • درس های گلف
 • وعده های غذایی در رستوران منحصر به فرد
 • انتقال به دوره
 • انتقال به فرودگاه
 • همه مالیات و هزینه خدمات

دوره های گلف در حال برنامه ریزی در هوای دوست داشتنی و آرام که در آن شما می توانید در نسیم دریا و یا نمایش از پوشش گیاهی سرسبز و شما می توانید ترکیب گلف با دیگر امکانات توچال به ارائه گرد و تعطیلات.

برای مثال سعی کنید یکی از بسیاری از پر زرق و برق Club Med استراحتگاه گلف با fairways در فراموش نشدنی ترین, دعوت مکان در سراسر جهان است. Club Med ارائه می دهد معاملات از جمله بهترین تجهیزات و درس های گلف برای تمام سطوح! آن مکان شامل کانکون, مکزیک به عنوان به خوبی به عنوان پونتا کانا در جمهوری دومینیکن. مکان های دیگر span جهان: ترک و کایکوس, موریس, پرتغال, فرانسه, ایتالیا, برزیل و تایلند و مراکش و مصر و سنگال و در ایالات متحده-Sandpiper خلیج فلوریدا.

اسکاتلند دارای برخی از زیباترین زمین های گلف در جهان وجود دارد و حدود 100 تفریحی به نام “گلف هتل” در میان 500-به علاوه دوره های گلف در سراسر کشور است. بهترین و شناخته شده هستند Turnberry, Gleneagles و البته قدیمی, هتل سنت اندروز. هر یک از این آبگرم امکانات تفریحی عالی رستوران ها و “گلف شهریه” بسته برای تمام سطوح.

مکزیک متعدد استراحتگاه گلف نشسته در لوکس ساحلی مکان. وجود دارد استراحتگاه گلف در Cancun, Acapulco, Puerto Vallarta و لس Cabos. همچنین مکزیک خود را در مسابقات قهرمانی Baja نسخه کالیفرنیا معروف “نقش ونگار ریگی دادن ساحل” گلف رفت و آمد مکرر به نام Bajamar, تنها چند ساعت رانندگی از سن دیگو در انسنادا.

برای ایالات متحده به صورت آنلاین بررسی کنید برخی از استراحتگاه گلف پیشنهاد شده توسط کلید مجلات مانند Golflink‘s که منتشر بالای 100 ایالات متحده گلف. این موضوع در رتبه بهترین از بیش از 21,000 خصوصی و عمومی دوره های گلف در سراسر کشور است. اما در داخل آن یک صد دوره های شما می خواهید به جستجو برای استراحتگاه با بسته برنامه ها و درس های گلف. در میان صد شما را پیدا خواهد کرد که اصلی تعطیلات-مقصد متحده با استراحتگاه گلف در آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا, نوادا, کارولینای جنوبی و تگزاس. اجازه دهید به بررسی این کشورها برای خود بهترین مکان:

