بهترین سایت دانلود فیلم خارجی 2020

به غیر از برنامه های فوق الذکر Android برای بارگیری فیلم ها به صورت رایگان ، بسیاری از برنامه های دیگر در اینترنت با محتوای قانونی وجود دارند. در اینجا برخی از منبع دانلود فیلم رایگان برای کاربران اندرویدی آورده شده است.

دانلود بهترین فیلم های 2019

YouTube
جعبه نمایش
همه بارگیری کننده ویدیو
Hotstar
iPlayer بی بی سی
پخش کننده ITV
فیلم و تلویزیون VUDU
Google PlayStore برنامه های زیادی را برای بارگیری فیلم ها در Android ارائه می دهد. ما لیست کاملی از بهترین برنامه ها را برای بارگیری فیلم ها به صورت رایگان در Android آماده کرده ایم.

برنامه های دانلود فیلم برای iPhone
برخلاف برنامه هایی که به کاربران امکان بارگیری فیلم ها در اندروید را می دهند ، تعداد زیادی برنامه اختصاصی برای دستگاه های iOS وجود ندارد . فروشگاه App اپل از برنامه های محدودی برخوردار است که همراه با فیلم ها و محتوای سریال های تلویزیونی رایگان است. حتی اگر برنامه ها رایگان باشند ، به دلیل نگرانی امنیتی iOS ، هیچ یک از آنها اجازه دانلود مستقیم فیلم را نمی دهند . با این حال ، می توانید فیلم ها را به صورت رایگان از آن سرویس ها پخش کنید. بعلاوه ، در اینجا چند سیستم عامل وجود دارد که می توانید برای بارگیری فیلم در آیفون ، هم به صورت رایگان و هم با هزینه ، از آنها استفاده کنید.

هولو
Hulu یکی از معدود سیستم عامل های دستگاه های iOS است که به کاربران امکان می دهد فیلم ها را در iPhone و iPad بارگیری کنند. سرویس پخش از 7.99 دلار در ماه در دسترس است . مشترکین همچنین می توانند هر فیلم و نمایش های تلویزیونی را در هر کجا که هستند پخش کنند. در واقع ، هولو به هیچ وجه آزاد نیست. اما ، این تنها درصورتی وجود دارد که بخواهید به روشی قانونی و بدون مطالب سرقت شده پیش بروید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *