بهترین رستوران مکزیکی در جزایر کیمن

[ad_1]

این جزایر کیمن خانه را به بسیاری از eateries که هر دو گردشگران و مردم محلی لذت ببرید. در حالی که مقصد مناطق استوایی به طور سنتی همراه با کارائیب-غذاهای سبک و فراوانی از غذاهای دریایی تازه نه هر کس لذت می برد این نوع از وعده های غذایی و برخی ترجیح می دهند غذاهای که بیشتر به آنها آشنا. خوشبختانه کیمن به رسمیت می شناسد که همه افراد به ویژه گردشگران طرح در غرقه شدن در جزیره-سبک کرایه و به عنوان مثل بسیاری از انواع مختلف از مواد غذایی ارائه شده مانند ژاپنی و ایتالیایی و آمریکایی و چینی است. اگر burritos و tacos کالاهای اساسی در رژیم غذایی خود را بررسی کنید این لیست از بهترین کیمن رستوران ها برای پیدا کردن مواد غذایی مکزیکی است.

آگاو کوره

آگاو کوره واقع شده است و در 194 Northsound جاده در واحد 1. این گرند کیمن رستوران ارائه می دهد هر دو ناهار خوردن در و از گزینه های را به مشتریان خود و در خدمت هر دو ناهار و شام روزهای دوشنبه از طریق شنبه. با تمرکز بر تازه, با کیفیت بالا مواد تشکیل دهنده آگاو کوره ارائه می دهد سنتی مکزیکی وعده های غذایی در یک “Cantina-سبک” جو. این رستوران تلاش برای استفاده پایدار محلی گوشت و غذاهای دریایی و ایالات متحده خود را “انتخاب” کاهش چربی از گوشت گاو خوابانده برای یک دوره 24 ساعت. منو ویژگی های یک انتخاب بزرگ tacos, تازه, تراشه, burritos, tostadas quesadillas و بیشتر آگاو کوره نیز موجود است برای تهیه رویدادهای اندازه های مختلف. آنها در خدمت انواع مشروبات الکلی مهمترین تکیلا و همچنین به عنوان دسر خوشمزه و فوق العاده روزانه بسیار قدردانی مکرر مشتریان.

DJ مغازه خواربار یا مشروب فروشی

DJ مغازه خواربار یا مشروب فروشی واقع در نارگیل محل در گرند کیمن غرب خلیج جاده ها است. باز از ساعت 11 صبح تا 10 شب و 7 روز هفته این رستوران محبوب با مردم محلی و گردشگران و واقع شده است در وسط جزیره ناهار خوری منطقه. این مغازه خواربار یا مشروب فروشی ارائه می دهد یک منو خوشمزه است که تغییرات هفتگی و قرار می دهد چرخش تازه در معاصر غذاهای مکزیکی با تمرکز بر روی غذاهای دریایی است. Diners قادر به نشستن در داخل خانه در ساعات بعد از ظهر و می تواند در خارج از منزل در مغازه خواربار یا مشروب فروشی باغ, تراس, در کولر ساعات شب.

Lone Star نوار و جلو پنجره

Lone Star نوار و جلو پنجره واقع شده است در 686 West Bay Road, در هفت مایلی ساحلی در منطقه گرند کیمن. یک رستوران که در خدمت به شدت مکزیکی, مواد غذایی, Lone Star شامل غذاهای مکزیکی را به کلی منو که عمدتا ویژگی های تگزاس کباب, ظروف مانند همبرگر, دنده, کشیده, گوشت خوک, گوشت سینه مرغ سرخ شده و استیک sirloins. این موارد به خوبی دریافت و شامل fajitas غرب tacos و quesadillas که در دسترس هستند, گیاهی و یا با انتخاب از پروتئین مانند مرغ, استیک گوشت خوک, ماهی, گوشت و میگو. تنها ستاره ارائه می دهد شام عالی فوق العاده روزانه و این شامل fajita دوشنبه, چیزهای بی اهمیت شب در روز سه شنبه جام جم, شب های چهارشنبه یکنوع بازی شبیه لوتو در پنج شنبه ها و آبجو فوق العاده است که برای اجرا در طول بازی ورزشی. وجود مبارک ساعت ویژه هر جمعه و به طور منظم Coyote Ugly شب.

مواد غذایی مکزیکی آرامش است و یک تجربه جدید برای دیگران. این که آیا شما در حال تجربه کسی که شام میخورد و سعی کرده اند بسیاری از غذاهای دنیوی یا فقط بیرون آمدن از پوسته خود آگاو کوره the Lone Star نوار و جلو پنجره و DJ مغازه خواربار یا مشروب فروشی برای گام گذاشتن در یک تلاش پر از tacos, burritos, quesadillas و در خانه تراشه های نان ذرت مکزیکی. وجود دارد بسیاری از کیمن رستوران در جزیره و گردشگران می توانید هر نوع از غذاهای آنها در خانه تماس بگیرید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.