 • در آفتاب همیشه معتدل فلوریدا, Club Med Sandpiper خلیج آکادمی گلف ارائه می دهد 2 روز و 3 روز در زمین گلف. آکادمی شامل تمام جنبه های بازی مانند پیکور قرار دادن پناهگاه تبادل و تنبلی و سنگینی حرکت کردن شات نوسان کامل با آهن و جنگل. یک تصویری تجزیه و تحلیل نوسان خود را ارائه شده است, و همچنین به عنوان یک اختیاری تصویری مقایسه نوسان خود را به یک بازیکن حرفه ای. همچنین این منطقه در داخل و اطراف میامی تا منطقه ای استراحتگاه گلف برای سال در طول تعطیلات. هر رفت و آمد مکرر ارائه می دهد در سایت امکانات و خدمات هر دو خاموش و البته و دقیقه به دور از عمده میامی جاذبه های مانند ساحل جنوبی و میامی MetroZoo. شما باید بسیاری از گزینه های در طول تعطیلات گلف در اینجا.
 • آریزونا است آب و هوا است که مناسب برای بسیاری از ماه های سال و Scottsdale نزدیک به 200 زمین گلف بسیاری با پس زمینه زیبا از بیابان سونورا. آن است که یک مقصد گلف با گلف مدارس و طرفدار مغازه ها. در اینجا بسیاری از استراحتگاه ارائه با کیفیت بالا و امکانات رفاهی و قهرمانی گلف. ترین استراحتگاه گلف ارائه بسته های که در آن مهمانان هتل می توانید با تخفیف هزینه های سبز. همچنین سدنا آریزونا ارائه می دهد و متعدد استراحتگاه گلف با خفیف در طول سال آب و هوا و دیدنی قرمز-سنگ منظره.
 • در کالیفرنیا نقش ونگار ریگی دادن ساحل شناخته شده است برای بودن کوچک ساحلی مقصد گلف واقع در مونتری کانتی. این خانه از برجسته نقش ونگار ریگی دادن ساحل گلف لینک های نقش ونگار ریگی دادن ساحل تسلیم و معتبر مسافرخانه در خلیج. هر سال گلف بازان بازگشت به مالش شانه با گلف حرفه ای و تجربه طبیعت در بهترین شرایط با شکوه گلف گذاشته شده توسط پیشرو گلف طراحان. هماهنگی گلف پوسته و شکوه سواحل هستند هیبت الهام بخش!
 • یکی دیگر از گلف باز بهشت است که به راحتی واقع در جنوب اقیانوس اطلس در سواحل در Hilton Head Island, South Carolina. آن را ترکیبی از زیبایی های طبیعی و جهانی گلف در یک جزیره سد 12 مایل طول و پنج مایل گسترده است. نیکلاس پالمر و دیگر گلف افسانه ها اغلب بازی های برگزار شده این دوره قهرمانی. پس از اولین دوره باز در دریا سنبه در سال 1961 در حال حاضر وجود دارد زمرد لینک در بندرگاه شهر و برجسته دوره در یونیون به عنوان رئیس هیلتون منطقه تبدیل به یک عمده گلف مرکز. این افسانه ای است برای آن نمایش های دیدنی و جذاب از اقیانوس اطلس دیدنی باتلاق و جنگل های دریایی با حیات وحش فراوان. آب و هوای معتدل و آفتاب در طول سال نیز باعث می شود هیلتون رئیس جزیره محل مناسبی برای شروع کردن.
 • Las Vegas, Nevada, بی سر و صدا در حال ظهور به عنوان یکی از ایالات متحده آمریکا سریعترین رشد گلف مقصد در میان glitz و زرق و برق آن قمار. این شهر بزرگ و مرکز کنوانسیون و بی حد و حصر اتاق های هتل آن را به یک پناهگاه طبیعی برای بزرگ مقیاس رویدادهای گلف. با آفتاب در طول سال و خفیف درجه حرارت و مقدار زیادی به انجام پس از یک روز پر از بازی گلف از قمار برای دیدن سرگرم کننده را نشان می دهد, این قسمت گلف ادامه خواهد داد به رشد است.
 • سی ان ان قرار گرفت Austin, Texas, شماره 1 شهرستان برای گلف در آن Golf.com از سال 2010. قاب تگزاس هیل کشور Austin در دوره های گلف در میان بهترین در ایالات متحده است. منطقه هایلایت شده توسط Wolfdancer باشگاه گلف بود که به نام پلاک 56 Golfweek‘s top 100 رفت و آمد مکرر گلف در سال 2009. علاوه بر اینکه بزرگ موسیقی معاصر شهر و خانه مشاهیر متعدد Austin ارائه می دهد تعطیلات گلف بازان بزرگ barbeque یک روستایی در طول سال آب و هوا و امکانات رفاهی لوکس.

بهترین قرارداد بسته خواهد شد و در استراحتگاه های فراگیر که در آن پرواز هوایی, مسکن, وعده های غذایی و فعالیت های گلف در حال نورد را به یک قیمت می باشد. از سوی دیگر در نظر سنتی هتل ها و استراحتگاه در محل پیشنهاد شده است. با کمی آنلاین, برنامه ریزی یکی از بهترین استراحتگاه گلف در جهان می تواند خود را انتخاب مقرون به صرفه. لذت بردن از محل اکتشاف منطقه در حالی که شما بازی گلف خود را بهبود و ارائه شاد و گرد تعطیلات برای خانواده و عزیزان خود را!

(c) 2012 الیزابت McMillian

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.