بزرگ Gregorio – 1995/1996 جهانی آب اسکی قهرمان مسابقه

[ad_1]

استفانو Gregorios تداوم در نهایت امن او تاج و تخت او بود محروم از آن در سال 1993 – جهان آب اسکی مسابقه عنوان شده است. متولد 22 دسامبر 1966 این 29 ساله ایتالیایی به نظر می رسید همیشه به مقصد برای تبدیل شدن به یک ورزشکار موفق در یک مورد و یا یکی دیگر.

استفانو رشد در کومو در شمال ایتالیا با خانواده اش -یک برادر پیرو و خواهر Adonella. اگر چه او شروع به اسکی روی آب در 7 او در حال حاضر با استعداد در بسیاری از ورزش های دیگر.

در 10 او موفقیت خود را وارد آب اولین بار مسابقات اسکی اسلالوم در, کلاهبرداری, پرش, پابرهنه و مسابقه! سفر خود را به عنوان جهان آغاز شد زمانی که او تصمیم به انتخاب کردن برای اسکی مسابقه.

او مربی Augusto Luoni که داد او را برجسته سبک – یادآور یک گاو نر شخم از طریق همه چیز را در راه خود را. او در خانه در آب است. قهرمانان خود بودند با استعداد ایتالیایی Donato Trezzi و انگلیس خود سابق جهان و دارنده عنوان استیو مور MBE. نشاط مسابقه باشگاه در Lezzeno بود که در آن او در نهایت به ایجاد, ایتالیایی, تیم ملی در سال 1987.

بیش از چند سال گذشته استفانو و بریتانیا دارن کرکلند را تحت سلطه اسکی در اروپا است. آنها به اشتراک گذاشته شده سطح کالیبر است که می تواند نسبت به بریتانیا دنی Bertels. او بیشتر ملی و اروپایی عناوین زیر کمربند خود را از را می توان در 2 دست. نه تنها یک عنوان جهان, دارنده, اما او موفق به کسب استرالیا گیاه شناسی خلیج نژاد گرفته و 2 در این پل به پل. او برنده است Giro دلم لریو و “Diagonale des Fous” – یک مسابقه بیش از 2500 متر! Gregorio است که بدون شک نام آن یاد می شود.

بنابراین در سن 20 استفانو با افتخار پیوست, تیم ملی خود را. او اروپایی فرمول 2 قهرمان با کمتر از 9 پیروزی متوالی در سراسر اروپا است. در فرانسه جایزه بزرگ-این امیدوار کننده جوانی نه تنها برنده F2 دسته اما او به پایان رسید پیش از هر اسکی باز در F1. آن باقی مانده است یکی از مسابقات مورد علاقه خود حرفه ای است.

او برای اولین بار در جهان عنوان شد و در سن 21 در استرالیا زمانی که مدیریت عالی محل 2 در اولین مسابقه و به طور کلی 5 در پایان از آن همه. دو قهرمانی جهان بعد از او به پایان رسید معتبر 3 محل در داروین استرالیا. اما آن را در ویشی فرانسه در سال 1993 است که او ثابت کرد فراتر از سایه شک است که او باور نکردنی ترین اسکی مسابقه.

یک قاضی تصمیم خود راننده, اقدام, اما, منجر به یک پنالتی که او کاهش یافته و به 3 محل. استفانو به من گفت: “تمام جهان کاهش یافت و بر من – این عادلانه نیست” اما او جنگیدند.

در ماه اوت سال 1995 خود را تداوم پرداخت می شود اما, و او موفق به کسب عنوان قهرمانی جهان در بلژیک. او می گوید: “من احساس رایگان. من فکر می کنم من آن را سزاوار است. در حال حاضر من احساس رضایت برای زندگی حرفه ای من”.

اما این فوق العاده اسکی باز سخت کار می کرد برای محل خود را بر روی سکو. روزانه آموزش های خود را که شامل یک ساعت دوچرخه سواری دشوار و به دنبال آن بسیاری از کشش و 10 دقیقه تنه زدن. بعد از آن او خواهد اسکی برای 15minutes در یک جفت چوب اسکی به دنبال 50minutes از سرعت بالا, خشن, اسکی روی آب در یک مسابقه اسکی در پایان با اجرای سریع.

در 6 سال, DC مسابقه اسکی DC با استفاده از اتصالات را مورد ضرب و شتم بقیه جهان و در نهایت ادعا کرد آنچه که او احساس او تا به حال به دست آورده است. هنگامی که او به خانه اش بازگشت روستا در Lezzeno وجود دارد یک جشن بزرگ برگزار شد برای او. تمام روستا وجود دارد. یک ماشین رژه صورت گرفت, پرچم, پرواز بودند و نام خود را به تصویر کشیده شده در سراسر دیوار ایجاد کرد. استفانو به من گفت “من منتقل شد – هیجان بیشتری نسبت طول رابطه خود را”. در اینجا خود مردم در پیروزی او.

او در حال حاضر بازنشسته از مسابقه خود را. با همسر خود Patrizia سالا او را در حال حاضر حل و فصل کردن و برنامه های خود را باز و اسکی-مدرسه در ماه آوریل است. او تا به نقطه ایده آل در رستوران واقع در لبه دریاچه کومو. او یک بازیکن فوتبال علاقه مند و ادامه خواهد داد به بازی خود را برای غیر حرفه ای تیم و حمایت پارما AC. اما او همچنین می خواهد قادر به کمک به جوانان در اسکی مسابقه. او می گوید: “ورزش سزاوار به زنده نگه داشته شود برای من تا به حال بسیاری از شادی ها از آن من شما را هرگز فراموش نکنید”.

وقتی از او پرسیدم چه او لذت می برد در مورد سال خود را به عنوان یک اسکی مسابقه او جواب داد: “من لذت می برد آرامش خاطر و لذت بردن از زندگی ما روروک مخصوص بچه ها به اشتراک گذاشته شده قبل و بعد از مسابقه. و البته رقابت خود را که به ما احساسات کسی نمی تواند توصیف”.

او معتقد است که در هر ورزش وجود دارد می تواند بهبود. اولا در ایمنی نیز در قضات انتخاب مسابقه سالن و در کنترل قایق. استفانو می خواهد برای کمک به جوانان در, ورزش, و او می فرستد یک پیام قوی به آنها: “آیا عجله نیست برای F1, بهتر است صبر در F2 تا لحظه ای می آید. یک سقوط در F1 می توانید یک حرفه ای است. فرم خدمه خوب که کاملا متعهد به شما اسکی باز”.

در حال حاضر او می بیند 2 در حال ظهور استعدادها از اروپا به بریتانیا جیمز Cramhorn و جوانی فابیو Scarpini. به دنبال در سال 1996 او معتقد است که کارلو Cassa و دارن کرکلند در اروپا علاقه مندی ها.

او در ادامه می گویند که آن را کرکلند که او را تحسین بسیاری در جهان از مسابقه اسکی و من نقل قول – “او خیلی بدشانس اما او هرگز می شود. او فوق العاده است!”.

بسیاری از مردم می دانند از خدمه و تیم که حمایت استفانو. خود راننده با تجربه Furlan برای اولین بار رای دادن. وجود ایوان Pellolio, Roby Zucchi و تیم خود را-کاپیتان و برادر پیرو Gregorio.

همسر خود را با بسیاری از مردم دیگر که ایستاده بود توسط او و فدراسیون تمام دریافت و با تشکر از این شایسته دارنده عنوان.

توسط رابی دیورندتاریخ Llewellyn (1996)

با تشکر به جیانلوکا برای ترجمه

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.