بهترین مواد غذایی ایتالیایی رستوران در سنگاپور

[ad_1]

سنگاپور مملو از گزینه های برای ناهار خوری و این باعث می شود آن را یکی از پر بازدید ترین مقصد توریستی در جهان است. مردم پرسه زدن در اینجا در خیابان ها به صورت روز به محلی که در طعم و مزه. کسانی که عشق ایتالیایی به دنبال غذا در خارج از ایتالیا حمل معتبر عطر و طعم. بنابراین بومی سرآشپزها که آموزش دیده در رستوران ایتالیایی با سبک امضا خود را در ایتالیا – آموزش پخت و پز لطفا به محلی کام.

ارائه می دهد لطفا به کام خود را

این منطقه پر است از مکان های که در آن پیتزا و پاستا لذت می برد می تواند در یک محیط لوکس در موارد خاص است. این مکان ارائه بهترین غذا و شراب جفت برای رسم یک جمعیت بزرگ در موقع ناهار در قیمت مقرون به صرفه. و آنها باید این سفارشی به پایان هر وعده غذایی با یک ارائه از کرم غنی از gelato. صحبت کردن با متخصص سرآشپزها در اینجا و شما ممکن است کشف که غذاهای بسیار متنوع در عطر و طعم در حالی که رفتن را از سیسیل به ساردینیا. آن را دشوار است به تصمیم می گیرید که بهتر است هنگامی که ما مقایسه مواد غذایی از یک منطقه با دیگری.

عجیب و غریب مواد غذایی در خدمت درست و مناسب

های عجیب و غریب غذایی در خدمت سنگاپور شامل ظروف مانند Risotto Al Funghi Porcini است که ارباریو برنج پخته شده در porcini پارمسان پنیر و شراب سفید. این یکی تحت پوشش در قشنگ پایه و لذت می برد می تواند در هر زمان شما به اینجا می آیند برای یک وعده غذای دلچسب. اگر شما مایل به سعی کنید چیزی متفاوت جستجو برای فرشته مو ماکارونی در سس فلفل که گرم خدمت کرده است. دوباره Tagliatelle al Tartufo صاف است در خانه پاستا با سس خامه ترافل ترکیب حلزون اسکالوپ و میگو.

نگاه ویژه روز

در هر نقطه که شما بروید فقط با توجه به خوش طعم تخته سیاه که اعلام ویژه روز آماده تحت نظارت مستقیم ستاره سرآشپزها. آخر هفته ویژه مانند خرچنگ لینگوئینی ارائه شده در بهترین مواد غذایی ایتالیایی رستوران در سنگاپور. اگر شما عشق خامه و پنیر لذت بردن از Pappardelle Al Porcini E Parmigiano باهم کرما و غوطه ور در خامه قشنگ طعم.

برای قشنگ, خامه, تجربه

اما به شدت توصیه می شود انتخاب لذیذ است و خامه Risotto دی Spinaci باهم Aragosta است که باعث می شود شما را فراموش کرده ام هر طعم و مزه. آیا شما تا به حال دستور مربع ماکارونی ؟ اگر نه فقط برای Maltagliati آلا سالسا دی Aragosta آماده در خرچنگ و سس. محبوب نقاط برای رفتن به چنین وعده غذایی خوشمزه شامل رابرتسون اسکله Marina Bay Sands, باشگاه خیابان و ساحل شرق جاده که در آن مردم بر این باورند که هر جدول نیاز به توجه. برخی از رستوران واقع در اینجا ارائه یک تجربه فراموش نشدنی با تجدید منوی خود را هر شش ماه.

دریافت غوطه ور در یک لحظه طول عمر به عنوان شما را به مزه غذاهای ایتالیایی مورد علاقه خود را در یک غذا اقامت در این شهر بین المللی ،

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.