بمبئی هتل ها: بهترین خواص بسیاری

[ad_1]

بدون شک ملکه اقتصادی و تجاری و سرگرمی فعالیت های بمبئی شهر رویایی برای بسیاری از. با آن جالب, فرهنگ, سریع, شیوه زندگی همیشه در حال افزایش فرصت های کسب و کار, glitzy شب زنده داری و طراوت تنه زدن صبح در ساحل بمبئی جذب گروه ترکان و مغولان از بازدید کنندگان در هر سال است. هتل در بمبئی پیشنهاد بسیار راحت و ارزش برای پول گزینه های مسکن. شهر خانه های طیف گسترده ای از هتل ها که در محدوده اقتصاد, بودجه اواسط محدوده لوکس و اسراف رده لوکس هتل ها. این بمبئی, هتل های شناخته شده برای خود چشم برای جزئیات, خود, خدمات سریع و وسیعی از مدرن تفریحی و همچنین امکانات کسب و کار. طراحی شده برای تهیه کردن به نیازهای هر دو کسب و کار در کلاس و همچنین تفریحی مسافران این بمبئی, هتل های در دسترس هستند در تمام نقاط شهر.

برای مطابقت با مراحل خود را با جهان این خواص حتی نگه داشتن به روز رسانی و به روز رسانی خود را با ارائه همه همینطور نوه ها از جهان معاصر. برخی از بهترین هتل ها در بمبئی:

هتل Fariyas: کاملا در هماهنگی با شرکت های بزرگ مشغول مسافران Fariyas هتل در بمبئی ارائه می دهد طیف وسیعی از امکانات کسب و کار. این افسانه چهار ستاره ملک در حدود 10 دقیقه رانندگی از حوزه های کسب و کار و همچنین مشرف به بندر. آن محل ایده آل فقط نزدیک به دروازه هند و دیگر بناهای تاریخی باعث می شود آن را مورد علاقه و حتی تفریحی به مسافران است. Guestrooms در داخل هستند و 29 عدد است که شامل اتاقهای استاندارد, لوکس, اتاق, باشگاه اتاق و سوئیت. خوبی اتاق بزرگ مملو از تمام وسایل رفاهی مدرن از جمله امکان شماره گیری مستقیم با کیفیت بالا تلویزیون و مینی بار و Wi-Fi دسترسی به اینترنت ، برای ناهار خوری سر به سوی آلوچه – چند-غذاهای رستوران را انتخاب کنید و یا از لذیذ کوره منقل ادویه کاری و خیلی بیشتر در آلوچه رابطه جنسی در یک استخر در هتل.

Grand Sarovar برتر: برتر – کلاس های پنج ستاره ملک, Grand Sarovar برتر در بمبئی یکی از درجه یک هتل لوکس در بمبئی. انتخاب از مجموع 98 اتاق مخمل خواب دار که شامل 77 برتر اتاق 20 اتاق لوکس و 1 اجرایی اتاق. خوب decked اتاق لادن با همه تجملات دنیای مدرن از جمله تلویزیون ال سی دی, چای/قهوه ساز, سبد میوه و شیرینی/شکلات و پهنای باند اتصال مستقیم امکان شماره گیری تمام لوازم آرایش, مینی بار, الکترونیکی ایمنی قفل و بیشتر. به غیر از این در اتاق امکانات رفاهی این هتل همچنین دارای 24 ساعته میز جلو مطبوع در فضاهای عمومی های صوتی و تصویری و تجهیزات و امکانات ضیافت نوار/سالن کوره barbeque, مرکز تجاری, استخر شنا, بهداشت و درمان باشگاه رستوران 24 ساعته روم سرویس, خشکشویی, خدمات و بیشتر در ارائه.

قلعه ویندسور هتل: در کنار تمام این زرق و برق دار خواص لوکس بمبئی همچنین دارای مجموعه خود را از اقتصاد هتل ها و قلعه ویندسور هتل یکی از نام های مشهور در این لیست از کلاس اقتصاد هتل در بمبئی. آن است که یکی از فروشندگان پیشرو بودجه خواص جنوب بمبئی. مناسب اتاق های مدرن و امکانات رفاهی کارکنان اختصاص داده شده و مهمتر از همه قیمت باعث می شود که اموال یک انتخاب ایده آل برای مسافران با کمی بودجه سخت است.

بمبئی هتل ها در حال تحسین برای خود معصوم, تنظیمات طراحی معاصر و طیف گسترده ای از مراکز تفریحی و امکانات کسب و کار. این خواص در نتیجه در دسترس متنوع در دسته بندی ها به اندازه کافی به نیازهای همه نوع از بازدید کنندگان ساخت بمبئی تور یک حافظه گرامی می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.